ewiedzma 03.12.20, 11:45 Z serii zostawić czy oddać. Dobrze leży, 100% bawełny i taka wakacyjna, kojarzy się oczywiście z tęcza, ale też trochę z przedszkolem. Nie kcem wyglądać jak "dzidzia piernik". Co sądzi ematka? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
daniela34 Re: Sukienka 03.12.20, 12:24 Faktycznie około 10 -tego roku życia miałam kilka podobnych sukienek. I t-shirty w takie paski też. Bardzo dobrze mi się w nich chodziło. Odpowiedz Link Zgłoś
scarlett74 Re: Sukienka 03.12.20, 11:57 badziewna. Ja bym takiej za darmo nie wzięła, serio, są ładniejsze letnie sukienki .😊 Odpowiedz Link Zgłoś
przepyszny_jagielnik Re: Sukienka 03.12.20, 11:59 Po domu może być. Ewentualnie można w niej wyjść śmieci wyrzucić. Odpowiedz Link Zgłoś
mid.week Re: Sukienka 03.12.20, 12:00 A co w niej jest piernikowatego? Kolory nie są zarezerwowane tylko dla przedszkolakow ( choć moja nastolatka tak uważa) a fason jest całkiem zwyczajny, bez przegiec i jakiejś ekstrswagancji. Na lato spoko, jeśli ci się podoba i dobrze leży. Odpowiedz Link Zgłoś
anika772 Re: Sukienka 03.12.20, 12:02 Żaden szał, ot letnia kiecuszka. Ale żeby za takie pieniądze? No nie. Odpowiedz Link Zgłoś
scarlett74 Re: Sukienka 03.12.20, 12:08 Aaaa, tera dopiero dojrzałam , 140 zeta za taką szmatkę 🤑 Odpowiedz Link Zgłoś
asfiksja Re: Sukienka 03.12.20, 12:14 Przez takie sukienki zwykle prześwituje bielizna. Odpowiedz Link Zgłoś
lauren6 Re: Sukienka 03.12.20, 12:18 140 zeta za podomkę to trochę dużo, ale kto bogatemu zabroni 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
daniela34 Re: Sukienka 03.12.20, 12:23 Sukienka spoko, na wakacyjne spacery albo na strój kąpielowy. Cena ciut duża, ale jak materiał dobry, to można zostawić. Odpowiedz Link Zgłoś
molik28 Re: Sukienka 03.12.20, 12:23 Ostatecznie do kuchni podczas gorącego lata. Odpowiedz Link Zgłoś
grey_delphinum Re: Sukienka 03.12.20, 12:32 W Lidlu można kupić całkiem znośne plażówki/sukienki domowe za 40-50 zł. Za tę na zdjęciu nie dałabym więcej. Odpowiedz Link Zgłoś
kotejka Re: Sukienka 03.12.20, 13:19 po prostu plazowka nic specjalnego jak ja lubisz, to na urlop sobie zostaw albo na leniwe popoludnie ogrodzie Odpowiedz Link Zgłoś
georgia.guidestones Re: Sukienka 03.12.20, 13:24 dla szczuplej osoby w typie urody tej babki z foto, plus lubiacej tego typu polaczenia. mnie juz dowolny jeden kolor z tych paskow odrzuca, co dopiero cztery. Odpowiedz Link Zgłoś
grrruuuu Re: Sukienka 03.12.20, 13:26 Masz rację, że wakacyjna, fajna na lato żeby ubrać się na luzie Odpowiedz Link Zgłoś
kkalipso Re: Sukienka 03.12.20, 16:48 Po co Ci ta sukienka? Nawet do po domu to średnia... Odpowiedz Link Zgłoś