03.12.20, 11:45
Z serii zostawić czy oddać. Dobrze leży, 100% bawełny i taka wakacyjna, kojarzy się oczywiście z tęcza, ale też trochę z przedszkolem. Nie kcem wyglądać jak "dzidzia piernik". Co sądzi ematka?
Obserwuj wątek
    • z_lasu Re: Sukienka 03.12.20, 11:53
      Dla 11-latki OK, ale i tak szału nie ma.
      • daniela34 Re: Sukienka 03.12.20, 12:24
        Faktycznie około 10 -tego roku życia miałam kilka podobnych sukienek. I t-shirty w takie paski też. Bardzo dobrze mi się w nich chodziło.
    • mashcaron Re: Sukienka 03.12.20, 11:57
      Oddać.
    • scarlett74 Re: Sukienka 03.12.20, 11:57
      badziewna.
      Ja bym takiej za darmo nie wzięła, serio, są ładniejsze letnie sukienki .😊
    • przepyszny_jagielnik Re: Sukienka 03.12.20, 11:59
      Po domu może być. Ewentualnie można w niej wyjść śmieci wyrzucić.
    • mid.week Re: Sukienka 03.12.20, 12:00
      A co w niej jest piernikowatego?
      Kolory nie są zarezerwowane tylko dla przedszkolakow ( choć moja nastolatka tak uważa) a fason jest całkiem zwyczajny, bez przegiec i jakiejś ekstrswagancji. Na lato spoko, jeśli ci się podoba i dobrze leży.
    • anika772 Re: Sukienka 03.12.20, 12:02
      Żaden szał, ot letnia kiecuszka. Ale żeby za takie pieniądze? No nie.
      • scarlett74 Re: Sukienka 03.12.20, 12:08
        Aaaa, tera dopiero dojrzałam , 140 zeta za taką szmatkę 🤑
        • ajaksiowa Re: Sukienka 03.12.20, 12:12
          Fajna👍w stylu lat 70ch
    • asfiksja Re: Sukienka 03.12.20, 12:14
      Przez takie sukienki zwykle prześwituje bielizna.
    • lauren6 Re: Sukienka 03.12.20, 12:18
      140 zeta za podomkę to trochę dużo, ale kto bogatemu zabroni 😉
    • aqua48 Re: Sukienka 03.12.20, 12:19
      Niezobowiązująca wakacyjna plażówka.
    • daniela34 Re: Sukienka 03.12.20, 12:23
      Sukienka spoko, na wakacyjne spacery albo na strój kąpielowy. Cena ciut duża, ale jak materiał dobry, to można zostawić.
    • molik28 Re: Sukienka 03.12.20, 12:23
      Ostatecznie do kuchni podczas gorącego lata.
      • grey_delphinum Re: Sukienka 03.12.20, 12:32
        W Lidlu można kupić całkiem znośne plażówki/sukienki domowe za 40-50 zł. Za tę na zdjęciu nie dałabym więcej.
    • marcelina4 Re: Sukienka 03.12.20, 12:57
      Dla mnie zbyt kolorowa, ale fason ok
    • kotejka Re: Sukienka 03.12.20, 13:19
      po prostu plazowka
      nic specjalnego
      jak ja lubisz, to na urlop sobie zostaw
      albo na leniwe popoludnie ogrodzie
    • magdallenac Re: Sukienka 03.12.20, 13:21
      Oddać.
    • georgia.guidestones Re: Sukienka 03.12.20, 13:24
      dla szczuplej osoby w typie urody tej babki z foto, plus lubiacej tego typu polaczenia. mnie juz dowolny jeden kolor z tych paskow odrzuca, co dopiero cztery.
    • grrruuuu Re: Sukienka 03.12.20, 13:26
      Masz rację, że wakacyjna, fajna na lato żeby ubrać się na luzie
    • klaramara33 Re: Sukienka 03.12.20, 16:38
      Fajna, optymistyczna.
    • ginger.ale Re: Sukienka 03.12.20, 16:47
      Oddać, fason jak sprzed 30 lat.
      • ginger.ale Re: Sukienka 03.12.20, 16:52
        I kolory jak dla przedszkolaka.
    • kkalipso Re: Sukienka 03.12.20, 16:48
      Po co Ci ta sukienka? Nawet do po domu to średnia...
    • lot_w_kosmos Re: Sukienka 03.12.20, 17:34
      Do ogródka zbierać pomidory.
    • ewiedzma Re: Sukienka 03.12.20, 18:17
      big_grin Jesteście najlepsze! Pięknie dziękuję kiss

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka