13.02.21, 18:26
Czy któraś z Was brała taki lek.
Lekarz rodzinny przepisal mi, gdy zgłosiłam zawroty i dretwienie z tylu głowy, a także pogorszone samopoczucie i lęki o rodzinę.
Taki stan ciągnie się od listopada, gdy zachorowalam na covid.
Czy zawroty i dziwne uczucie w glowie mogą byc od stresu po covid czy raczej covid cos mi namieszal.
Mam skierowanie do neurologa, ale nie wiem kiedy będzie termin.
Boję się skutków ubocznych tego leku i nie wiem czy go brać.
Obserwuj wątek
    • cku Re: Trittico 13.02.21, 18:56
      Miałam brac pół tabletki na sen swego czasu. Niestety nie byłam w stanie się obudzić rano i funkcjonować. Zrezygnowalam z zazywania.
    • mysiulek08 Re: Trittico 13.02.21, 19:01
      dostalam na spanie 1/4 tabletki, dziala swietnie, bez zamulenia porannego, mam polaczone z 1/2 tabletki escitalopramu rano

objawow ubocznych nie zarejestrowalam a obecny swiat wyglada duzo lepiej smile

a co do skutkow ubocznych z ulotki (bo pewnie o to Ci chodzi) to kazdy lek ma dluga liste a aspiryny by teraz juz pewnie nie zarejstrowali
    • koko8 Re: Trittico 13.02.21, 20:06
      Dostałam ten lek na problemy z zasypianiem, ale na mnie sedatywnie nie działał wcale, żadna dawka (tabletki są trójdzielne). Więc jest szansa, że nie będziesz zmulona po jego zażyciu, bo ja nie odczułam dosłownie żadnych efektów. Na poprawę samopoczucia nie brałam.
    • panikara_28 Re: Trittico 14.02.21, 09:52
      Biorę go od 5 lat. Na noc zaczęłam od 1/3tabletki teraz całą. Działa na mnie fajnie nasennie, wycisza, dobrze powoli się zasypia. Budze się wyspana, bez zamulenia. Na początku były niezle jaja ze..snami. normalnie w snach trudno cos odczytać, zapisać, ale nie po trittico. Sny są logiczne, mogłam napisać sensownego maila... męczyła ta logika strasznie, ale psychiatra wyjaśniła, że na początku w snach przeżywa się stresujące sytuacje z rzeczywistości.
    • maribel2 Re: Trittico 14.02.21, 10:21
      Trittico biorę w dawce 225 mg. Nie mam skutków ubocznych. Biorę też inne leki. Nie jestem zamulona, wręcz przeciwnie. Czuję się wypoczęta. Nie wybudzany się w nocy. Łagodnie zasypiam.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka