Czy ktoś z was mieszka w TBS-ie?
Rozważamy z mężem 2 możliwości:
1. TBS - wpłata 20tys - opłaty m-czne 600-700zł za 57m2(3 pokoje) + 400zł
rata kredytu(kredyt w banku na te 20tys).
Wynajem na min. 35lat, budynek nowy, z panelami, płytkami itp. Nie trzeba
remontować, można urzadzić, zmienić co się chce. Wszystko jest nowe.
2. Wynajem 2 pokoje + kuchnia za 800zł (w tym wszystkie opłaty).
Ale - najemca może wypowiedzieć umowę najmu kiedy chce, nic nie warto
remontować, zmieniać.
Co myślicie?
Dzieki za każda odpowiedź