Dodaj do ulubionych

Medyczne pytanie mam

18.05.21, 16:40
Może ematka rozwikła tajemnice- od lat mam bóle pod prawym żebrem, mocne, skurczowe typowo woreczkowe.Przy czym USG robione kilka razy, drogi żółciowe czyste, diagnoza- woreczek źle się obkurcza (?).Ataki mam najczęściej rano , pomaga Nospa w dawce 80 mg jednorazowo.
Co jakiś czas mam problemy ze snem, wspomagam się wtedy mieszanką ziół, oczywiście skonsultowaną z emamą, w składzie kwiat lawendy, kozłek, chmiel, rumianek, owoc głogu, melisa i serdecznie.Jak tylko zaczynam pić mieszankę... ból pod żebrem cudownie ustaje, jak ręką odjąć.W składzie nic co by działało na woreczek.Czyżby to na tle nerwowym te skurcze?
Obserwuj wątek
    • presens Re: Medyczne pytanie mam 18.05.21, 17:36
      Tak, to się nazywa dyskineza dróg żółciowych
    • kamin Re: Medyczne pytanie mam 18.05.21, 17:40
      Pijesz zioła, które działają rozkurczowo to i boleć przestaje (tak jak po nospie).
      • pasquda77 Re: Medyczne pytanie mam 18.05.21, 17:54
        kamin napisał(a):

> Pijesz zioła, które działają rozkurczowo to i boleć przestaje (tak jak po nospi
        > e).
        Ale rozkurczowo to chyba tylko rumianek w tym wszystkim działa? Efekt dużo lepszy niż po nospie, głównie chodzi mi o to czy te bóle mogą mieć podłoże nerwowe
        • afro.ninja Re: Medyczne pytanie mam 18.05.21, 17:58
          Melisa to dla mnie placebo, działa tylko na żołądek, bo na uspokojenie to na pewno nie. Może w jakimś mega stężeniu, jak czasami bonifraci sprzedają, ale też nie sądzę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka