23.05.21, 13:36
Kiedyś, kiedyś dawno temu był tutaj wątek o blondzie. Nie zdążyłam go do końca przeczytać bo sobie poszłam i zapomniałam, ale pamiętam że jedna osoba, nie pamiętam która farbowała włosy odcieniem 9.3 i w tym wątku to napisała. Utkwiło mi to w pamięci, bo mam ochotę na ten kolor, ale...
Czy jeśli nadal jest tutaj ta osoba (lub inna, która używa tego odcienia) czy można poprosić o zdjęcie jak wygląda 9.3 bez filtrów + baza, plus nazwa. Oczywiście bez twarzy.

* tak na necie są zdjęcia 9.3 też, ale dominują filtry.
Obserwuj wątek
    • 35wcieniu Re: 9.3 blond 23.05.21, 13:53
      Przecież nawet bez filtrów takie zdjęcia są niemiarodajne bo wystarczy inne światło i już te same włosy będą wyglądały zupełnie inaczej.
        • snakelilith Re: 9.3 blond 23.05.21, 14:27
          Blond jest trudny do uchwycenia na zdjęciach. Ten sam kolor na moich włosach (poziom mniej więcej 8) wygląda raz na złoty, a raz na rudy. Przy farbowanych ważny jest też kolor wyjściowy, zwłaszcza, gdy chcesz robić to gotową farbą. Fryzjer może tak dobrać ilość rozjaśniacza, by wyszło to co chcesz, farbka z drogerii jest uśredniona, dlatego u jednych wyjdzie jasny złoty blond, u innych żołtko.
    • lauren6 Re: 9.3 blond 23.05.21, 15:50
      Nie napisałaś o jaką dokładnie farbę chodzi. Pełną nazwę, a nie samą nazwę firmy typu L'Oreal czy Wella.
      Po drugie zdjęcie ufarbowanych włosów nic ci nie da, bo nie znasz koloru wyjściowego.
      • trzebasiebawic Re: 9.3 blond 23.05.21, 16:07
        Jest mi to obojętne jaka farba. Fakt nie wyraziłam się precyzyjnie - tylko profesjonalne, żadnych drogeryjnych.
        Napsialam w poście, że jeśli ktoś coś to farba, nazwa + baza czyli kolor wyjściowy.
    • katiemorag Re: 9.3 blond 23.05.21, 18:35
      Nie wiem czy to o mnie chodziło. Używam Loreal satynowy blond. Mam dość jasna wyjściówkę, dziewczyny z pracy nigdy nie zauważyły u mnie odrostów. Ale ja mam dość cienki włos i on szybko łapie farbę. Włosy jak u dziecka takie lejące. Farby używam aby je trochę zniszczyć i aby się lepiej układały. Moja mama ma tem sam rodzaj włosa i dokładnie taki sam jasny kolor jej wychodzi. Kilka dziewczyn z pracy używało tej samej farby ale nie wychodził im tem kolor co mi na włosach. Po farbowaniu są trochę żółte i raz-dwa razy w tygodniu używam fioletowego szamponu Fanola. Najlepszy aby nie było żółtych odcieni. Odrost widoczny na czubku głowy, taki półcentymetrowy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka