Dodaj do ulubionych

DT odbiór psa

29.05.21, 22:16
Niedługo odbieramy psa z domu tymczasowego, zastanawiam się, czy przywiezienie w ramach prezentu np. karmy dla psów czy coś w tym stylu jest dobrym pomysłem?
Obserwuj wątek
      • diksi1234 Re: DT odbiór psa 29.05.21, 22:33
        Trochę zdziwiło mnie, że oni chcą mi dać na start karmę. Dostanę tez kocyk z dt, w celach lepszej aklimatyzacji pieska u mnie, jeśli przywiozę nowe kocyki to też będzie ok? Kompletnie nie wiem jak się zachować, żeby nie zrobić jakiegoś fo pa
          • piesfafik Re: DT odbiór psa 29.05.21, 22:46
            Jestem ostatnio bardzo czesto DT I najwieksza przyjemnosc mi sprawia jak ludzie pytaja mnie duzo o psa - jak sie zachowuje, co lubi a czego nie, czego sie nauczyl. I jak doceniaja wysilek jaki ja I moja rodzina wkladamy w opieke . Wielkiej torby zarcia bym nie chciala bo nie mam gdzie tego trzymac. Mozesz sie zapytac czy czegos nie potrzebuja.
            • diksi1234 Re: DT odbiór psa 29.05.21, 22:59
              Dzięki za odpowiedzi, wiem ze dt używa jednego typu podkładów, które uważa za najlepsze. A czy z dostania polarowych kocykow byłabyś zadowolona? Oni mają teraz 11 psów. Albo może podpowieszcoś innego? Nie chciałabym jechać z pustymi rękami
    • slonko1335 Re: DT odbiór psa 30.05.21, 07:56
      Oczywiście że tak tylko warto zapytać jaka to ma być karma. Na pewno przydadzą się podkłady, smaczki, zabawki, kocyk też. Przy 11 psach przyda się wszystko, jeżeli nie im bezpośrednio to na pewno fundacji, schronisku czy miejscu skąd tymczasują te psy.
    • b-b1 Re: DT odbiór psa 30.05.21, 08:10
      Pomysł jest bardzo dobry-wiem że chcesz zrobić niespodziankę-ale zapytaj. Czasami jest coś czego DT potrzebuje najbardziej. Miałam 2 psy z DT-pierwszy dom potrzebował kasy na leczenie psów, które akurat mieli(moją też brałam chorą), drugi karmy-ale dokładnie jednej firmy.
      Kocyki/podkłady przydają się zawsze, ale zabawki niekoniecznie u każdego-chyba, że DT ma same szczeniaki, albo dobrze zintegrowane stado.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka