Dodaj do ulubionych

Rząd vs niepełnosprawność

02.06.21, 15:42
Tak wygląda dbałość o niepełnosprawnych w tym rządzie www.tokfm.pl/Tokfm/7,103085,27154326,na-jubileusz-szkoly-przyjezdza-minister-czesc-dzieci-z-niepelnosprawnosciami.html#e=RelRecImg1
A jeszcze autorce zarzucono, że wywołuje medialne nieporozumienie, kiedy ta ma dowody, że niepełnosprawni nie są dobrze widziani ze świtą rządową. Każdy rodzic powinien wyciągnąć wnioski i napluć Czarnkowi.
Obserwuj wątek
  • livia.kalina Re: Rząd vs niepełnosprawność 02.06.21, 15:49
   Podoba mi się, że dyrektorka sama o sobie mówi, ze taka łaskawa bo mogła w ogóle odwołać tego dnia lekcje i miała do tego,prawo, a tak pozwoliła im być w szkole do 12....

   No bo przecież umiłowanie nam panująca wierchuszka przyjechała z gospodarska wizytą. Miałam coś jeszcze napisać ale już zmilczę.
  • z_lasu Re: Rząd vs niepełnosprawność 02.06.21, 16:13
   > Tak wygląda dbałość o niepełnosprawnych w tym rządzie

   A ktoś ma albo miał złudzenia, że ten rząd dba/ zamierza dbać o niepełnosprawnych??? To jest rząd prawicowy (z czym się przecież nie kryje), więc oczywistym jest, że wspierać będzie silniejszych i im nadawać kolejne przywileje kosztem słabszych (mężczyznom kosztem kobiet, sprawnym kosztem niepełnosprawnych, bogatym kosztem biednych). Ktoś w ogóle miał złudzenia, że będzie inaczej??? A jałmużna zawsze mieściła się w prawicowym światopoglądzie i nie należy jej nigdy mylić z pomocą, a tym bardziej z szacunkiem.
  • woman_in_love Re: Rząd vs niepełnosprawność 02.06.21, 18:25
   Z doświadczeń osobistych widzę, że rodzice dzieci niepełnosprawnych to jednak popierają rząd PiS i KK, więc w sumie to jakoś mnie to nie rusza.

   Wprawdzie był jakiś strajk i nawet ktoś tam dostał się do sejmu, ale to raczej mniejszość typu jak Strajk Kobiet. Reszta rodziców dzieci niepełnosprawnych jest zadowolona.
   • potworia116 Re: Rząd vs niepełnosprawność 02.06.21, 20:47
    woman_in_love napisała:

    > Z doświadczeń osobistych widzę, że rodzice dzieci niepełnosprawnych to jednak p
    > opierają rząd PiS i KK, więc w sumie to jakoś mnie to nie rusza.
    >
    > Wprawdzie był jakiś strajk i nawet ktoś tam dostał się do sejmu, ale to raczej
    > mniejszość typu jak Strajk Kobiet. Reszta rodziców dzieci niepełnosprawnych jes
    > t zadowolona.


    Zabawne, bo ja "z doświadczeń osobistych" widzę coś dokładnie przeciwnego.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka