Dodaj do ulubionych

Farbowanie włosów

17.06.21, 15:36
Dlaczeho Polki tak namiętnie farbują?
Duża czesc z powodu mysioburego koloru wlosow, ale myślę ze dobrze kbciete w 90% wygladalyby lepiej naturalne niz z farbą. Opinia subiektywna na podstawie obserwacji.
Siwe wlosy w pl= farbowanie.
Obserwuj wątek
    • lumeria Re: Farbowanie włosów 17.06.21, 16:41
      Kobiety na całym świecie farbują włosy, nie tylko Polki.

A mysiobury kolor wygląda super na młodych dziewczynach. Ale u kobiet w średnim wieku jak zaczyna dodatkowo szarzeć i siwieć to po prostu wygląda smutno i niektóre mocno postarza.

Dzisiaj robiłam odrosty. Pozwoliłam by urosły większe, by ocenić kolor. No nie jest piknie. Z tylu mam kolor mysiobury (więcej brązu), z przodu mysioszary, a na skroniach srebrno-siwe. Farba to wszystko wyrównuje.
    • figa_z_makiem99 Re: Farbowanie włosów 17.06.21, 16:45
      Ostanio jest wysyp wątków z d...py, czemu ludzie chcą wyglądać ładniej a nie gorzej bo przecież natura jest taka piękna. A potem piękne, naturalne dowalają Rozenkowej albo O. Lindzie, zapewne dlatego, że dobrze się czują ze swoją naturalnoscią i pięknem.
    • kaki11 Re: Farbowanie włosów 17.06.21, 17:09
      Bo lubią, bo mogą, bo tak im się podoba. Bo jak u mnie refleksy na moich włosach których blond podpada trochę pod ten mysi sprawiają, że wyglądam dużo lepiej, bo siwe włosy (akurat jeszcze nie mnie) postarzają wizualnie a one tego nie chcą, bo mają inny kolor niż sobie wymarzyły czy im się spodobał, bo taka jest moda. I pewnie jeszcze sporo powodów.
      Serio kogoś to dziwi?
    • kobietazpolnocy Re: Farbowanie włosów 17.06.21, 17:23
      To, że się farbują to jedno.
      Pytanie powinno brzmieć: dlaczego akurat na takie a nie inne kolory.
      Rzadko gdzie widzę tak wiele kobiet z włosami rudymi bądź bakłażanowymi. Rudość i fiolet, potem brąz.
      Nie wiem, czy akurat ash blond bądź jeszcze jaśniejsze pasemka nie pasowałyby bardziej większości Polek niż te zbyt ciemne bądź zbyt nienaturalne kolory.
    • nenia1 Re: Farbowanie włosów 17.06.21, 17:49
      no sama się nad sobą zaczęłam zastanawiać w czasie pandemii big_grin
      nie siwieję, kolor odrósł całkiem ładny a odrostów specjalnie nie widać bo farbowałam ton w ton,
      włosy się błyszczą i bez farby, wychodzi mi że to musiało być przyzwyczajenie.
    • li_lah Re: Farbowanie włosów 24.06.21, 21:27
      Ja bym zapytala dlaczego młode Polki się farbują i to na tak szpecące kolory. Większość pań w tej szerokości geograficznej to typ urody Soft Summer i im rzadko kiedy pasują czernie, kolory zbyt ciepłe (bakłażany, wściekłe rudości) zbyt ciemne brązy. Co ja widzę, to cała paleta chu.jozy kolorystycznej, która urodzie nie pomaga.
      Jestem natmiast jak najbardziej za tym, zeby starsze panie farbowaly sie i o siebie dbały. Niestety u nas fryzurka na chryzantemę i niepasujący kolor to standard. Ale polecam Ci zobaczyć to:

www.youtube.com/watch?v=_p-VTAodgmc

Co potrafi zrobić dobrze dobrany kolor. smile

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka