Dodaj do ulubionych

płytki podłogowe

08.09.21, 09:02
Planuję wystylizować nowy dom w stylu hiszpańskim. Sporo czasu się spędziło tam pijąc wino, tańcząc flamenco i goniąc byki wink Mam dojście do fajnych hiszpańskich płytek po dobrej cenie, bo jakiś milioner zrezygnował.

czy tylko salon i kuchnia, czy także sypialnie na górze? Znacie może jakiś sklep z hiszpańskimi gadżetami do wystroju, chce kupić trochę kilimów, rzeźb, ludowych poduszek, , może jakieś szkło Będzie taki kawałek Andaluzji w Poznaniu wink Szkoda, tylko że nie ma takiego słońca i temperatur
Obserwuj wątek
      • hotelowy.boom Re: płytki podłogowe 08.09.21, 09:46
        No właśnie mam na oku podobne płytki. Dadzą miłe wrażenie chłodu i południowy nastrój w upalne letnie dni. Klimatyzacji nie instaluję bo lubię ciepło, a nasz polski klimat jest zimny .

te seniority w hiszpańskich strojach są gorące wink
        • aqua48 Re: płytki podłogowe 08.09.21, 12:16
          hotelowy.boom napisał(a):

> No właśnie mam na oku podobne płytki. Dadzą miłe wrażenie chłodu i południowy n
          > astrój w upalne letnie dni.

Zdejmij te płytki z oka i nie kładź ich w sypialniach. Chyba że lubisz zimą chłód ciągnący od dołu, albo masz ogrzewanie podłogowe. Policz sobie ILE w naszym klimacie jest tych prawdziwie upalnych letnich dni.
    • bo1 Re: płytki podłogowe 08.09.21, 09:54
      Na westwing.pl są różne style m.in. hiszpański i coś tam można sobie kupić. Stacjonarnie - sklepy Zara Home, ale w większości mają asortyment uniwersalny a nie ludowy. Co do płytek w salonie i sypialniach, stanowczo odradzam. W naszym klimacie dużo lepiej sprawdzi się i pasuje drewno.
    • e-ness Re: płytki podłogowe 08.09.21, 12:32
      Ściągałam płytki z Hiszpanii i to co ujrzałam na ścianie to porażka. Nie trzymają kalibracji ani w szerokościach ani grubościach. Dobrze ze fuga nie położyli bo płytki zrywali i kładli nowe. Sprawdź najpierw co zamówiłeś jak przesyłka dotrze bo piękne wzory to za mało, aby łladnie wyglądały

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka