Dodaj do ulubionych

Depilator laserowy

21.09.21, 13:33
Czy któraś z Was ma takie ustrojstwo i może mi coś o nim powiedzieć? Rzeczywiście dobrze działa? Czy trudne jest to w użyciu dla kogoś kto pierwszy raz będzie to robił?

Jaki konkretnie model możecie polecić?
Obserwuj wątek
    • srubokretka Re: Depilator laserowy 21.09.21, 14:17
      Mialam. W niektorych miejscach bdb zadzialal. Po pierwszym razie bylo lyso. Mialam tria. Bolalo. Zaszlam w ciaze i nie skonczylam, a teraz nie mam ochoty na tego typu bol. Poza tym ten akurat sprzed trzeba wykorzystac w odpowiednim czasie (rok?) , bo przestaje dzialac.
    • katiemorag Re: Depilator laserowy 21.09.21, 14:24
      Ja mam średni blond włosy. Kiedyś robiłam w gabinecie i nic nie działało. Teraz robiłam najnowszym Vectusem i czekam na efekty. Miałam dwa razy na pachy. Powinnam stracić 20-30 % włosów. Czekam już 2 miesiąc czy nie odrosną wszystkie bo nie chce wyrzucać pieniądzy w błoto.
    • rainbow_dash Re: Depilator laserowy 22.09.21, 21:46
      dla mnie super, tyle, że ja traktuję nim włosy już od wielu lat wcześniej laserowane profesjonalnie. Tzn te resztki, które odrastają nim usuwam oraz wąsik co jest dla mnie nowością i błogosławię
      Włosy mam ciemne, skórę też nie mleczno białą
    • india-mia21 Re: Depilator laserowy 22.09.21, 22:01
      Używałam wersję domową wiele lat temu. Nie mam już zbędnego owłosienia. Czasem znajdę tylko jakiś pojedynczy włosek. Mam depilator remington (teraz już ma z 10lat ale nadal działa). Najlepiej wydane pieniądze. Polecam.
    • edycja_kopiuj_wklej Re: Depilator laserowy 22.09.21, 22:06
      Ja przed wakacjami kupilam DEESS GP590 na aliexpress. Skutecznosci nie moge do konca potwierdzic , bo zrobilam tylko raz, Ale bikini 2 razy i wlasciwie chyba nie golilam bo odrastaja pojedyncze wloski. pozniej bylo juz za duzo slonca i nie chcialam robic nog, wolalam nie ryzykowac. na lato, a teraz to pochlonely mnie obowiazki i nie mam czasu sie tym pobawic.. Ma fajny efekt chlodzenia, przez co nie czuc goraca. Ale nie wiem jak teraz z zakupem takich drozszych rzeczy przez aliexpress bo moze byc duzy VAT
    • lauren6 Re: Depilator laserowy 22.09.21, 22:35
      Kupiłam sobie model za 1700 zł firmy na B. Absolutnie nie widzę żadnej różnicy, a naświetlałam się z kalendarzem w ręku co 7-10 dni. Może na kogoś to działa, ja uważam ten zakup za wyrzucone pieniądze.
    • wapaha Re: Depilator laserowy 23.09.21, 08:52
      Mam lumea2000
      Generalnie ok - nie tak jak wg ulotki, że depilacja raz w miesiącu - ale nogi, pod pachami po 2,5tyg przejadę maszynka i wtedy kolejna depilacja po 2tyg (faktycznie wolniej odrastają)
      Bikini - niestety tu są uparte, wciąż odrastają 🤪

Ale np kumpela depiluje się raz na kilka tygodni, ma ciało bez włosków z tym że jej w ogóle wolniej odrastaly (nawet te na głowie rosną wolniej)
      Więc to kwestia osobnicza i jak ze wszystkim: to zależy 😉

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka