Dodaj do ulubionych

Prezenty, prezenty

27.09.21, 18:52
Zainspirował mnie wątek o rocznicy ślubu.

Czy lubicie wymyślać i kupować prezenty? Czy same lubicie dostawać prezent niespodziankę?

Ja z każdym rokiem coraz mniej lubię dostawać. Trudno utrafic w mój gust, ani biżu, ani książka, ani ciuchy, kosmetyk tez ciężko. Jeśli coś chce to sama sobie kupuję.
Wymyślać co tu kupić też nie lubię, z chłopem robimy tak że zamawiamy sobie konkretną rzecz no ale magia pryska. No i coraz bardziej wole wydać te pieniądze na jakiś wspólny fajny wyjazd.
Z 2 przyjaciółkami dawałyśmy sobie prezenty urodzinowe ale też na konkretne zamówienie. A że mieszkamy każda w innym kraju, okazji do wręczenia nie było wiele. Ostatnio podczas pobytu w Pl kiedy się zobaczyłyśmy zamiast dawania sobie kolejnej rzeczy poszłyśmy do dobrej knajpy na kolację i to mi się bardzo podoba.

A Wy? I Wasi najbliżsi? Jak rozwiązujecie kwestię prezentową?
Obserwuj wątek
    • daniela34 Re: Prezenty, prezenty 27.09.21, 19:01
      Lubię kupować, lubię wymyślać, ale prezenty, które daję/dostaję są specyficzne. Od kilku ładnych lat coraz mniej tych prezentów, które daję i dostaję jest z gatunku: "poszłam do sklepu i kupiłam". Czasem to jest "upolowałam na aukcji internetowej 5 miesięcy po urodzinach, ale będzie Ci pasować" albo "kupiłam bilety i idziemy razem do teatru za 2 miesiące," czasem "wprowadzasz się do nowego mieszkania i nie masz kieliszków do wina, to Ci kupiłam", sporo jest prezentów ręcznie robionych albo jadalnych. To jeśli chodzi o przyjaciół. Najbliższym już od dawna nie daję prezentów "z okazji".
    • malia Re: Prezenty, prezenty 27.09.21, 19:56
      Mam dokładnie jak ty, sama sobie kupie prezent najbardziej trafiony, chłop albo mówi wprost albo zamawiamy wspólnie. Corce robię niespodzianki, ale tylko jako cześć prezentu, na resztę podaje dokładne namiary. Czyli tez jakby mało romantycznie. Od kilku lat tak mi się porobiło
    • szmytka1 Re: Prezenty, prezenty 27.09.21, 20:23
      Nie lubię niespodzianek, bo po co mi graty, które mnie nie cieszą. Nie lubię wymyślać prezentów dla dorosłych, pasjami uwielbiam dla dzieci. Dla bratanicy mam na 3 lata na przód wink Ciężko robi się jak wyrastają z zabawek, wiek nastoletni jest dla mnie bardziej problematyczny.
    • bi_scotti Re: Prezenty, prezenty 27.09.21, 21:34
      Wszystko przyjme z wdziecznoscia, nawet jesli potem mam klopot co z tym zrobic (zalozylam kiedys watek z pytanie, co robicie z otrzymanymi alcohols, ktore Wam nie podchodza) - doceniam, ze ktos o mnie pomyslal, wydal swoje rupees wylacznie na mnie, ze pamietal o jakiejs tam okazji etc. I love surprises, naet takie bardziej zaskakujace typu zaproszenie na ax throwing party etc. wink Wole zaproszenia/events/wydarzenia niz przedmioty ale jak dziecko - ciesze sie kazdym prezentem smile Dawac lubie jeszcze bardziej niz dostawac. Pure fun. Cheers.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka