Dodaj do ulubionych

Laser Pikosekundowy - efekty

15.10.21, 12:39
Ja wiem,że raczej emamy z medycyny estetycznej nie korzystają bo trzeba się pogodzić z upływającym czasem i starzeć się z godnością itd,ale ja bym mimo wszystko chciała nieco ten upływający czas spowolnić,zatem udałam się na konsultacje do pani dermatolog zajmującą się też medycyną estetyczną i ona poleciła mi celu ujędrnienia,odmłodzenia skóry twarzy zabieg laserem pikosekundowym Pico Clear.I teraz moje pytanie czy mimo wszystko któraś z pań miała coś takiego robione? Jakie efekty ?Warto nie warto? Podobno to trzeba minimum 3 razy zrobić.No i najważniejsza kwestia ,czy to boli?
Obserwuj wątek
    • primula.alpicola Re: Laser Pikosekundowy - efekty 15.10.21, 12:46
      Skąd pomysł, że e-matki nie korzystają..?
      Miałam raz, dwa lata temu. Jakiekolwiek pozytywne zmiany zaszły, musiały być bardzo głęboko, bo ja niczego nie zauważyłam. Boli jak cholera, w trakcie, oraz kilka godzin po (leżałam bez ruchu, bo podczas chodzenia parzył mnie powiew powietrza). Przez jakieś trzy dni (to ja, bo słyszałam i o tygodniu) nie nadajesz się do wyjścia z domu.
      Niemniej jednak, panie ze zwiotczałą skórą, bliznami, przebarwieniami- chwalą.
      Ja sobie na razie odpuszczę (może za wcześnie dla mnie), na razie jestem zachwycona biostymulatorem Profhilo.
        • primula.alpicola Re: Laser Pikosekundowy - efekty 15.10.21, 13:36
          A, chyba że tak. Może ja miałam ten parzący, a ten tu opisany to jakaś inna generacja?
          To tym lepiej dla Ciebie, jeśli unikniesz tych "przyjemności".
          Mnie teraz polecono Thermolift, niebolesny, "lunczowy"- choć podobno nie tak skuteczny, jak to, co miałam 2 lata temu.
          • k1234561 Re: Laser Pikosekundowy - efekty 15.10.21, 14:23
            Podobno to jakiś najnowszy super - duper cud techniki.Po zabiegu wstajesz z fotela i idziesz do pracy.Ja właśnie o tym CO2 też czytałam i widziałam nawet jak to się robi.Masakra.To jest generalnie oparzenie ,równomierne ale jednak oparzenie ,aby skóra regenerując te rany wytworzyła nową ,że tak powiem gładka powłokę.Ale za to ,to dziękuje bardzo.Mam tak niski próg bólu,że jak widzę już np.strzykawkę to mnie już wszystko boli.A ten, jak o nim słuchałam, to nawet zachęcająco brzmiało.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka