Dodaj do ulubionych

I mamy lex Kaczyński

02.11.21, 20:08
www.rp.pl/sady-i-trybunaly/art19069861-kolejna-czystka-w-sadzie-najwyzszym-znamy-szczegoly-projektu-pis
Tak tylko zostawiam, bo dziś wszyscy zajmujemy się tragiczną historią z Pszczyny, więc może emamie umknęło.
Obserwuj wątek
      • daniela34 Re: I mamy lex Kaczyński 02.11.21, 20:19
        Ależ doskonale wiem, zostawiam informację emamom, nie suwerenowi. Na suwerena nijak nie liczę. Tu akurat woman ma rację, jest pińcet plus, jest dobrze. "Tak mi dobrze, że dobrze mi tak" -jak mawia moja matka.
        • annaboleyn Re: I mamy lex Kaczyński 02.11.21, 20:22
          daniela34 napisała:

> Ależ doskonale wiem, zostawiam informację emamom, nie suwerenowi. Na suwerena n
          > ijak nie liczę. Tu akurat woman ma rację, jest pińcet plus, jest dobrze. "Tak m
          > i dobrze, że dobrze mi tak" -jak mawia moja matka.

No, niestety, ma.
          A to oznacza, że to sie nie skończy, prawda?
          Jezu, nie mam słów, ryczeć mi się chce.
          • tt-tka Re: I mamy lex Kaczyński 02.11.21, 20:29
            annaboleyn napisała:

> daniela34 napisała:
            >
            > > Ależ doskonale wiem, zostawiam informację emamom, nie suwerenowi. Na suwe
            > rena n
            > > ijak nie liczę. Tu akurat woman ma rację, jest pińcet plus, jest dobrze.
            > "Tak m
            > > i dobrze, że dobrze mi tak" -jak mawia moja matka.
            >
            > No, niestety, ma.
            > A to oznacza, że to sie nie skończy, prawda?

Skonczy sie. Jak sie skonczy kasa na rozdawki. niestety terminu nawet w przyblizeniu nie jestem w stanie podac.
              • buldog2 Re: I mamy lex Kaczyński 03.11.21, 17:48
                Skończy się, już się kończy.
                Znane zadłużenie przekracza półtora biliona zł, PKB to nieco ponad 2 biliony (jak pamiętam). Już niedługo poziom zadłużenia i odsetek doprowadzą do lichwiarskiej (ponad 6%) stopy procentowej kredytów i załamania. Nie mamy euro i nie jesteśmy Grecją, zatem przyjdzie to do nas szybciej, niż w Grecji. Ma to też swoje dobre strony.
            • annaboleyn Re: I mamy lex Kaczyński 02.11.21, 20:33
              Kasę to sobie dodrukują.
              Ja się jeszcze trzymam nadziei, że otworzyli sobie tyle tasków, że ich to wykończy...
              No i że pensje będą w stosunku do inflacji wzrastać mało albo wcale.
              To może wyborcę rozdrażnić.
              Ale ja jestem kiepskim prorokiem sad
              • buldog2 Re: I mamy lex Kaczyński 03.11.21, 18:38
                Pensje to może jakiś jeszcze czas będą rosnąć, ale nie aż tak. Później wskutek mnóstwa obciążeń zaczną padać firmy i pogoń za pracownikami zmniejszy się i podwyżki nie nadążą za inflacją i w ogóle się zmniejszą. Jedyne co jest w miarę stałe, to zamówienia eksportowe. Ale to nie całość gospodarki (jak tak sobie przeliczam, ok. połowy PKB).
          • 2elka26 Re: I mamy lex Kaczyński 02.11.21, 20:29
            Bardzo dobra decyzja. Szkoda tylko, że mocno spóźniona. Może w końcu nastąpi prawdziwe oczyszczenie sądów, gdyż naiwna wiara prof . Strzembosza nie przyniosła spodziewanych efektów, a wręcz odwrotnie - umocniła w grupie sędziów decyzyjnych poczucie własnej nadzwyczajności.
            A społeczeństwo? - przecież to tylko głupia i nieokrzesana masa.
              • 2elka26 Re: I mamy lex Kaczyński 03.11.21, 08:31
                woman_in_love napisała:

> możecie znów zbanować tego ruskiego trolla?

Zdumiewające - ktoś kto od lat powiela putinowskie przekazy wyzywa innych od ruskich trolli.
                Przecież chcesz stosować metody rodem z komunizmu - tych co maja tupet posiadac inne niz jedynie słuszne poglady - eliminować.
                Przecież twoje zachowanie jest niezgodne z regulaminem forum!!
                • asia.sthm Re: I mamy lex Kaczyński 03.11.21, 10:56
                  > Przecież twoje zachowanie jest niezgodne z regulaminem forum!!

Andzelka juz na przywitanie wylatuje na osla lawke a teraz postanowil regulaminem straszyc.
                  forum.gazeta.pl/forum/w,396,172606797,172606797,Wartosci_europejskie.html

tym razem bedzie ban na 5 lat, wyrok bez odwolania
                  • 2elka26 Re: I mamy lex Kaczyński 03.11.21, 11:13
                    Aha - rozumiem, że regulamin obowiązuje tylko niektóre osoby? Inne mogą epatować wulgarnością, posługiwac się pomówieniami i dlatego nie potrafią odpowiadać merytorycznie?
                  • annaboleyn Re: I mamy lex Kaczyński 03.11.21, 12:04
                    asia.sthm napisała:

> > Przecież twoje zachowanie jest niezgodne z regulaminem forum!!
                    >
                    > Andzelka juz na przywitanie wylatuje na osla lawke a teraz postanowil regulami
                    > nem straszyc.
                    > forum.gazeta.pl/forum/w,396,172606797,172606797,Wartosci_europejskie.html
                    >

Ojooj, jaki rzewny post trolla smile Jakie rozbudowane argumenty, jaki apel, jakie święte oburzenie big_grin Asiu, zrobiłaś mi dzień tym linkiem big_grin
              • natalia.nat Re: I mamy lex Kaczyński 03.11.21, 11:45
                To żałosne trolololo cały czas ma na to nadzieję. Zna już przecież, kogo trzeba. big_grin

andrzej585858Re: jaki powinien być nowoczesny patriotyzm...?19.04.10, 20:39
                Zapomniałem dopowiedzieć w kwestii bycia wyznawcą - jakoś nie głosowałem na
                Kaczyńskiego, chociaż na PIS - owszem. I to chyba przez sentyment do czasów
                przełomu kiedy poznałem Jarosława akurat
                .

forum.gazeta.pl/forum/w,25788,110054265,110054265,jaki_powinien_byc_nowoczesny_patriotyzm_.html#p110273837

• buldog2 Re: I mamy lex Kaczyński 03.11.21, 18:48
            Dodam, nie wszyscy upodli na duchu, dr Migalski jest wśród tyranów myśli:

Stańmy wszyscy przy królu!

Ta decyzja była oczywistą i oczekiwaną. Po śmierci Lecha Kaczyńskiego jego brat był nie tylko najlepszym naszym kandydatem, ale także kandydatem naturalnym. Mógł do tego najcięższego zadania wydelegować kogoś innego, kogoś młodszego, nie poranionego tak smoleńską tragedią. Ale to byłaby łatwizna, wybór zastępczy, wyraz słabości…

Jarosław Kaczyński zdecydował się kontynuować dzieło brata. Bo któż inny mógłby to zrobić lepiej? Jeśli w boju ginie król, to kto inny, jeśli nie jego brat powinien dalej nieść sztandar? Kto inny lepiej nadaje się do tego, by walczyć o te idee i sprawy, za które poprzednik oddał życie? Kto mocniej i godniej trzymać będzie drzewiec z proporcem zmarłego? Dlatego stańmy przy królu wszyscy, którym bliskie były ideały jego zmarłego brata!
    • saszanasza Re: I mamy lex Kaczyński 02.11.21, 21:44
      Ja pierdolę, czyli o wolnych wyborach parlamentarnych możemy zapomnieć. NEO KRS wybierze NEO SN🙈 a ten w przypadku niepomyślnego dla pisu wyniku wyborów parlamentarnych uzna, że są nieważne. super!
        • 2elka26 Re: I mamy lex Kaczyński 03.11.21, 08:28
          Jednak co jak co , ale żeby tak odczytać moj wpis - to mistrzostwo swiata.
          Przecież to jaśnie oświeceni milosnicy "wartości europejskich" w ten sposób traktują swoich współobywateli!!
          Przed laty Tusk wprowadził w obieg określenie "moherowe berety" co oczywiście nie miało nic wspólnego z pogardą dla części społeczeństwa.
          Teraz ten sam schemat jest powielany przez liberalne elity które ciągle nie mogą pogodzić się z wynikiem wyborów i szukają ratunku albo w Moskwie albo w Brukseli.
          • saszanasza Re: I mamy lex Kaczyński 03.11.21, 10:46
            2elka26 napisała:

> Jednak co jak co , ale żeby tak odczytać moj wpis - to mistrzostwo swiata.
            > Przecież to jaśnie oświeceni milosnicy "wartości europejskich" w ten sposób tra
            > ktują swoich współobywateli!!
            > Przed laty Tusk wprowadził w obieg określenie "moherowe berety" co oczywiście n
            > ie miało nic wspólnego z pogardą dla części społeczeństwa.
            > Teraz ten sam schemat jest powielany przez liberalne elity które ciągle nie mo
            > gą pogodzić się z wynikiem wyborów i szukają ratunku albo w Moskwie albo w Bruk
            > seli.

kuźwa i znów muszę cię zablokować.
    • trampki-w-kwiatki Re: I mamy lex Kaczyński 03.11.21, 10:36
      Co to kogo obchodzi.
      Przecież dwa lata temu Prezes obiecał, że pensja minimalna wynosić będzie w 2023 - 4 tysiące brutto.
      To są istotne rzeczy. I to, że mur będziemy budować na granicy Najjaśniejszej i że znów będziemy potęgą chrześcijańską i przedmurzem, że będziemy mieć wyż demograficzny dzieci z zespołem Downa i że Krystus Król będzie na tronie Polski.
      A nie jakieś sądy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka