Dodaj do ulubionych

Pomóżcie wybrać lodówkę

11.06.22, 14:26
Witajcie. Szukam lodówki do zabudowy klasy A+++. Wysokiej, pojemnej, cichej. Możecie polecić konkretny model? Bardzo zależy mi, żeby szybko kupić i bardzo nie mam czasu, żeby szukać i oglądać. Dziękuję za ewentualne informacje.
Obserwuj wątek
        • pani_tau Re: Pomóżcie wybrać lodówkę 11.06.22, 15:41
          To jest stosunkowo mała lodówka, wysokość 183 cm, klasa A++.
          Dla mnie ewentualny hałas przy pracy był największą obawą, bo mam otwartą kuchnię a poprzednia marki Electrolux dawała ostro do wiwatu.
          Według karty ten Samsung generuje dźwięki na poziomie 35 DB, więc tym się kieruj w kwestii hałasu.
          A, i ma piękne wnętrze smile, do czego przyczynia się ledowe oświetlenie.
          Kupiłam ją kilka miesięcy temu i ciągle mnie nim zachwyca.
      • alpepe Re: Pomóżcie wybrać lodówkę 11.06.22, 15:20
        Miałam samsunga no frost, regularnie trzaskała, jakby w środku budził się Dracula i wychodził z trumny, a potem w nocy budziłam się i męża, by zakręcać wodę, bo słyszałam szumy wodospadu. Na szczęście te szumy wodospadu były tylko w środku lodówki, ale stres był autentyczny.
        • mava1 Re: Pomóżcie wybrać lodówkę 11.06.22, 19:43
          >regularnie trzaskała, jakby w środku budził się Dracula

ja wymieniłam lodówkę zabudowaną na inna zabudowaną (więc dużego wyboru nie było), tym razem na whirlpoola i ona też trzeszczała niemiłosiernie.
          Jako nową to ją tam tylko obmyłam ("obleciałam") a dopiero po jakims czasie używania, umyłam dokładnie. Całe wnętrze - w zmywarce a pusty środek potraktowałam ścierą, wysuszyłam ręcznikami.Jak myłam tylną ścianę (tym samym dociskałam jakos tam) to sama słyszałam, jak ta ścianka trzeszczy.
          I po tym zabiegu (mycia) lodówka przestała trzeszczeć.
    • b.bujak Re: Pomóżcie wybrać lodówkę 11.06.22, 22:02
      spędziłam część dzisiejszego dnia na przeglądzie lodówek;
      wszystko na jedno kopyto, nie znalazłam nic dla siebie;
      wychodzi na to, że moim problemem są te wspaniałe szuflady na warzywa .... bo ja nie przechowuję warzyw w lodówce! a po co mi ta super technologia do jogurtów??
      no i w ogóle te szuflady - nieużyteczne dla mnie - zajmują najlepszą miejscówkę w lodówce;
      wrociłam z niczym, dobrze, ze stara lodówka jeszcze działa, ale muszę już się szykowac do wymiany

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka