Dodaj do ulubionych

Kindle pytanie techniczne

12.08.22, 12:33
Kupuje oryginalne książki, żadnych tam piratów. Dlaczego większość pobiera się bez ilustracji na okładce?
Sprawdziłam, wcześniej (z rok temu) większość pobierała się z okladką, teraz bardzo rzadko, jest tytuł, autor i już. O tak.
Wysyłał się automatycznie w mobi, teraz jest epub.
Jak ściągałam 'po kablu' byli dokładnie tak samo.
Obserwuj wątek
    • krolewska.asma Re: Kindle pytanie techniczne 12.08.22, 12:41
      Jjesssu mam to samo
      Ale mnie to denerwuje
      I jeszcze te depresyjne wygaszacze ekranu
      Chce mi sie płakać jak czytnik biorę do ręki
    • atenette Re: Kindle pytanie techniczne 12.08.22, 12:58
      Nie wiem jaki masz kindle, ale u mnie prawidłowo czyta tylko pliki mobi. Podczas wysyłania plik się raczej sam nie konwertuje, albo wysyłasz epub, albo mobi, albo pdf.
      • mdro Re: Kindle pytanie techniczne 12.08.22, 13:17
        Konwertuje, konwertuje. W tej chwili, przy wysyłce bezpośrednio na Kindle, wysyłany jest epub, ale na Kindle trafia już mobi. Po kablu daje się wgrać tylko mobi. Podejrzewam, że docelowo Amazon w ogóle z mobi zrezygnuje. (Także sugerowałabym pobranie wszystkich kupionych ebooków w epubach też).

Więcej: swiatczytnikow.pl/na-czytniki-kindle-mozna-juz-mailowo-wysylac-pliki-epub-zas-amazon-zapowiada-wycofanie-wysylki-formatu-mobi/

(A z okładkami mam to samo).
      • arwena_11 Re: Kindle pytanie techniczne 12.08.22, 19:55
        Niedawno dostałam maila, że mobi jest wycofane i chyba od połowy sierpnia nie będzie można dodawać mobi. Tylko epub
    • clk Re: Kindle pytanie techniczne 12.08.22, 12:59
      Nie wiem - ale tez mnie to wkurza. Kupuje książki, płace a 50% jest bez okładek
      • homohominilupus Re: Kindle pytanie techniczne 12.08.22, 13:45
        No masz, to nie tylko ja ten problem mam... szlag by to
    • astramastra Re: Kindle pytanie techniczne 12.08.22, 13:49
      www.naczytniku.pl/kindle-nie-wyswietla-okladek-ebookow-jak-to-naprawic/
      • homohominilupus Re: Kindle pytanie techniczne 12.08.22, 15:27
        Dzięki, poczytam
        • kanna Re: Kindle pytanie techniczne 13.08.22, 17:42
          Ten artykuł to reklama konkretnego programu, który generalnie służy do konwersji plików. '
          Nie ma słowa o tym, dlaczego ORYGINALNA książka sprzedawana jest bez okładki ;/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka