sueellen 10.09.22, 07:43 Zszarga艂 mi nerwy 馃槈. Swietny. Ematka ogl膮da艂a? Odpowiedz Link Zg艂o艣 Obserwuj w膮tek Podgl膮d Opublikuj
suki-z-godzin Re: I came by 10.09.22, 08:57 A ten film ma polski tytu艂? Bo nie wiem, czy ogl膮da艂am. Odpowiedz Link Zg艂o艣
ritual2019 Re: I came by 10.09.22, 09:35 Obejrzalam 1/3, potem juz fast forward tylko kawalkami. Nie podobal mi sie, a.spodziewalam sie wiecej po nim. Odpowiedz Link Zg艂o艣
taje Re: I came by 11.09.22, 08:59 Jest ok ale w sumie nic odkrywczego. Podobny do wielu innych film贸w o psychopatach. Odpowiedz Link Zg艂o艣