Dodaj do ulubionych

Specjalizacje

25.09.22, 20:43
Mam 1 specjalizację medyczna. Jestem gastrologiem. Koleżanki łączą specjalizacje i np.dentystka zrobiła specjalizację neurologa. I są 2 fachy.

Co dobrać do specjalizacji gastrologa. Są tu jakieś medyczki z tą specjalizacją?
Obserwuj wątek
    • memphis90 Re: Specjalizacje 25.09.22, 20:46
      Nie, oszustko. Stomatolog nie może zrobić specjalizacji z neurologii, bo nie ukończył kierunku lekarskiego.

Na tej psychiatrii dają wam dostęp do netu?
      • bywalec.hoteli Re: Specjalizacje 25.09.22, 20:48
        Memfis, ale np. chirurg szczękowy może być po medycynie. Czyli pracować jako dentysta i w teorii zrobić specjalizację z neurologii? Czy coś mi się pokićkało?
        • mamamisi2005 Re: Specjalizacje 25.09.22, 20:53
          Szczękówka jest wyjątkowa, bo jest specjalizacją i lekarską i stomatologiczną.
        • georgia.guidestones Re: Specjalizacje 25.09.22, 22:39
          bywalec.hoteli napisał:

> Memfis, ale np. chirurg szczękowy może być po medycynie. Czyli pracować jako de
          > ntysta i w teorii zrobić specjalizację z neurologii? Czy coś mi się pokićkało?
          Chyba chirurg szczejkowy akurat jest wyjatkiem, żaden inny dowolny "dentysta stomatologiczny" 🙃(aluzja, bo chyba watek tej samej trollicy) nie może.
          • georgia.guidestones Re: Specjalizacje 25.09.22, 22:39
            georgia.guidestones napisała:

> bywalec.hoteli napisał:
            >
            > > Memfis, ale np. chirurg szczękowy może być po medycynie. Czyli pracować j
            > ako de
            > > ntysta i w teorii zrobić specjalizację z neurologii? Czy coś mi się pokić
            > kało?
            > Chyba chirurg szczejkowy akurat jest wyjatkiem, żaden inny dowolny "dentysta st
            > omatologiczny" 🙃(aluzja, bo chyba watek tej samej trollicy) nie może.
            *szczękowy 🙈🤣
      • nicknachwile79 Re: Specjalizacje 25.09.22, 20:49
        To samo pomyślałam, ale pewnie zaraz przeczytamy, że skończyła i lekarski i lekarsko dentystyczny, i pewnie jeszcze weterynarie.
        • nicknachwile79 Re: Specjalizacje 25.09.22, 20:50
          I ma tytuł lek, lek dent i lek wet 🙄
          • jednoraz0w0 Re: Specjalizacje 25.09.22, 22:28
            nicknachwile79 napisała:

> I ma tytuł lek, lek dent i lek wet 🙄

I lek med! (od lekarz medyczny)
        • iliri Re: Specjalizacje 25.09.22, 21:01
          Moja koleżanka z roku skończyła rownolegle lekarski i stomatologię. A drugi kolega po skończeniu lekarskiego w Polsce, zrobił jeszcze stomatologię w Niemczech( część przedmiotów mu zaliczyli).
          • nicknachwile79 Re: Specjalizacje 25.09.22, 21:02
            Ale ja nie mówię, że to się nie zdarza, ale tutaj to raczej nie ten przypadek.
      • woman_in_love Re: Specjalizacje 25.09.22, 21:00
        Eeeee.... ale są stomatolodzy neurolodzy. Nawet nie wyobrażam sobie, żeby nie było takiej specjalności, patrząc na ten obrazek.

• lauren6 Re: Specjalizacje 25.09.22, 21:28
        Jest medyczką gastrologiczną to może też być medyczką gastrologiczno stomatologiczną.
        • tymianek21 Re: Specjalizacje 26.09.22, 07:18
          🤭🤭😁😁😁😁
    • bywalec.hoteli Re: Specjalizacje 25.09.22, 20:47
      Może dobierzesz jedną z poniższych specjalizacji: Dentysta stomatologiczny albo seksuolog medyczny?
      • nieuzupa Re: Specjalizacje 25.09.22, 20:53
        Chyba znajdę forum dedykowane lekarzom😳

Koleżanka jest dentysta i neurologiem
        Kolega jest neurochirurgiem i dentystą
        Ja jestem gastrologiem

Czy na sali są gastrolodzy?
        • nicknachwile79 Re: Specjalizacje 25.09.22, 20:53
          Czyli skończyła kierunek lekarski i lekarsko dentystyczny?
        • kk345 Re: Specjalizacje 25.09.22, 20:56
          >Kolega jest neurochirurgiem i dentystą

O, to praktyczne- mózg zoperuje i przy okazji plombę złoży, za jednym leżeniem na stole!
          • asiairma Re: Specjalizacje 25.09.22, 21:00
            Dentysta -ginekolog- psychiatra mógłby za jednym zamachem na jednym fotelu ...
            • lilia-anna Re: Specjalizacje 25.09.22, 21:33
              Vagina dentata...
            • jakis.login Re: Specjalizacje 25.09.22, 22:25
              asiairma napisała:

> Dentysta -ginekolog- psychiatra mógłby za jednym zamachem na jednym fotelu ...

Zależy jaki ma rozstaw rąk, jak rozkłada niczym kondor skrzydła, to faktycznie może się udać.
          • malia Re: Specjalizacje 25.09.22, 21:02
            Zależy, jak jest lekarzem medycznym to wszystko można.
        • kadfael Re: Specjalizacje 25.09.22, 21:55
          Ten kolega to Czech?
        • qwirkle Re: Specjalizacje 25.09.22, 22:36
          Zostań może lekarzem ortopedycznym. Będziesz leczyć haluksy pracownicze...
          • kk345 Re: Specjalizacje 26.09.22, 00:56
            Stopne.
            • qwirkle Re: Specjalizacje 26.09.22, 07:27
              kk345 napisała:

> Stopne.

Racja. Haluksy stopnie pracownicze.
        • samawsnach Re: Specjalizacje 25.09.22, 23:59
          I jako gastrolog pytasz randomowe ematki, które nie są lekarzami medycznymi, jaką dobrać drugą specjalizację. Acha.
    • asiairma Re: Specjalizacje 25.09.22, 20:57
      Eeee ... że tak inteligentnie powiem? W Polsce? Cos się zmieniło? Dentystka musiałaby równolegle robić drugie studia a nie specjalizację. I znam takich - ale wtedy idą w medycynę estetyczną.
    • gama2003 Re: Specjalizacje 25.09.22, 21:00
      No jak to co ? Proktologa.

W sumie stomatologia by pasowała, ale to przecież mąż może być lekarzem stomatologicznym.
      • marta.graca Re: Specjalizacje 26.09.22, 07:28
        Podpisuję się! U mnie za mniej niż 200 zł za wizytę nie znajdziesz smile
    • auksencja15 Re: Specjalizacje 25.09.22, 21:16
      Chirurg stopny
      • nicknachwile79 Re: Specjalizacje 25.09.22, 21:19
        Podolog stopny
      • daniela34 Re: Specjalizacje 25.09.22, 21:19
        Jeśli będzie to chirurg stopny pracowniczy to od razu może machnąć też medycynę pracy
    • joyce_byers Re: Specjalizacje 25.09.22, 21:25
      Te koleżanki neurolożki to pewnie te, na które trafiłam niedawno. Albo koleżanki. Czyli wiedza z neurologii na poziomie poradnika zdrowie w Google. Bo żeby pacjentka musiała poprawiać neurologa w podstawach zagadnienia choroby , z którą do niego trafiła to jest co najmniej dziwne. W pewnym momencie zapaliła się lampka czy lekarka na pewno ukończyła speckę z neurologii czy też podszywa się pod lekarza neurologa.
    • nuka_2 Re: Specjalizacje 25.09.22, 22:16
      Gastrolog ma 2 specjalizacje najpierw musiał zrobić specjalizację z chorób wewnętrznych a potem z gastroenterologii. Dopiero niedawno weszły specjalizacje modułowe, gdzie ścieżka jest skrócona, po module podstawowym z interny można robić gastroenterologię, ale tacy specjaliści jeszcze są w trakcie szkolenia.
    • m_incubo Re: Specjalizacje 25.09.22, 22:26
      Najlepiej to chyba dentysta stomatologiczny.
      • ladymercury Re: Specjalizacje 25.09.22, 22:47
        Ale czy to nie było tak, że panią rwał ostro lekarz medyczny 😄czy mi się pozsjaczkowalo?
        🤔Chociaż w sumie od rwania do dentysty stomatologicznego nie tak daleko chyba🤔🤔
        • m_incubo Re: Specjalizacje 25.09.22, 23:25
          Nie pamiętam, ale skoro ona już jest lekarzem medycznym, to dla mnie kolejny krok to wyłącznie dentysta stomatologiczny.
          Po co miałaby zostać kolejnym lekarzem medycznym?
          • nicknachwile79 Re: Specjalizacje 25.09.22, 23:28
            Jest jeszcze lekarz weterynarii. Weterynarz weterynaryjny?
            • daniela34 Re: Specjalizacje 25.09.22, 23:43
              Och, forum jest prawie jak Arka Noego, tu się zmiesci i weterynarz weterynaryjny i lekarz medyczny i dentysta stomatologiczny. Wszystkie stworzenia, duże i małe.
    • princesswhitewolf Re: Specjalizacje 26.09.22, 01:47
      Aa to ty jestes ta z dentystycznym stomatologiem.z Czech? I co zostal tez neurologiem i gastrologiem ostatnio? No jasne.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka