Dodaj do ulubionych

A irygator do zębów?

03.11.22, 06:19
Pechowy sprzętowo czas - przy szczoteczce zepsuł się też irygator do zębów. Polećcie jakis. Ten, co mam (jakiś apteczny) padł drugi raz.
Obserwuj wątek
    • rodzicucznia321 Re: A irygator do zębów? 03.11.22, 07:37
      Waterpik WP- 450 E ULTRA Irygator bezprzewodowy

• lisciasty_pl Re: A irygator do zębów? 03.11.22, 08:02
      100 lat temu jematka poleciła waterpika, kupiłem cały zestaw, mocna rzecz bo szczoteczka wytrzymała z 5 lat. Teraz kupiłem sobie i żonie po zestawie irygator+szczota i mam nadzieję że też długo posłużą suspicious
    • mava1 Re: A irygator do zębów? 03.11.22, 09:59
      Waterpik? no nie wiem...Ja kupiłam stacjonarny bo miał "oprzyrządowanie" czyli rózne końcówki. Jakos po miesiącu-dwu, przestał działać przycisk odcinający wodę. Reklamowałam, w specjalistycznym sklepie, w ktorym go kupiłam. Pani "no zdarza się". Ok, zdarza sie, naprawili, pretensji nie miałam. Ale minęły osławione 2 lata gwarancji i znowu zaczyna szwankowac = woda nie leci przez końcówkę. Raz leci, raz nie leci. Urzadzenie odkamieniam więc nie wiem co mu znowu dolega.
      Ostatnio zastanawiałam sie nawet nad dokupieniem Waterpika podróznego, bezprzewodowego, zeby korzystac z tych samych koncówek od stacjonarnego ale teraz mam duze wątpliwosci. Szczególnie, ze cena tej marki raczej z tych wyższych
      Syn kupił sobie jakis irygator na all, za grosze i też jest zadowolony
    • karotka_plus Re: A irygator do zębów? 03.11.22, 10:25
      Haxe, mam 2 lata i działa bez zarzutu.
    • princesswhitewolf Re: A irygator do zębów? 03.11.22, 12:16
      Mam waterpika z takimi tabletkami co sie wsadza i czysci wtedy lepiej
    • gryzelda71 Re: A irygator do zębów? 03.11.22, 12:22
      Od 3 lat mam oral-b. Jest ok.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka