szarmszejk123 16.01.23, 08:25 Córka jest właśnie operowana. Pokciuczycie? Zaraz tu na zawał zejdę. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szarmszejk123 Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:23 Torbiel środkową szyi, razem z kawałkiem kości gnykowej. Odpowiedz Link Zgłoś
mamolka1 Re: Kciuki pls 16.01.23, 08:47 Weź się babo ogarnij - po co młodej matka z zawałem 😜🤔 Ona będzie w lepszej formie niż ty - wyspana i bez tego stresu matki. Oczywiście że kciukam - dobre kciuki zawsze na propsie Odpowiedz Link Zgłoś
kocynder Re: Kciuki pls 16.01.23, 08:50 Trzymam! Bardzo, bardzo mocno. Będzie dobrze! Musi być. Daj znać. Odpowiedz Link Zgłoś
aqua48 Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:11 Kciukam mocno. Nie denerwuj się, wszystko będzie dobrze! Odpowiedz Link Zgłoś
szarmszejk123 Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:22 Skończyli, uff. Mąż z nią jest, postanowiła wystawić tatę na próbę i do usypiania i wybudzania zażyczyła sobie jego obecności. Po uśpieniu wrocił blady jak ściana:p mam nadzieję że tam nie zemdleje :p Dzięki za kciuki ❤️ Odpowiedz Link Zgłoś
ewa_mama_jasia Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:26 Cieszę się, że jest po wszystkim. Życzę, żeby szybko doszła do zdrowia. Odpowiedz Link Zgłoś
iwles Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:38 To teraz niech jak najszybciej dojdzie do siebie. I do domku. Odpowiedz Link Zgłoś
gama2003 Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:45 Zemdleje, to go ocucą. Zdrówka dla malutkiej 💞 Odpowiedz Link Zgłoś
szarmszejk123 Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:49 Nie zemdlał a młoda już wcina loda na pooperacyjnej Odpowiedz Link Zgłoś
szare_kolory Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:56 Super, że jest już po wszystkim. Oby szybko wyzdrowiała i wróciła do swoich normalnych psot. A że operacja była po to, żeby była zdrowa, to niech sobie psoci ze zdwojoną siłą i na zdrowie Wszystkiego dobrego Odpowiedz Link Zgłoś
szarmszejk123 Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:57 szare_kolory napisała: > , to niech sobie psoci > ze zdwojoną siłą i na zdrowie > Wszystkiego dobrego Źle mi życzysz 😂 Odpowiedz Link Zgłoś
szare_kolory Re: Kciuki pls 16.01.23, 10:09 Życzę Ci jak najlepiej. Żeby to co teraz przeżywasz szybko minęło i żebyś mogła się martwić, że upaćkoliła się w błocie albo że się podzieliła śniadaniem z psem. Niech szybko wróci do brykania i niech sobie bryka ile fabryka dała Odpowiedz Link Zgłoś
pampelune Re: Kciuki pls 16.01.23, 14:49 Moja córka miała dokładnie taką samą operację. Pamiętam, że byłam bardzo wyczulona na to, żeby po operacji jej nie żałowali znieczulenia i jak tylko powiedziała, że ją boli, to leciałam do pielęgniarek z intencją że zrobię dowolnych rozmiarów awanturę, aby tylko jej uśmierzyli ból. Tymczasem pielęgniarki podawały jej znieczulenie na życzenie od razu, skutecznie i życzliwie. Nawet jak powiedziała że ją bandaż swędzi, to jej podały przeciwświądowo fenistil w kropelkach. Głupio to zabrzmi, ale miło wspominam. Odpowiedz Link Zgłoś
szarmszejk123 Re: Kciuki pls 16.01.23, 20:46 Moja jest twardzielka i generalnie rzadko się skarży na cokolwiek. Tak jest i tym razem, ani razu się nie zająknęła że ja coś boli. Wzięła pojemnik od drenu w łapę i poszła się bawić:p Znieczulenie jej podają tak czy inaczej, nawet jak nie mówi, że coś boli. Ogólnie jestem zachwycona opieką. Lekarz, który ją operował przyszedł zobaczyć jak się ma ( był bardzo dumny ze swojej roboty, powiedział że wszystko poszło perfekcyjnie), przyszła pani psycholog zapytać, czy potrzebujemy pogadać, cały personel na prawdę super sympatyczny i pomocny. Odpowiedz Link Zgłoś
szare_kolory Re: Kciuki pls 16.01.23, 20:51 Fajnie się to czyta. Zdrowia dla małej i spokoju dla Was. Odpowiedz Link Zgłoś
pampelune Re: Kciuki pls 18.01.23, 22:39 szarmszejk123 napisał(a): > cały personel na prawdę super sympatyczny > i pomocny. I tak ma być! Odpowiedz Link Zgłoś
znowuniedziela Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:37 Wiem coś o nerwach gdy operują dziecko. Myślę o Was. 😗😗😗 Odpowiedz Link Zgłoś
eliszka25 Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:43 Najgorszy stres za wami. Trzymam kciuki żeby dalej też wszystko było dobrze i niech córka szybko wraca do sił i do domu! 🍀✊🏻 P.S. Nie dziwię się, że mąż wyszedł blady. Jak mi po operacji syna powiedzieli, że wszystko Ok, to zemdlałam. Sześć godzin stresu odpuściło i padłam. Odpowiedz Link Zgłoś
alfa36 Re: Kciuki pls 18.01.23, 22:42 Dobrze , że już po. A napisz, jak doszliście, co jej jest? Nigdy takiej diagnozy nie słyszałam. Odpowiedz Link Zgłoś
szarmszejk123 Re: Kciuki pls 19.01.23, 05:20 Wdała się infekcja i córka pewnego sobotniego wieczoru podniosła głowę i miała pod brodą piłkę do ping-ponga. Przestraszyliśmy się jak cholera i pognaliśmy na pogotowie. Też nigdy wcześniej o tym nie słyszałam. Odpowiedz Link Zgłoś