Dodaj do ulubionych

Kciuki pls

16.01.23, 08:25
Córka jest właśnie operowana. Pokciuczycie? Zaraz tu na zawał zejdę.
Obserwuj wątek
    • extereso Re: Kciuki pls 16.01.23, 08:27
      Trzymam, powodzenia🍀
    • ichi51e Re: Kciuki pls 16.01.23, 08:28
      a co jej operują? pewnie ze trzymam.
      • szarmszejk123 Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:23
        Torbiel środkową szyi, razem z kawałkiem kości gnykowej.
    • bei Re: Kciuki pls 16.01.23, 08:29
      Kciuki ❤️
    • gorzka.gorycz Re: Kciuki pls 16.01.23, 08:30
      Trzymam.
    • iwles Re: Kciuki pls 16.01.23, 08:37

      Mocno trzymam! kiss
    • anilorak174 Re: Kciuki pls 16.01.23, 08:39
      Kciuczę.
      Będzie dobrze.
    • mamolka1 Re: Kciuki pls 16.01.23, 08:47
      Weź się babo ogarnij - po co młodej matka z zawałem 😜🤔
      Ona będzie w lepszej formie niż ty - wyspana i bez tego stresu matki.
      Oczywiście że kciukam - dobre kciuki zawsze na propsie
    • drilka Re: Kciuki pls 16.01.23, 08:47
      Trzymam ♥️
    • kocynder Re: Kciuki pls 16.01.23, 08:50
      Trzymam! Bardzo, bardzo mocno. Będzie dobrze! Musi być. Daj znać.
    • jkl13 Re: Kciuki pls 16.01.23, 08:57
      Czymam. Będzie Dobrze.
    • little_fish Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:02
      Jasne ✊
    • daniela34 Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:04
      Trzymam!
    • agua_de_coco Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:05
      Trzymam!
    • iwles Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:07

      Ile czasu ma trwac zabieg?
    • aqua48 Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:11
      Kciukam mocno. Nie denerwuj się, wszystko będzie dobrze!
    • lilia.z.doliny Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:11
      No pewnie, że trzymamy.
    • gama2003 Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:15
      Trzymam.
      Z całych sił.
      🍀🍀🍀
      • hasty Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:20
        Trzymam!
    • piataziuta Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:19
      Trzymam! kiss
    • suki-z-godzin Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:20
      czymamy!
    • szarmszejk123 Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:22
      Skończyli, uff. Mąż z nią jest, postanowiła wystawić tatę na próbę i do usypiania i wybudzania zażyczyła sobie jego obecności. Po uśpieniu wrocił blady jak ściana:p mam nadzieję że tam nie zemdleje :p
      Dzięki za kciuki ❤️
      • ewa_mama_jasia Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:26
        Cieszę się, że jest po wszystkim. Życzę, żeby szybko doszła do zdrowia.
      • iwles Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:38

        To teraz niech jak najszybciej dojdzie do siebie. I do domku.
      • gama2003 Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:45
        Zemdleje, to go ocucą.
        Zdrówka dla malutkiej 💞
        • szarmszejk123 Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:49
          Nie zemdlałwink a młoda już wcina loda na pooperacyjnej smile
      • szare_kolory Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:56
        Super, że jest już po wszystkim. Oby szybko wyzdrowiała i wróciła do swoich normalnych psot. A że operacja była po to, żeby była zdrowa, to niech sobie psoci ze zdwojoną siłą i na zdrowie smile
        Wszystkiego dobrego smile
        • szarmszejk123 Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:57
          szare_kolory napisała:

          > , to niech sobie psoci
          > ze zdwojoną siłą i na zdrowie smile
          > Wszystkiego dobrego smile

          Źle mi życzysz 😂
          • szare_kolory Re: Kciuki pls 16.01.23, 10:09
            Życzę Ci jak najlepiej. Żeby to co teraz przeżywasz szybko minęło i żebyś mogła się martwić, że upaćkoliła się w błocie albo że się podzieliła śniadaniem z psem. Niech szybko wróci do brykania i niech sobie bryka ile fabryka dała big_grin
      • pampelune Re: Kciuki pls 16.01.23, 14:49
        Moja córka miała dokładnie taką samą operację. Pamiętam, że byłam bardzo wyczulona na to, żeby po operacji jej nie żałowali znieczulenia i jak tylko powiedziała, że ją boli, to leciałam do pielęgniarek z intencją że zrobię dowolnych rozmiarów awanturę, aby tylko jej uśmierzyli ból. Tymczasem pielęgniarki podawały jej znieczulenie na życzenie od razu, skutecznie i życzliwie. Nawet jak powiedziała że ją bandaż swędzi, to jej podały przeciwświądowo fenistil w kropelkach. Głupio to zabrzmi, ale miło wspominam.
        • szarmszejk123 Re: Kciuki pls 16.01.23, 20:46
          Moja jest twardzielka i generalnie rzadko się skarży na cokolwiek. Tak jest i tym razem, ani razu się nie zająknęła że ja coś boli. Wzięła pojemnik od drenu w łapę i poszła się bawić:p
          Znieczulenie jej podają tak czy inaczej, nawet jak nie mówi, że coś boli.
          Ogólnie jestem zachwycona opieką. Lekarz, który ją operował przyszedł zobaczyć jak się ma ( był bardzo dumny ze swojej roboty, powiedział że wszystko poszło perfekcyjnie), przyszła pani psycholog zapytać, czy potrzebujemy pogadać, cały personel na prawdę super sympatyczny i pomocny.
          • szare_kolory Re: Kciuki pls 16.01.23, 20:51
            Fajnie się to czyta. Zdrowia dla małej i spokoju dla Was.
            • szarmszejk123 Re: Kciuki pls 16.01.23, 20:53
              Dzięki ❤️
          • pampelune Re: Kciuki pls 18.01.23, 22:39
            szarmszejk123 napisał(a):

            > cały personel na prawdę super sympatyczny
            > i pomocny.

            I tak ma być!
    • znowuniedziela Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:37
      Wiem coś o nerwach gdy operują dziecko. Myślę o Was. 😗😗😗
    • eliszka25 Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:43
      Najgorszy stres za wami. Trzymam kciuki żeby dalej też wszystko było dobrze i niech córka szybko wraca do sił i do domu! 🍀✊🏻

      P.S. Nie dziwię się, że mąż wyszedł blady. Jak mi po operacji syna powiedzieli, że wszystko Ok, to zemdlałam. Sześć godzin stresu odpuściło i padłam.
    • ursydia Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:52
      Trzymię i nie puszczę do odwołania
      • szarmszejk123 Re: Kciuki pls 16.01.23, 09:56
        Odwołuję! 😘
        • alfa36 Re: Kciuki pls 18.01.23, 22:42
          Dobrze , że już po. A napisz, jak doszliście, co jej jest? Nigdy takiej diagnozy nie słyszałam.
          • szarmszejk123 Re: Kciuki pls 19.01.23, 05:20
            Wdała się infekcja i córka pewnego sobotniego wieczoru podniosła głowę i miała pod brodą piłkę do ping-ponga. Przestraszyliśmy się jak cholera i pognaliśmy na pogotowie. Też nigdy wcześniej o tym nie słyszałam.
            • szarmszejk123 Re: Kciuki pls 19.01.23, 06:31
              O
    • aguha Re: Kciuki pls 16.01.23, 10:06
      Trzymam! ☘️

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka