Dodaj do ulubionych

Udemy - kursy online

21.07.23, 09:08
Czy ktoś z was korzystał może z ich oferty?

Bo mnie zaciekawiło kilka propozycji.
Niby jest też promocja dla nowych klientów, duża zniżka przez kilka godzin. Zwykle to ściema, ale ta platforma ma dobre opinie 🤔
Obserwuj wątek
    • asia_i_p Re: Udemy - kursy online 21.07.23, 09:15
      Mam trzy - dwa akwarelowe i jeden rysunkowy.

Zależy czego się spodziewasz mówiąc kurs. Nie będziesz mieć konstruktywnych interakcji z prowadzącym, bardziej motywujące, parę miłych słów w odpowiedzi na twój wpis. Więc dalej jesteś raczej samoukiem + możesz patrzeć na forum, jak inni poradzili sobie z tym samym zadaniem. Merytorycznie bardzo OK.
      • oczypiwne2 Re: Udemy - kursy online 21.07.23, 09:21
        Korzystam mam podobne zdanie
      • simply_z Re: Udemy - kursy online 21.07.23, 09:23
        I podobalo ci sie te akwarelowe?
        • asia_i_p Re: Udemy - kursy online 21.07.23, 12:39
          Tak. Ten gościu, co tak lopatoligicznie tłumaczy, Japończyk albo Koreańczyk.
          • simply_z Re: Udemy - kursy online 21.07.23, 13:19
            ok, dzieki
    • evening.vibes Re: Udemy - kursy online 21.07.23, 09:20
      Kursy są ok - trzeba czytać opinie, przejrzeć spis tematów. Promocje są cykliczne nie zapłaciłam chyba nigdy więcej niż 40zł.
    • jak_zwykle_wszystko_zajete Re: Udemy - kursy online 21.07.23, 09:25
      Korzystałam z przygotowań do certyfikatów. Jest ok. Kupować najlepiej jak jest duża promocja (często są).
    • matacznik Re: Udemy - kursy online 21.07.23, 09:36
      unikotka napisała:

> Czy ktoś z was korzystał może z ich oferty?
      >
      Nieustannie. Poziom jest różny, zależy od twórcy, jak Ci nie odpowiada, to możesz zwrócić (do 30 dni do zakupu).
      Promocje są nie rzadziej niż co dwa tygodnie, więc nie ma się co rzucać, że już, już, koniecznie.
      • matacznik Re: Udemy - kursy online 21.07.23, 12:24
        matacznik napisał:

> Promocje są nie rzadziej niż co dwa tygodnie
        >
        Jeszcze porada cenowa: w aplikacji iOS jest taniej, niż w przeglądarce. A jak się już kupi, to można robić gdzie się chce.
    • alina460 Re: Udemy - kursy online 21.07.23, 09:54
      A na czym te kursy w sumie polegają?
      • evening.vibes Re: Udemy - kursy online 21.07.23, 10:23
        alina460 napisała:
        > A na czym te kursy w sumie polegają?

To kursy wideo na różne tematy - masz nagrane wykłady, dodatkowe materiały na których robisz ćwiczenia.
        • alina460 Re: Udemy - kursy online 21.07.23, 11:43
          Dziękuję za info. A ile czasu trwa taki kurs? A jeśli nie ma granic czasowych, to ile czasu trzeba poświęcić na jeden?
          • matacznik Re: Udemy - kursy online 21.07.23, 12:22
            alina460 napisała:

> ile czasu trzeba poświęcić na jeden?
            >
            Przy każdym jest informacja o długości.
            Nie ma limitu dla użytkownika - możesz go robić za jednym zamachem na przyspieszonym odtwarzaniu, a możesz go robić przez pięć lat.
    • unikotka Re: Udemy - kursy online 21.07.23, 10:20
      Dziękuję, dziewczyny! To moje odkrycie na dziś 😊 Naprawę ciekawie to wygląda.
    • joana.mz Re: Udemy - kursy online 21.07.23, 10:46
      korzystałam, polecam, ale nie kuouję nigdy w regularnej cenie (kilka stów) tylko 30-50PLN
    • laurielle Re: Udemy - kursy online 21.07.23, 12:23
      Korzystam z Coursery. Jest darmowa.
      • asia_i_p Re: Udemy - kursy online 21.07.23, 13:03
        Coursera jest bardziej jak Edx, nastawiona na kursy informatyczne i humanistyczne. Artystycznych, hobbystycznych, craftowych jak na lekarstwo (chociaż się zdarzają i na przykład na edx trafiłam na świetny). Udemy, Domestika mają sporo związanych z malarstwem, rysunkiem, itp.
        • simply_z Re: Udemy - kursy online 21.07.23, 13:23
          Nie przepadam za Domestika, robilam kurs akwarelowy i nie podobal mi sie. Sprobuje moze z udemy.
    • okruchlodu Re: Udemy - kursy online 21.07.23, 14:09
      Ja, mój brat i moja córka regularnie korzystamy z tych kursów.

Nigdy nie kupuje kursów po regularnej cenie tylko czekam na promocje. Czytam komentarze, wybieram najlepiej oceniane. Zdecydowanie jest to opcja dla samouka, który potrafi się zmobilizować do nauki ale potrzebuje jakiegoś planu i materiałów.

• kira_03 Re: Udemy - kursy online 21.07.23, 14:12
      Jak wszędzie - czytaj opinie kursie i o trenerze. Ja ze swojego byłam bardzo zadowolona.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka