12.01.24, 13:59
Ktoś się wybiera? Mam wielki sentyment do jedynki. Chciałam kupić bilety. Ale chłop odmówił. Twierdzi, że na bank to będzie wielkie goofno.
Obserwuj wątek
    • borsuczyca.klusek Re: Fuks II 12.01.24, 14:04
      Już sam opis na filmwebie zwiastuje wyjątkowe guano. Plus do tego Cezary Pazura, który ostatnimi laty ma wyjątkowo złą passę do wyboru ról filmowych.
      • gaskama Re: Fuks II 12.01.24, 14:09
        Pazury nie cierpię. Nieczęsto zdarza mi się taka nienawiść do aktora/aktorki. Nie mogę na niego patrzeć. Ale lubię Stuhra i kocham Gajosa. No ale właśnie boję się, to może to być jednak guano. Ale na coś bym do kina poszła, ale nic fajnego nie grają.
        • borsuczyca.klusek Re: Fuks II 12.01.24, 14:12
          Teraz rzeczywiście nic nie ma, ale za tydzień wchodzą do kin Biedne Istoty z oceną na imdb 8.5
        • princy-mincy Re: Fuks II 12.01.24, 14:16
          O ja mam tak samo. O ile mlody pazura mi nie przeszkadzal to ten obecny jest straszny
          • memphis90 Re: Fuks II 12.01.24, 15:37
            Bo młody Pazura grał czarną stopę tudzież głupawego policjanta, a nie próbował grać strrrrraaaaaasznego mafioza czy choćby poważnego acz niewiernego męża (Nigdy w życiu 2 - nawet tu wyszedł żałosny pajac, tyle, że z cygarem).
      • daniela34 Re: Fuks II 12.01.24, 14:10
        Jeśli coś jest kontynuacją czegoś (mówię o polskich filmach) to najczęściej jest...no...ptasimi odchodami. Us
        • gaskama Re: Fuks II 12.01.24, 14:12
          No wiem, wiem. Już nawet nie naciskam na chłopa.
        • borsuczyca.klusek Re: Fuks II 12.01.24, 14:17
          Trzymajcie się foteli, ale w tym roku ma też wyjść 5 cześć kogla mogla 😁
          • daniela34 Re: Fuks II 12.01.24, 14:30
            Miałam o tym pisać...
            • borsuczyca.klusek Re: Fuks II 12.01.24, 14:40
              Jacyś chętni pójść i zdać relacje? 😉
              • turbinkamalinka Re: Fuks II 12.01.24, 23:38
                borsuczyca.klusek napisała:

                > Jacyś chętni pójść i zdać relacje? 😉

                Uważam że 1 i 2 miały dobre momenty, przez 3 nie przebrnęłam, o 4 nie słyszałam, przed 5 aż chcę uciekać.
    • feel_good_inc Re: Fuks II 12.01.24, 21:10
      Co w polskiej kinematografii ostatnich dwóch dekad pozwala ci zakładać, że chłop mógłby się mylić?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka