gaskama 12.01.24, 13:59 Ktoś się wybiera? Mam wielki sentyment do jedynki. Chciałam kupić bilety. Ale chłop odmówił. Twierdzi, że na bank to będzie wielkie goofno. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
borsuczyca.klusek Re: Fuks II 12.01.24, 14:04 Już sam opis na filmwebie zwiastuje wyjątkowe guano. Plus do tego Cezary Pazura, który ostatnimi laty ma wyjątkowo złą passę do wyboru ról filmowych. Odpowiedz Link Zgłoś
gaskama Re: Fuks II 12.01.24, 14:09 Pazury nie cierpię. Nieczęsto zdarza mi się taka nienawiść do aktora/aktorki. Nie mogę na niego patrzeć. Ale lubię Stuhra i kocham Gajosa. No ale właśnie boję się, to może to być jednak guano. Ale na coś bym do kina poszła, ale nic fajnego nie grają. Odpowiedz Link Zgłoś
borsuczyca.klusek Re: Fuks II 12.01.24, 14:12 Teraz rzeczywiście nic nie ma, ale za tydzień wchodzą do kin Biedne Istoty z oceną na imdb 8.5 Odpowiedz Link Zgłoś
princy-mincy Re: Fuks II 12.01.24, 14:16 O ja mam tak samo. O ile mlody pazura mi nie przeszkadzal to ten obecny jest straszny Odpowiedz Link Zgłoś
memphis90 Re: Fuks II 12.01.24, 15:37 Bo młody Pazura grał czarną stopę tudzież głupawego policjanta, a nie próbował grać strrrrraaaaaasznego mafioza czy choćby poważnego acz niewiernego męża (Nigdy w życiu 2 - nawet tu wyszedł żałosny pajac, tyle, że z cygarem). Odpowiedz Link Zgłoś
daniela34 Re: Fuks II 12.01.24, 14:10 Jeśli coś jest kontynuacją czegoś (mówię o polskich filmach) to najczęściej jest...no...ptasimi odchodami. Us Odpowiedz Link Zgłoś
gaskama Re: Fuks II 12.01.24, 14:12 No wiem, wiem. Już nawet nie naciskam na chłopa. Odpowiedz Link Zgłoś
borsuczyca.klusek Re: Fuks II 12.01.24, 14:17 Trzymajcie się foteli, ale w tym roku ma też wyjść 5 cześć kogla mogla 😁 Odpowiedz Link Zgłoś
borsuczyca.klusek Re: Fuks II 12.01.24, 14:40 Jacyś chętni pójść i zdać relacje? 😉 Odpowiedz Link Zgłoś
turbinkamalinka Re: Fuks II 12.01.24, 23:38 borsuczyca.klusek napisała: > Jacyś chętni pójść i zdać relacje? 😉 Uważam że 1 i 2 miały dobre momenty, przez 3 nie przebrnęłam, o 4 nie słyszałam, przed 5 aż chcę uciekać. Odpowiedz Link Zgłoś
feel_good_inc Re: Fuks II 12.01.24, 21:10 Co w polskiej kinematografii ostatnich dwóch dekad pozwala ci zakładać, że chłop mógłby się mylić? Odpowiedz Link Zgłoś