asqe
09.06.26, 17:54
Od kilku miesięcy mi doskwiera, dokładnie od stycznia - bardzo tęsknię za kimś z poprzedniej pracy. A z biegiem czasu coraz bardziej odczuwam brak tej osoby. Nigdy w życiu mi się coś takiego nie zdarzyło.
Osoba ta ma trzy i pół roku i mieszka teraz na innym kontynencie. Dostaje zdjęcia i sporadycznie rozmawiamy na face time. A mnie codziennie serce pęka