09.06.26, 17:54
Od kilku miesięcy mi doskwiera, dokładnie od stycznia - bardzo tęsknię za kimś z poprzedniej pracy. A z biegiem czasu coraz bardziej odczuwam brak tej osoby. Nigdy w życiu mi się coś takiego nie zdarzyło.
Osoba ta ma trzy i pół roku i mieszka teraz na innym kontynencie. Dostaje zdjęcia i sporadycznie rozmawiamy na face time. A mnie codziennie serce pęka
Obserwuj wątek
    • alpepe Re: Tęsknota 09.06.26, 18:07
      No cóż, wygląda prawie na zew instynktu macierzyńskiego.
      • asqe Re: Tęsknota 09.06.26, 18:15
        Nieee! Teraz pracuje z przesłodkim dziesieciomiesieczniakiem i zero problemu.
        To nie jest tęsknota za dzieckiem jako takim, to jest tęsknota za tą jedną osobą
        • alpepe Re: Tęsknota 09.06.26, 18:18
          Ale instynkt macierzyński nie polega na tym, że wszystkie. U ciebie to się powiązało z jedną konkretną osobą. I współczuję, bo wiadomo, że ta więź się rozluźni siłą rzeczy, a ty jesteś jak osierocona.
          • asqe Re: Tęsknota 09.06.26, 18:26
            Osierocona no nawet się czuję być może, ale mnie to przypomina ‘zakochanie’ raczej niż instynkt macierzyński smile
            A dziecka dalej nie chce mieć
    • bmtm Re: Tęsknota 09.06.26, 20:34
      Nie wiem czy to zdrowe.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka