Dodaj do ulubionych

Blue Chamber - relaksu CD...

03.01.05, 05:28
www.fasco-csc.com/works/bluechamber/index_e.php
Milego graniasmile
Obserwuj wątek
    • sol_bianca Re: Blue Chamber - relaksu CD... 03.01.05, 11:35
      Nie mogę przez to przejść!!! jakaś podpowiedź? Mam: długopis, kartkę, banknot.
      Próbowałam wtsłac im kartkę z prośbą o pomoc - wróciła. Próbowałam z banknotem -
      wrócił. Co dalej?
      • joasiiik25 Re: Blue Chamber - relaksu CD... 03.01.05, 11:38
        gdzie znalazlas banknot?
        • sol_bianca Re: Blue Chamber - relaksu CD... 03.01.05, 12:11
          Banknot jest pod obrazem. Trzeba go zdjąć ze ściany (tzn. obraz)
    • kluska25 Re: Blue Chamber - relaksu CD... 03.01.05, 11:48
      Musisz podnieśc słuchawke telefonu i wykręcić numer.Nie chcę ci za bardzo
      ułatwić ale przyjzyj się jakiejkolwiek słuchawce telefonicznej
      (komórka,stacjonarny) i widzisz że pod każdą cyfrą jest literka.No i teraz
      musisz coś tam wpisać dzieląc te dwa słowa gwiazdką i koniec grysmile)))
      • joasiiik25 Re: Blue Chamber - relaksu CD... 03.01.05, 11:52
        z rurki wyciagnela takie cos zoltesadnie wiem do czego to sluzy
        • sol_bianca Re: Blue Chamber - relaksu CD... 03.01.05, 12:16
          To jest poczta pneumatyczna. Możesz coś włożyć do tej żółtej kapsułki i wysłać
          (czerwonym przyciskiem)
        • iduka Re: Blue Chamber - relaksu CD... 03.01.05, 12:24
          a jak ściągnąć obraz? bo mi się tylko przechyla w obie strony, a zejść nie
          chce sad
          • sol_bianca Re: Blue Chamber - relaksu CD... 03.01.05, 13:02
            Obraz musisz porządnie rozbujać, klikaj na wszystkie rogi po kolei aż do skutku.
      • sol_bianca Re: Blue Chamber - relaksu CD... 03.01.05, 12:15
        Próbowałam tak, ale zajęte sad
        • iduka Re: Blue Chamber - relaksu CD... 03.01.05, 12:30
          skończyłam!!!
          poproszę o następne smile)
          • mamand nowa 03.01.05, 12:55
            prosze bardzo:
            www.anodeetcathode.net/games/office/
            • desire.et ile tego ma byc? 03.01.05, 19:42
              ile elementow trzeba znalezc?? Troche sie motam, bo nie znam angielskiego tylko
              niemiecki crying.. i jaki ma byc cel tej gry?
              • sol_bianca Re: ile tego ma byc? 03.01.05, 19:50
                Musisz uciec z budynku. Nie pamiętam ile jest elementów, ale to w sumie nie
                takie ważne, bo je na bierząco zużywasz.
                • iduka ekran? 03.01.05, 20:22
                  jak podnieść ekran, żeby wydobyć spod niego 4 element do podłogi? chyba mi
                  czegoś brakuje, bo z aktywnych rzeczy pozostały mi dwa listy i 3 elementy do
                  dziury w podłodze. POMOCY!!
                  • sol_bianca Re: ekran? 03.01.05, 20:24
                    Nie wiem, ja w niego klikałam jakoś tak na oślep i w końcu się udało uncertain
                    • iduka Re: ekran? 03.01.05, 20:29
                      ale jak się świeciło na niego czy "na sucho"? i czy potrzebuję jakiegoś
                      przedmiotu jeszcze?
                      • sol_bianca Re: ekran? 03.01.05, 20:32
                        Jak się świeci, bo wtedy widzisz ten kwadrat gdzie to coś jest. Kurczę, nie
                        pamiętam dokładnie jak to zrobiłam sad A może łomem spróbuj wyważyć? (to tylko
                        pomysł bo naprawdę nie mogę sobie przypomnieć... a nie wejdę tam teraz bo męczę
                        Mystery, a już mi komp zaczyna skakać...)
                        • iduka łomem? 03.01.05, 20:34
                          a skąd łom?
                          a pomóc ci w czymś w mystery? bo to już mam za sobą smile)
                          • sol_bianca Re: łomem? 03.01.05, 21:15
                            Kurczę, pamięć mi wysiada, chyba za dużo tych gier dzisiaj wink
                            Łom, czy korba, taki metalowy drąg w każdym razie. Jest w fotelu czerwonym, tym
                            po prawej stronie. Spróbuj go wsadzić w tą dziurę z boku ekranu.
            • desire.et utknelam przy kompie... 03.01.05, 21:16
              i jakas winda sie pokazuje, ale jak tam wejsc?? czegos mi brakuje...
              • mamand pomoc 03.01.05, 21:39
                trzeba znaleść:
                4 kawałki podłogi
                2 płyty - jedną do komputera i jedną do projektora filmowego
                2 kabelki do komputera
                1 książke
                2 karteczki z podpowiedziami (dosyć enigmatyczne)
                1 korbką do ekranu

                jedna kostka jest za regałami z książkami, 2 - kołowindy (terzeba uruchomić
                komputer, 3 - za ekranem (trzeba uruchomić projektor), 4 - za obrazem

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka