eve77 03.01.05, 05:28 www.fasco-csc.com/works/bluechamber/index_e.php Milego grania Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sol_bianca Re: Blue Chamber - relaksu CD... 03.01.05, 11:35 Nie mogę przez to przejść!!! jakaś podpowiedź? Mam: długopis, kartkę, banknot. Próbowałam wtsłac im kartkę z prośbą o pomoc - wróciła. Próbowałam z banknotem - wrócił. Co dalej? Odpowiedz Link Zgłoś
joasiiik25 Re: Blue Chamber - relaksu CD... 03.01.05, 11:38 gdzie znalazlas banknot? Odpowiedz Link Zgłoś
sol_bianca Re: Blue Chamber - relaksu CD... 03.01.05, 12:11 Banknot jest pod obrazem. Trzeba go zdjąć ze ściany (tzn. obraz) Odpowiedz Link Zgłoś
kluska25 Re: Blue Chamber - relaksu CD... 03.01.05, 11:48 Musisz podnieśc słuchawke telefonu i wykręcić numer.Nie chcę ci za bardzo ułatwić ale przyjzyj się jakiejkolwiek słuchawce telefonicznej (komórka,stacjonarny) i widzisz że pod każdą cyfrą jest literka.No i teraz musisz coś tam wpisać dzieląc te dwa słowa gwiazdką i koniec gry))) Odpowiedz Link Zgłoś
joasiiik25 Re: Blue Chamber - relaksu CD... 03.01.05, 11:52 z rurki wyciagnela takie cos zoltenie wiem do czego to sluzy Odpowiedz Link Zgłoś
sol_bianca Re: Blue Chamber - relaksu CD... 03.01.05, 12:16 To jest poczta pneumatyczna. Możesz coś włożyć do tej żółtej kapsułki i wysłać (czerwonym przyciskiem) Odpowiedz Link Zgłoś
iduka Re: Blue Chamber - relaksu CD... 03.01.05, 12:24 a jak ściągnąć obraz? bo mi się tylko przechyla w obie strony, a zejść nie chce Odpowiedz Link Zgłoś
sol_bianca Re: Blue Chamber - relaksu CD... 03.01.05, 13:02 Obraz musisz porządnie rozbujać, klikaj na wszystkie rogi po kolei aż do skutku. Odpowiedz Link Zgłoś
sol_bianca Re: Blue Chamber - relaksu CD... 03.01.05, 12:15 Próbowałam tak, ale zajęte Odpowiedz Link Zgłoś
iduka Re: Blue Chamber - relaksu CD... 03.01.05, 12:30 skończyłam!!! poproszę o następne ) Odpowiedz Link Zgłoś
desire.et ile tego ma byc? 03.01.05, 19:42 ile elementow trzeba znalezc?? Troche sie motam, bo nie znam angielskiego tylko niemiecki .. i jaki ma byc cel tej gry? Odpowiedz Link Zgłoś
sol_bianca Re: ile tego ma byc? 03.01.05, 19:50 Musisz uciec z budynku. Nie pamiętam ile jest elementów, ale to w sumie nie takie ważne, bo je na bierząco zużywasz. Odpowiedz Link Zgłoś
iduka ekran? 03.01.05, 20:22 jak podnieść ekran, żeby wydobyć spod niego 4 element do podłogi? chyba mi czegoś brakuje, bo z aktywnych rzeczy pozostały mi dwa listy i 3 elementy do dziury w podłodze. POMOCY!! Odpowiedz Link Zgłoś
sol_bianca Re: ekran? 03.01.05, 20:24 Nie wiem, ja w niego klikałam jakoś tak na oślep i w końcu się udało Odpowiedz Link Zgłoś
iduka Re: ekran? 03.01.05, 20:29 ale jak się świeciło na niego czy "na sucho"? i czy potrzebuję jakiegoś przedmiotu jeszcze? Odpowiedz Link Zgłoś
sol_bianca Re: ekran? 03.01.05, 20:32 Jak się świeci, bo wtedy widzisz ten kwadrat gdzie to coś jest. Kurczę, nie pamiętam dokładnie jak to zrobiłam A może łomem spróbuj wyważyć? (to tylko pomysł bo naprawdę nie mogę sobie przypomnieć... a nie wejdę tam teraz bo męczę Mystery, a już mi komp zaczyna skakać...) Odpowiedz Link Zgłoś
iduka łomem? 03.01.05, 20:34 a skąd łom? a pomóc ci w czymś w mystery? bo to już mam za sobą ) Odpowiedz Link Zgłoś
sol_bianca Re: łomem? 03.01.05, 21:15 Kurczę, pamięć mi wysiada, chyba za dużo tych gier dzisiaj Łom, czy korba, taki metalowy drąg w każdym razie. Jest w fotelu czerwonym, tym po prawej stronie. Spróbuj go wsadzić w tą dziurę z boku ekranu. Odpowiedz Link Zgłoś
desire.et utknelam przy kompie... 03.01.05, 21:16 i jakas winda sie pokazuje, ale jak tam wejsc?? czegos mi brakuje... Odpowiedz Link Zgłoś
mamand pomoc 03.01.05, 21:39 trzeba znaleść: 4 kawałki podłogi 2 płyty - jedną do komputera i jedną do projektora filmowego 2 kabelki do komputera 1 książke 2 karteczki z podpowiedziami (dosyć enigmatyczne) 1 korbką do ekranu jedna kostka jest za regałami z książkami, 2 - kołowindy (terzeba uruchomić komputer, 3 - za ekranem (trzeba uruchomić projektor), 4 - za obrazem Odpowiedz Link Zgłoś