hanka_79
06.04.05, 00:02
Zastanawiam się czy to tylko ja jestem taki "srajtygiel" (jak mówi moja
mama). Czy boicie się być same w domu? Iść ulicą gdy jest ciemno? Wejść
wieczorem do piwnicy? Itp. Przyznam się, że sama czasem jestem zła na siebie,
ale strasznie się boję takich właśnie sytuacji. Właśnie przed chwilą
zwiewałam z balkonu (2 piętro), bo coś na dole szeliściło w ogródku. Ciągle
mam takie głupie przypadki.
A jak jest z Wami?
Pocieszcie mnie trochę, hahaha.