arorat4 29.11.05, 13:44 chodzi mi o przedmiot: matematyka finansowa. mam ok. 40 zadań do zrobienia. proszę o pomoc. mogę przesłać je mailem w wordzie. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mojuda Re: poszukuje mam matematyczek na poziomie studió 29.11.05, 15:09 hehe dobre proponuje raczej znalezc korepetytora i jemu ewmetulanie zaplacic za zadnaia i ich wytluamczenie pozdrawiam -- Odpowiedz Link Zgłoś
moofka Re: poszukuje mam matematyczek na poziomie studió 29.11.05, 18:55 dobre 40 ci zrobić? a ty tak nic? ani jednego? magister znaczy sie bedziesz? Odpowiedz Link Zgłoś
sineira Re: poszukuje mam matematyczek na poziomie studió 29.11.05, 19:15 Może jeszcze kawkę jasnie pani podać i stópki wymasować? Odpowiedz Link Zgłoś
dziumdziarumdzia Re: poszukuje mam matematyczek na poziomie studió 29.11.05, 19:26 Dam Ci 500 złotych, tylko proszę WYBIERZ MNIE!!! Odpowiedz Link Zgłoś
sabulka Re: poszukuje mam matematyczek na poziomie studió 29.11.05, 20:43 zrobiłam kiedyś koleżance 30 zadań z chemii (studiuje zaocznie na "ekonomii") i dostałam CZEKOLADĘ ! chyba sie za nisko cenię ... a ona pani inżynier będzie za dwa lata! w zasadzie to ile można "wyciągnąć" za zadanko? mam nadzieję, że pytająca medycyny nie studiuje , bo trafić do takiego lekarza... oj Odpowiedz Link Zgłoś
qma_ta Re: poszukuje mam matematyczek na poziomie studió 29.11.05, 20:53 He, he... Jak masz taki przedmiot i 40 zadań - to je zrób może po prostu, co? Albo się nie bierz za coś, czego nie potrafisz. Potem będziesz zawyżać statystyki wyższego wykształcenia - oj, nieładnie... Odpowiedz Link Zgłoś
ziazia17 Re: poszukuje mam matematyczek na poziomie studió 30.11.05, 07:03 A Ty nie robisz, bo Ci się nie chce? Czy masz może ważniejsze sprawy? Jestem mamą matematyczką; mogę wziąć cię na korki; stawkę ustalę na poziomie uniwersyteckim i dam ci znać kiedy masz się stawić. Jakoś damy sobie wspólnie radę. Oj jak fajnie, wpadnie dodatkowa kaska))) Zainteresowana? W nauce trzeba jednak wysilić mózg, a nie czekać na gotowce! arorat4 napisała: > chodzi mi o przedmiot: matematyka finansowa. mam ok. 40 zadań do zrobienia. > proszę o pomoc. mogę przesłać je mailem w wordzie. Odpowiedz Link Zgłoś
arorat4 dla wyjasnienia 30.11.05, 09:31 To nie moje zadania. poproszono mnie czy nie znalazłabym kogoś kto w tym pomoże. Jeśli juz jesteście takie uszczypliwe, to wyjaśniam, że wyższe wykształcenie dzięki własnym(!) siłom i nauce już mam,nigdy nie byłam i nie zamieżam być na czyjejs łasce. pracuję w zawodzie (zaczęłam pracować na 3 -im roku studiów), znam 2 języki obce, jestem szczęśliwą żoną i matką, a lat mam 24. Wystarczyło powiedzieć "nie". Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
qma_ta Re: dla wyjasnienia 30.11.05, 09:37 Nic z tego w pierwszym poście nie było, co się więc dziwisz uszczypliwości. Mogłaś się takiej reakcji spodziwać. Odpowiedz Link Zgłoś
arorat4 Re: dla wyjasnienia 30.11.05, 09:46 no to przepraszam, że nie wyjasniłam do końca o co chodzi Odpowiedz Link Zgłoś
natka_szczerbatka Re: dla wyjasnienia 30.11.05, 10:17 uahahaha,znasz dwa języki obce,a po polsku piszesz "zamieżam" - no to fajna jesteś! Odpowiedz Link Zgłoś
wiotka_trzpiotka Re: dla wyjasnienia 30.11.05, 10:17 chyba z tych niższych to wyższe wykształcenie, skoro zamieŻasz... Odpowiedz Link Zgłoś
arorat4 Re: dla wyjasnienia 30.11.05, 13:36 A wy takie jesteście doskonałe, co? Ciekawe ile razy Wy zrobiłyście jakiś błąd, bo na pewno nie raz. A może czegoś zazdrościcie? A co do ortografii, np. moja siostra - po prawie na uniwersytecie, świetny prawnik, i nie obejdzie się bez poprawek, gdyż mimo tego że bardzo się stara nie popełniać błędow ortograficznych, robi ich masę, bo ma dawno temu stwierdzoną (badaniami) DYSORTOGRAFIĘ. I jedno z drugim tu nie ma wspólnego. Aha, i nie było do tej pory u nas w rodzinie prawnika ani nikogo, kto z tym zawodem miał by do czynienia, gdybyście sądziły, że dostała się po znajomości. Jesteście podłe, i chyba macie mnóstwo kompleksów, bo wyżywacie się na jednym "ż". Obrazą dla mnie jest pisanie, że moje "wyższe jest z tych niższych", gdyż nie wiecie ile wyżeczeń mnie to kosztowało. Ale było warto. Mam wiedzę, którą wykorzystuje na codzień w pracy i jestem z tego bardzo dumna. I nawet sie nie zastanawiam ile błedów popełniłam pisząc tę odpowiedź. Odpowiedz Link Zgłoś
arorat4 do natki i wiotkiej 30.11.05, 13:41 a co do waszych nicków: smiem twierdzić, ze jedna z Was jest zielona i szczerbata (albo nazywa się Renata Szczerba) a druga - słaba, gdzie zawieje tam idzie i jest tak roztrzepana, że nawet nie wie po co pisze takie bzdury. Odpowiedz Link Zgłoś
malila Ignoruj 30.11.05, 13:42 obraźliwe uwagi na temat ortografii. Niektórzy tak mają, że lubią sobie pojeździć na byle czym. IMO w taki tok rozumowaniania dla własnego bezpieczeństwa nie należy się zbytnio zagłębiać. Odpowiedz Link Zgłoś
arorat4 Re: Ignoruj 30.11.05, 13:50 wiem, ale mnie poniosło, bo nie uważam, żeby jakaś wiotka trzpiotka i natka szczerbatka wydawały opinie na temat mojej osoby. Odpowiedz Link Zgłoś
arorat4 do ziazia17 30.11.05, 09:34 a jak jest stawka uniwersytecka i ile można wziąc za zrobienie 40 zadań? Proszę o szczerą odpowiedź. Odpowiedz Link Zgłoś
ewcialinka tez uważam wystarczyło powiedzieć nie 30.11.05, 10:58 oczywiście bez głupich uwag nie mogło sie obyć..ach czaem mi się wydaje że niektórym mamom to to siedzenie z dzieckiem źle działa ja też uważam że to nie był dobry pomysł żeby ktos za ciebie robił te zadania ale wystarczy powiedzieć NIE i wszystko Odpowiedz Link Zgłoś