Dodaj do ulubionych

czy przygotowujecie się już do wiosny?

10.03.06, 10:42
w zeszłym roku modny był róż.
w tym ulice opanuje niebieski,turkus i kiwismile
ja kupiłam ostatnio na ciuszkach dwa sweterki-bluzeczki:jeden brudny
niebieski,drugi krótki w biało niebieskie paski,i krótką spódniczkę
kopertówkę.a już myślałam ,że niegdy mini nie założe.Ijeszcze biały ażurkowy
sweterek.
kupuję tez dekoracje do domu,wszelakie jajka,motelki,ptaszki,które zawiesze
po zdjęciu aniołków i śniezynek.
tylko ta cholerna zima nie daje za wygraną.Co stopnieje to napada ze zdwojoną
siłą.brr
Nastrajam siedo mycia okien ale chyba szybko to nie nastąpi.
Może zwężę w pasie spodnie bo w zeszłym roku czasu nie miałamsmile
Obserwuj wątek
    • llidkaa Re: czy przygotowujecie się już do wiosny? 10.03.06, 10:48
      no ja tez juz wyczekuję wiosne, pochowałam juz nawet grube golfy, kupilam kilka
      cienkich bluzeczek, porobilam porzadki w szafach i juz nie moge sie doczekac ciepla.
    • ursgmo Re: czy przygotowujecie się już do wiosny? 10.03.06, 10:52
      Psychicznie już strasznie łaknę wiosny , a jak na razie mam "doła zimowego" .
      Odzieżowo na razie nie szaleję bo zawzięłam się , stosuję dietę i po trochu
      odpadają mi zbędne kg , więc poczekam aż będę przymuszona coś kupić na grzbiet.
      Tak sobie myślę że jeszcze parę kg i w nagrodę fundnę sobie płaszczyk
      skórzany , różowy - malinowy , czy modny czy nie smile)
      no i mokasynki do tego stosowne oczywiście smile
    • b.bujak Re: czy przygotowujecie się już do wiosny? 10.03.06, 10:56
      a bedzie w tym roku wiosna? bo ja zaczynam powoli w to wątpić....
    • babka71 Re: czy przygotowujecie się już do wiosny? 10.03.06, 10:58
      do jakiej wiosny????
      wiosny nie ma i nie będzie..."górale gadajo, że dopiero w maju , bedzie ciut
      cieplej""
      dlaczego nie urodziłam się w Hiszpani...
      • beata985 Re: czy przygotowujecie się już do wiosny? 10.03.06, 11:08
        ja jestem dobrej myślismile
        Myśl pozytywniewink
        Przyjdzie choćby na chwilkę,choćby n a tydzien a potem to już samo lato,upalne
        jak w Hiszpaniismile))))
      • bea58 Re: czy przygotowujecie się już do wiosny? 10.03.06, 11:43
        babka71 nie strasz! Już mam dosyć tej zimy, niedlugo pierwszy dzień wiosny a
        jej ani widu ani słychu. Pamiętacie dziewczyny, jak kilka ładnych lat wstecz
        (czasy mojej podstawówki) na pierwszy dzień wiosny biegało sie już w krótkich
        rękawach? Ech, gdzie te czasy.....
    • oxygen100 Re: czy przygotowujecie się już do wiosny? 10.03.06, 11:45
      pamietam Wielkanoc chyba w 99 roku gdy byly 30 stopniowe upaly. Teraz.....
      szkoda gadac. Moja cierpliwosc sie konczy i buntuje sie duch we mnie wolny,
      niezalezny i nie znoszacy tyranii. Nawet jesli tym tyranem ma byc pie..na
      zima.
      • babka71 oxygen100 10.03.06, 12:31
        mam dosyć czapki, butów , błota, rekawiczek, mrozów w nocy..
        ale jak mnie czajka nie wykasuje za złamanie regulaminu to napiszę
        PIE.....ZIMA!!!
    • nikolusia Moje włosy.... hmmm super !!! 10.03.06, 12:39
      Ja zaczęłam od włosów we wtorek, rezutat super. Spód ciemny, cała góra bląd,
      ale najlepsze.... OBCIĘŁAM GRZYWKE, taka dłuższa, ale wygladam naprawde SUPER.
      To moj pierwszy etap w zmianie życia. Dzisiaj ide na step reebok, tak dla
      kondycji bo na figure nie nazekam, choć pobudzić mięśnie trza !!!
      Kurcze, jeszcze tylko w ciuszkach braki....
      A co do ZIMY to niech....................... daleko z tąd. Ciepełko....buuuuuuu

      Pozdrowionka
    • 18_lipcowa Re: czy przygotowujecie się już do wiosny? 10.03.06, 13:06
      Ja nie idę za modą, ale akurat turkus , kiwi, soczystą zielen lubię
      rożu to bym nie zalozyla, no chyba ze by mi ktoś zaplacil
      ja co roku latem standard - biel, czern, cytrynka, zielen, czerwien
      a co do pogody to ponoc od kwietnia ma byc cieplo
      • 76kitka Re: czy przygotowujecie się już do wiosny? 10.03.06, 14:06

        Ja od dwóch tygodni codziennie rano przez pietnaście minut masuję się takimi drewnianymi kulkami, smaruję, wklepuję, potem ćwiczenia na mięśnie brzucha. W ten lub przyszły weekend idziemy z mężem zrobic porządek na głowach, bo bylismy w grudniu ostatnio. To jaki kolor jest modny mnie nie interesuje i tak noszę te które lubię, ale pewnie odstapię tatusiowi syneczka na parę godzinę i pójdę pobuszować wśród półek. Chyba, że ta zima ma zamiar potrwać jeszcze długo to stracę zapał.
        • ada_zie Re: czy przygotowujecie się już do wiosny? 10.03.06, 14:25
          Owszem przygotowuję się i czekam na wiosnę z utęsknieniem.
          Mam nowe okulary, kupiłam buty na obcasie /moje drugie w życiu/ i dżinsy o
          rozmiar mniejszy niż noszę /mają mnie motywować do zrzucenia z 2-3 kilo/.
          Na zakupy ciuchowe wybieram się w następnym tygodniu - a kupię i tak co mi
          odpowiada a nie co jest modne w danej chwili.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka