w zeszłym roku modny był róż.
w tym ulice opanuje niebieski,turkus i kiwi

ja kupiłam ostatnio na ciuszkach dwa sweterki-bluzeczki:jeden brudny
niebieski,drugi krótki w biało niebieskie paski,i krótką spódniczkę
kopertówkę.a już myślałam ,że niegdy mini nie założe.Ijeszcze biały ażurkowy
sweterek.
kupuję tez dekoracje do domu,wszelakie jajka,motelki,ptaszki,które zawiesze
po zdjęciu aniołków i śniezynek.
tylko ta cholerna zima nie daje za wygraną.Co stopnieje to napada ze zdwojoną
siłą.brr
Nastrajam siedo mycia okien ale chyba szybko to nie nastąpi.
Może zwężę w pasie spodnie bo w zeszłym roku czasu nie miałam