Dodaj do ulubionych

Nudno bez Lipcowej!

04.05.06, 22:46
Rzadko tu zaglądam, ale czegoś brakuje na tym forum....
Brakuje Lipcowej nie uważacie???
Obserwuj wątek
    • shady27 nie.....ale mozna znalezc inne madralinskie 04.05.06, 22:48


    • shady27 sorry pomylilam Lipcowa z 4luty.....Lipcowa przepr 04.05.06, 22:50
      aszam...ach te "miesieczne" nicki
    • edorka1 Re: Nudno bez Lipcowej! 04.05.06, 22:52
      No dokładnie ...też mi Lipcowej brak ...
    • kosheen4 potrzebujecie kogoś 04.05.06, 22:56
      kto będzie wam mówił że jesteście idiotkami?
      a nie lepiej nastroić męża? nie rtzeba będzie płacić za internet.
      • shady27 Re: potrzebujecie kogoś 04.05.06, 22:58
        mnie to tam wszystko jedno, bo nie czytalam jej postow, ale odpisalam bo pomylilam ja z 4luty....ehhh
      • elena70 Re: potrzebujecie kogoś 04.05.06, 23:19
        Kosheen, ale ona potrafiła tak podgrzać atmosferę, że się chciało tu
        wchodzić...
        • dzoaann Re: potrzebujecie kogoś 05.05.06, 00:33
          zgadzam sie,nie cierpiałam baby,ale obojetności zachować nie potrafiłam.Choć są
          inne "mądralińskie"to nikt tak nie drażni ludzi jak Lipecsmile
          • mama_kotula Re: potrzebujecie kogoś 05.05.06, 01:08
            dzoaann napisała:

            > zgadzam sie,nie cierpiałam baby,ale obojetności zachować nie potrafiłam.Choć
            są inne "mądralińskie"to nikt tak nie drażni ludzi jak Lipecsmile

            big_grinDD
            Mnie nie drażni.
            Może dlatego, że większość poglądów mamy, o dziwo, wspólne (bijcie, bijcie,
            przyznaję się, że zgadzam się z Lipcową!). Tyle, że Lipcowa nie przebiera w
            środkach big_grinDD
            Ech, w sumie mogłaby się pojawić smile, nudą wieje chwilami...
    • squaw1 Re: Nudno bez Lipcowej! 05.05.06, 10:26
      Owszem brakuje, lubilam czytac jej posty i z wieloma sie zgadzalam
    • 4luty shady27 05.05.06, 12:30
      cos mnie sie tak uczepiła? na kzdym forum ciagle mnie zaczepiasz.
      • gabi683 Re: shady27 05.05.06, 17:26
        4luty napisała:

        > cos mnie sie tak uczepiła? na kzdym forum ciagle mnie zaczepiasz
        ______________________________________________________________________________
        Heheheheheh trafila kosa na kamieńsmile
        Moje dzieciaczki
        Moje nowe miejsce na świeciesmile
    • umasumak heh, znacznie lepsza od niej była 05.05.06, 12:54
      Kopiec Arleta, która występowała również pod nickami Joanna Naturalny,
      Rzeczywistość, Lisovva itd
      Ta to dopiero potrafiła wywołać burzę ;-D. Niestety większość jej wątków nie do
      odzyskania, bo wylądowały na oślej niestety ;-P
      • melka_x Stawiam na Kopiec;) 05.05.06, 17:07
        A gdzie Ty się Umka ostatnimi czasy podziewasz, hę?

        A co do Kopiec to powiem więcej. Czasem dostarczała naprawdę przedniej rozrywki
        i była chyba jedyną, która robiła to świadomie, trudno powiedzieć kto się śmiał
        ostatnibig_grin. W dodatku dla zmylenia przeciwnikawink nie zawsze bredziła tak
        zupełnie od rzeczy (vide inkwizycja)
      • miss_jumbo Re: heh, znacznie lepsza od niej była 05.05.06, 19:53
        > Kopiec Arleta, która występowała również pod nickami Joanna Naturalny,
        > Rzeczywistość, Lisovva itd

        Boska była to faktsmile)).
        Szkoda, że jej kariera forumowa skończyła się po występie u Drzyzgi jako Miss
        Ziemi Śląskiej, czy jakoś tak. Ale w nauce jazdy (taki program na TVN) była
        bezkonkurencyjnie bezkonkurencyjna wink
        Mam nadzieję, że to forum jeszcze przywita prawdziwe indywidualności tongue_out
        • wegatka Re: heh, znacznie lepsza od niej była 05.05.06, 21:10
          Oooo, nie wiedziałam, że była taka sławna. Uwielbiałam jej pogawędki z Umą smile
    • umasumak Coś jednak wygrzebałam ;-P 05.05.06, 13:02
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=567&w=19366654&a=19366654
      • psylwia Re: Coś jednak wygrzebałam ;-P 05.05.06, 13:17
        a ja tam za nią nie tęsknię
        • kagorek Re: Coś jednak wygrzebałam ;-P 05.05.06, 20:25
          ja tez nie...
          • dzoaann Re: Coś jednak wygrzebałam ;-P 05.05.06, 20:36
            Co do Lipcowej...drażnił mnie jej sposób pisania listów,a nie poglądy.Często się
            z nią zgadzałam,ale często też okazywało się,że coś tam zmyśliła i sie
            przejechała na tym.Chodziło mi o to ,że drażniła ludzi,pobudzała ich do
            myślenia,do odpisywania,podtrzymywała wątki jakos w ten sposóbsmile
            • edycia274 Re: Coś jednak wygrzebałam ;-P 05.05.06, 20:55
              tez macie za kim tęskinć...pewnie nas tu podczytuje i sie nabija smile))))
              • gabi683 Re: Coś jednak wygrzebałam ;-P 05.05.06, 21:24
                Lipcowa Gwiazdeczka wink
                • edycia274 Re: Coś jednak wygrzebałam ;-P 05.05.06, 21:49
                  smile i swieci
    • adsa_21 nie brakuje 05.05.06, 21:51
      za kazdym razem jak widzialam wpis lipcowej, niemal w kazdym watku to cisnienie
      mi sie podnosilo - aferzystka jedna i tyle!
      • anatemka Re: nie brakuje 06.05.06, 15:48
        najfajniejsze było, że miała jedynie słuszne zdanie na kazdy temat. nie poparte
        niczym oprócz tego, że było jejsmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka