Dodaj do ulubionych

Jaką jesteś mamą?

    • endzi11 Re: Jaką jesteś mamą? 12.09.06, 12:48
      Typ pośredni- nawet sie zgadzasmile
    • fify Re: Jaką jesteś mamą? 12.09.06, 12:50
      i mnie tez wyszedł dąbek. duzo tych silnych babeczek wokoło...hm
    • karolina_x1 Jaką jesteś mamą? 13.09.06, 08:34
      a ja jestem typem pośrednim smile Moje dziecko będzie spokojne, bo świat jest dla
      niego zrozumiały. To miłe smile
    • agaruda1 Jaką jesteś mamą? 08.12.06, 17:05
      ja też smile
      • joasienka30 Re: Jaką jesteś mamą? 08.12.06, 17:19
        A ja też wyszłam na DĘBA!!!
    • amwaw dąb:) 08.12.06, 17:25

    • ola3391 Re: Jaką jesteś mamą? 08.12.06, 18:50
      jestem dobra matką i zona
    • agniecha9991 typ posredni:) 08.12.06, 21:51

      • angami Re: typ posredni:) 08.12.06, 22:15
        TYP POSREDNI!!! PONIEKĄD SIĘ ZAGADZA
        • agniecha9991 Re: typ posredni:) 08.12.06, 22:23
          DOKLADNIE SIE ZGADZA!!!
    • agatha_mama Re: Jaką jesteś mamą? 08.12.06, 22:29
      Taki ze mnie typ pośredni wink)
    • babie_lato1 Re: Jaką jesteś mamą? 09.12.06, 00:49
      Typ pośredni. Co to są te dęby?
    • allspice Jaką jesteś mamą? 26.05.07, 08:36
      Jestem 'ostoją'smile))
      • annie_laurie_starr Re: Jaką jesteś mamą? 26.05.07, 09:42
        Mnie tez wyszlo, ze jestem debem, ale sama uwazam sie za typ posredni.
        • joasiiik25 Re: typ posredni 26.05.07, 09:50
          i to prawdasmile
    • czarnycenzor Jestem dobry mamuś !! 26.05.07, 10:35
      Żyje z przyjacielem który został wdowcem i ma dwoje ślicznych chłopczyków.
      Ja się zajmuję kuchnią i dziećmi.
      On mną i całą resztą.
    • jednorazowy3 jestem osiką 26.05.07, 10:59
      osika jestem
    • ankab29 Re: Jaką jesteś mamą? 26.05.07, 11:13
      Mi też wyszedł DĄB- ale do spokojnych to ja raczej nie należę. Ale miło
      poczytać o sobie coś miłegosmileTaki urok psychotestów.
      • haga78 posredni 26.05.07, 11:18
    • mama_misi3 Re: Jaką jesteś mamą? 26.05.07, 12:24
      Typ pośredni i dobrze mi z tym smile
    • semida Dąb 26.05.07, 12:29
    • sing11 Re: Jaką jesteś mamą? 09.07.07, 21:37
      jestem dębem - i to się nawet zgadza, haha
    • net79 Re: Jaką jesteś mamą? 09.07.07, 21:52
      Pośredni, jak we wszystkimsmile
    • allspice Jaką jesteś mamą? 04.11.07, 18:29
      Jestem typem pośrednimsmile ale wszystko jest do mnie podobnesmile))
      • haja197222 Dąb 04.11.07, 18:55

    • agnen Jaką jesteś mamą? 25.05.08, 19:51
      Ten psychotest tu od chyba 1,5 roku wisi. Na pewno jest starszy od mojego
      dziecka. Czy nie da się zrobić jakiegoś nowego??
    • dzoaann Dąb:) 25.05.08, 19:59

    • alicja.makova typ pośredni 26.05.08, 08:19
      rok temu już miałam w brzuchu dziecko ale tylko przypuszczałam że będę mamą
      dziś już wiem że to nie łatwa rola w życiu ale daje mi najpiękniejsze chwile w
      życiu, wspaniałe wzruszające emocje
    • majmajka Re: Jaką jesteś mamą? 26.05.08, 08:31
      Posrednia mama jestem i to prawda.
    • robbea1 Re: Jaką jesteś mamą? 26.05.08, 12:40
      typ pośredni i raczej się zgadza smile
    • mma_ramotswe Jaką jesteś mamą? 26.05.08, 15:41
      typ pośredni. Ale moim zdaniem jestem gorsza
    • anusiek73 Jaką jesteś mamą? 04.09.08, 12:47
      PIC NA WODĘ FOTOMONTAŻ!!!! WYPEŁNIŁAM TEN TEST DWUKROTNIE - ZA KAŻDYM RAZEM PODAJĄC INNE ODPOWIEDZI, RÓŻNIĄCE SIE OD POPRZEDNICH DIAMETRALNIE I..... WYNIK WYSZEDŁ TAKI SAM! TWÓRCY TAKICH TESTÓW SĄ GODNI POŻAŁOWANIA, A LUDZIE - NO CÓŻ, KAŻDY JEST CIEKAWY JAKI JEST I Z CIEKAWOŚCI ROZWIĄZUJE TAKIE BZDURNE TESTY!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka