fify Re: Jaką jesteś mamą? 12.09.06, 12:50 i mnie tez wyszedł dąbek. duzo tych silnych babeczek wokoło...hm Odpowiedz Link Zgłoś
karolina_x1 Jaką jesteś mamą? 13.09.06, 08:34 a ja jestem typem pośrednim Moje dziecko będzie spokojne, bo świat jest dla niego zrozumiały. To miłe Odpowiedz Link Zgłoś
babie_lato1 Re: Jaką jesteś mamą? 09.12.06, 00:49 Typ pośredni. Co to są te dęby? Odpowiedz Link Zgłoś
annie_laurie_starr Re: Jaką jesteś mamą? 26.05.07, 09:42 Mnie tez wyszlo, ze jestem debem, ale sama uwazam sie za typ posredni. Odpowiedz Link Zgłoś
czarnycenzor Jestem dobry mamuś !! 26.05.07, 10:35 Żyje z przyjacielem który został wdowcem i ma dwoje ślicznych chłopczyków. Ja się zajmuję kuchnią i dziećmi. On mną i całą resztą. Odpowiedz Link Zgłoś
ankab29 Re: Jaką jesteś mamą? 26.05.07, 11:13 Mi też wyszedł DĄB- ale do spokojnych to ja raczej nie należę. Ale miło poczytać o sobie coś miłegoTaki urok psychotestów. Odpowiedz Link Zgłoś
sing11 Re: Jaką jesteś mamą? 09.07.07, 21:37 jestem dębem - i to się nawet zgadza, haha Odpowiedz Link Zgłoś
allspice Jaką jesteś mamą? 04.11.07, 18:29 Jestem typem pośrednim ale wszystko jest do mnie podobne)) Odpowiedz Link Zgłoś
agnen Jaką jesteś mamą? 25.05.08, 19:51 Ten psychotest tu od chyba 1,5 roku wisi. Na pewno jest starszy od mojego dziecka. Czy nie da się zrobić jakiegoś nowego?? Odpowiedz Link Zgłoś
alicja.makova typ pośredni 26.05.08, 08:19 rok temu już miałam w brzuchu dziecko ale tylko przypuszczałam że będę mamą dziś już wiem że to nie łatwa rola w życiu ale daje mi najpiękniejsze chwile w życiu, wspaniałe wzruszające emocje Odpowiedz Link Zgłoś
majmajka Re: Jaką jesteś mamą? 26.05.08, 08:31 Posrednia mama jestem i to prawda. Odpowiedz Link Zgłoś
mma_ramotswe Jaką jesteś mamą? 26.05.08, 15:41 typ pośredni. Ale moim zdaniem jestem gorsza Odpowiedz Link Zgłoś
anusiek73 Jaką jesteś mamą? 04.09.08, 12:47 PIC NA WODĘ FOTOMONTAŻ!!!! WYPEŁNIŁAM TEN TEST DWUKROTNIE - ZA KAŻDYM RAZEM PODAJĄC INNE ODPOWIEDZI, RÓŻNIĄCE SIE OD POPRZEDNICH DIAMETRALNIE I..... WYNIK WYSZEDŁ TAKI SAM! TWÓRCY TAKICH TESTÓW SĄ GODNI POŻAŁOWANIA, A LUDZIE - NO CÓŻ, KAŻDY JEST CIEKAWY JAKI JEST I Z CIEKAWOŚCI ROZWIĄZUJE TAKIE BZDURNE TESTY!!! Odpowiedz Link Zgłoś