ewelina238 08.08.06, 12:34 do kiedy sie ją podaje w jaich dawkach, bo mam sprzeczne info Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aniutka009 Re: wit d3 08.08.06, 15:07 W niektórych krajach wogóle się nie podaje. Jak pamietam dawalismy chyba małemu kroplę albo dwie raz dziennie ale nie pamietam.Ja mu dawałam krótko, stweirdziałam że to bez sensu. Ale moja lekarka sama poradziła odstawić i dziecko miało wszystko w normie bo robiłam badania na poziom d3. Lepiej dać mniej niż więcej, bo gorsze jest przedawkowanie tej witaminy. Odpowiedz Link Zgłoś
martina.15 Re: wit d3 08.08.06, 16:58 w Polsce od 4 tygodnia zycia, dawke ustala pediatra, u nas przy sloncu jedna kropla (vigantol) bez slonca 2 krople. ale bez wariacji jak zapomnisz Odpowiedz Link Zgłoś
dziewczynka_bez_zapalek Re: wit d3 08.08.06, 17:45 mi lekarka kazała podawać dalej 1 krople dziennie (Kuba ma 13 miesięcy) zeby wzmocnić kości bo teraz sie duzo rusza i chudnie przy tym ;p Odpowiedz Link Zgłoś
agusiakrz Re: wit d3 10.08.06, 15:33 Mi pediatra powiedział że podawać dwie krople (VIGANTOL) pytałam jak długo to mówił że do ok 2 roku życia nie wiem tylko czy ciągle ta sama dawka. Odpowiedz Link Zgłoś