08.08.06, 12:34
do kiedy sie ją podaje w jaich dawkach, bo mam sprzeczne info
Obserwuj wątek
    • aniutka009 Re: wit d3 08.08.06, 15:07
      W niektórych krajach wogóle się nie podaje. Jak pamietam dawalismy chyba małemu
      kroplę albo dwie raz dziennie ale nie pamietam.Ja mu dawałam krótko,
      stweirdziałam że to bez sensu. Ale moja lekarka sama poradziła odstawić i
      dziecko miało wszystko w normie bo robiłam badania na poziom d3. Lepiej dać
      mniej niż więcej, bo gorsze jest przedawkowanie tej witaminy.
    • martina.15 Re: wit d3 08.08.06, 16:58
      w Polsce od 4 tygodnia zycia, dawke ustala pediatra, u nas przy sloncu jedna
      kropla (vigantol) bez slonca 2 krople.

      ale bez wariacji jak zapomnisz smile
      • dziewczynka_bez_zapalek Re: wit d3 08.08.06, 17:45
        mi lekarka kazała podawać dalej 1 krople dziennie (Kuba ma 13 miesięcy) zeby
        wzmocnić kości bo teraz sie duzo rusza smile i chudnie przy tym ;p
    • agusiakrz Re: wit d3 10.08.06, 15:33
      Mi pediatra powiedział że podawać dwie krople (VIGANTOL) pytałam jak długo to
      mówił że do ok 2 roku życia nie wiem tylko czy ciągle ta sama dawka.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka