Dodaj do ulubionych

Teledyski w VIVIE i MTV

30.08.06, 13:51
Moje Drogie! CZy pozwalacie Waszym dzieciom ogladac programy muzyczne?
Teledyski ociekają golizną i seksem. Napewno wielu doroslym to sie podoba i w
sumie nie ma w tym nic złego ale jak ogląda to Hurtowo 10-letnie (np.) dziecko
to mu sie w glowie lasuje. Ja zablokowalam muzyczne programy, byl smutek w
domu, ale od czego sa plyt? Mozna przeciez muzyki sluchac. Co Wy na to?
Obserwuj wątek
    • 76kitka Re: Teledyski w VIVIE i MTV 30.08.06, 15:41
      u nas w domu nie słucha się pop-u, zdecydowanie preferujemy muzykę klasyczną, mam nadzieję, że gdy synek będzie straszy nie będzie ulegał modom. Córka znajomych wychowana w domu, w którym oboje rodziców uwielbiają muzykę etniczną nie wykazuje najmniejszego zainteresowania pop-em. Napewno nie wszystko w MTV jest byle jakie, ale moim zdaniem lepiej kupić dziecku płytę z tym co lubi i jakoś naprowadzić na to co waszym zdaniem dobre. Łykanie papki jak leci nie przyniesie nic dobrego.
    • nchyb Re: Teledyski w VIVIE i MTV 30.08.06, 16:27
      a my na to, że ponad ćwierć wieku temu nasza nauczycielka i wychowawczyni to
      samo mówiła naszym rodzicom, jako przykład podając m.in. teledysk Mike,a
      Oldfielda, w którym on z gołą klatą się prezentował...
      Tyle że wspomniane teledyski nieleciały w MTV, bo nikt u nas jeszcze takowego
      programu nie miał...

      Jakoś nas to specjalnie nie zboczyło i problemów życiowych nie przyczyniło...
      Więc my na to, że nie mammy adult channelów, nie mamy innych pornograficznych
      programów, nie jeździmy na koncerty na których panowie spółkują z kozami,
      owcami i dwunożnymi panienkami i rzucają mięsem po scenie.

      Ale teledyski nie są naszym zdaniem aż tak złe... Szczególnie, że nasze dzieci
      nie oglądają ich hurtowo od 5 rano do 23 z krótką przerwą na lekcje... Więc
      jeżeli czasem jakiś zobaczą, to raczej traumatycznych przeżyć po nich się nie
      spodziewamy... Takie jest nasze zdanie...
      • luxfera1 Re: Teledyski w VIVIE i MTV 30.08.06, 18:02
        moj 17 i 14 latek oglądają ...a potem komentujemysmile
        nie widze zeby ich to specjalnie ruszało ale kto wie...czym skorupka za młodu

        ale zablokować im skoro "za chwile" juz dorośli?
      • anias29 nchyb 30.08.06, 20:49
        > a my na to, że ponad ćwierć wieku temu nasza nauczycielka i wychowawczyni to
        > samo mówiła naszym rodzicom, jako przykład podając m.in. teledysk Mike,a
        > Oldfielda, w którym on z gołą klatą się prezentował...
        > Tyle że wspomniane teledyski nieleciały w MTV, bo nikt u nas jeszcze takowego
        > programu nie miał...

        Ponad ćwierć wieku temu to nikt ani u nas ani nigdzie indziej MTV nie miał i
        nie mógł mieć wink)
        • nchyb Re: nchyb 30.08.06, 20:50
          za to w polskiej TV różniste teledyski się trafiały... smile
          A ten Mike to mi się jednak kojarzy, że niecałe ćwierć wieku temu to było,
          jakoś tak z 24 lata temu...
    • triss_merigold6 Re: Teledyski w VIVIE i MTV 30.08.06, 18:06
      W ogóle nie oglądamy stacji muzycznych. Szczerze mowiąc to bardziej zdeprawują
      dziecko programy publicystyczne z udziałem aktualnych władz niż teledyski z
      gołymi pannami.wink
      • monia145 Re: Teledyski w VIVIE i MTV 30.08.06, 18:13
        Intelektualnie? Z tym sie zgodzę.....smile
    • shady27 boze nastepna prowokatorka bo takich rodzicow 30.08.06, 18:28
      nie ma na tym swiecie....biedne dzieci
      • uroda_ziemi1 Re: boze nastepna prowokatorka bo takich rodzico 30.08.06, 18:45
        nie mam kablówki z wyboru
      • agniesiau Re: boze nastepna prowokatorka bo takich rodzico 30.08.06, 19:05
        a wlasnie ze sa TACY rodzice na swiecie. wole zeby moje dziecko czytało ksiazki,
        ogladalo bajki, a niekoniecznie-wyginajace sie gołe laski. ma na to czas.
        • monia145 Re: boze nastepna prowokatorka bo takich rodzico 30.08.06, 19:09
          One nie sa gołe, tylko skąpo ubranesmile
      • agniesiau Re: boze nastepna prowokatorka bo takich rodzico 30.08.06, 19:09
        a moze BIEDNE sa dzieci rodzicow wychowujacych je bezstresowo... Zaznaczam ze w
        moim domu nie ma tematow tabu, nikt nie scisza glosu mowiac słowo sex, ale nie
        uwazam ze teledysk gdzie dwie panie dotykaja sie czule, byl wskazany dla
        dziecka. A niestety takich produkcji jest sporo...............
        • triss_merigold6 Re: boze nastepna prowokatorka bo takich rodzico 30.08.06, 19:32
          To po co włączasz takie kanały? Osobiście uważam, że 10-latek może sobie niemal
          samodzielnie wybierać lektury i muzykę.
        • nchyb Re: boze nastepna prowokatorka bo takich rodzico 30.08.06, 20:44
          > a moze BIEDNE sa dzieci rodzicow wychowujacych je bezstresowo...
          o rety, kolejna wersja wychowania bezstresowego. Nie blokujemy kanałów
          muzycznych, czyli wychowanie bezstresu... A moim zdaniem bardziej stresujące
          jest jednak nauczenie wybierania bez zakazywania...

          Przy okazji, dzieci czasem oglądające teledyski nie zawsze są analfabetami.
          Przykłady to np. ja i mój syn... W ciągu miesiąca wyrabiamy więcej niż
          ćwierćwieczną normę czytelniczą przeciętnego Polaka. Skąpeubrania w
          videoclipach nam w tym nie przeszkadzają. A z wychowaniem bezstresowym to też
          nie ma nic wspolnego...
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka