02.10.06, 05:43
witam mam straszna fobie na kleszcze jest to dlamnie cos strasznego i
obrzydliwego.Bylam wczoraj w lesiena grzybach oczywiscie opancezona na maxa
kapelusz ubrana ze smiechu warte oczywiscie przed kleszczami,ale wstalam dzis
o 4 30 nad ranem bo caly czas boje sie i mysle o tych p.........ch
kleszczach,a do lasu chodzic lubie.Dziewczyny poradzcie cos na ta fobie czy do
jakiegos lekarza mam isc psycholog?dodam ze jak zobaczylam u mojej 6 letniej
coreczki kleszcza z miesiac temu to lecialam w mig na pogotowie i nie moglam
jej dotknac bo tak sie brzydzilam .pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • demarta Re: mam fobie 02.10.06, 08:43
      zaszczep siebie i dziecko przeciwko boreliozie, a jak to nie pomoże, to
      pozostaje ci psycholog, wszystko jest do zrobienia.
      • lastka Re: mam fobie 02.10.06, 09:03
        Nie ma szczepień przeciwko boleriozie są tylko szczepienia na pokleszczowe
        zapalenie mózgu.
    • aaaba79 Re: mam fobie 02.10.06, 09:03
      Ja od dziecinstwa mam fobie na karaluchy.
      Miewalam z nimi bezposredni kontakt,jak bylam dzieckiem.
      Do tej pory zdarza sie mi zauwazyc jednego raz na pol roku,np u
      kolezanki,poniewaz mieszka ona w miescie,w ktorym jest plaga tego swinstwa!

      Za kazdym razem reaguje w ten sam sposob na widok swojego wroga,robi mi sie po
      prostu slabo,dostaje dusznosci ( jestem astmatyczka).

      Nie lecze tego.
      Cale szczescie karaluchy spotykam na swojej drodze bardzo rzadko.Inaczej chyba
      bym dostala zawalu serca po kilku godzinach przy bezposrednim kontakcie- oko w oko
    • iwonag25 Re: mam fobie 02.10.06, 09:43
      heh, ja tez panicznie boje sie kleszczy. Do tego stopnia ze nie chodze do lasu,
      unikam łąk, pól. Nie walcze z tym, po prostu unikam takich miejsc gdzie mozna
      zlapac kleszcza.
      • mika3102 Re: mam fobie 02.10.06, 14:59
        ja chce tylko troche grzybkow uzbierac na sosik i sloiki nikt za mnie tego nie
        pozbiera a grzybki uwielbiamy.co za obrzydlistwa bleee.pozdrawiam
    • monia145 Re: mam fobie 02.10.06, 09:49
      Od zwykłego lęku i obrzydzenia do fobii jeszcze daleko.........chyba nie
      kwalifikujesz sie do wiztyty u psychiatry, jesli Cie to pocieszysmile
    • mathiola Re: mam fobie 02.10.06, 13:12
      i tak masz dobrze ja sie brzydze WSZYSTKICH owadow. Ostatnio nawet zwykla mucha
      domowa spowodowala, ze wylalam na sienie herbate, taka obrzydliwa byla z tymi
      swoimi owlosionymi nozkami, fuj. A motyle sa dla mnie gorsze niz karaluchy,
      maja takie straszne, ciemne, wolosione ciala. Brrrrr, az dreszczy dostalam. Ale
      ja nie mysle o leczeniu, raczej staram sie omijac te paskudztwa z daleka.
      Pajaki, pszczoly, osy, zuki, chrzaszcze i wszelkie robactwo latajace i chodzace
      to wg mnie swinstwa bez racji bytu i psujace najlepsza pore roku!
    • mama1_24 Re: mam fobie 02.10.06, 15:02
      tak, a ja mam fobie na dentystę i jak tu chodzić leczyć zęby? sad
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka