mika3102
02.10.06, 05:43
witam mam straszna fobie na kleszcze jest to dlamnie cos strasznego i
obrzydliwego.Bylam wczoraj w lesiena grzybach oczywiscie opancezona na maxa
kapelusz ubrana ze smiechu warte oczywiscie przed kleszczami,ale wstalam dzis
o 4 30 nad ranem bo caly czas boje sie i mysle o tych p.........ch
kleszczach,a do lasu chodzic lubie.Dziewczyny poradzcie cos na ta fobie czy do
jakiegos lekarza mam isc psycholog?dodam ze jak zobaczylam u mojej 6 letniej
coreczki kleszcza z miesiac temu to lecialam w mig na pogotowie i nie moglam
jej dotknac bo tak sie brzydzilam .pozdrawiam