Dodaj do ulubionych

Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee

17.10.06, 16:01
Ale syf! Piłyście? Aż mi szkoda kasy, którą wydałam. Ale świństwo.
Obserwuj wątek
    • oxygen100 Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 17.10.06, 16:03
      pilam ale jakos mnie nie odrzucilo, bo zawsze pije rozpuszczalne popluczyny
      • hanka_79 Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 17.10.06, 16:04
        Ja też tylko rozpuszczalną, ale ta jest okropna.
        • iwoniaw Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 17.10.06, 16:12
          No bo kto to widział jakieś mieszanki podejrzane kupować? Jeśli juz pić zbożową
          kawę, to nazywajmy rzeczy po imieniu i kupmy uczciwie inkę albo anatola. Choć
          nie każdy zbożówkę lubi - ja akurat tak wink.
          • joasiiik25 Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 17.10.06, 16:12
            tez mi nie smakuje
    • j_aga A mi smakuje 17.10.06, 16:59
      i nie jestem wyjatkiem, bo znam kilka osób które ją pijają.
    • dorcia72 Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 17.10.06, 17:09
      Ile kosztuje ta kawa Ricore, bo u nas Inka jest po 3zeta, a w tesco 2,20

      Moje maluchy smile
      • hanka_79 Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 17.10.06, 17:16
        dorcia72, nie pytaj, bo wyjdę na jeszcze większą idiotkę, heh.
        • mariolka55 fuj 17.10.06, 18:40
          kupiłam na poczatku ciazy,syf, do wyrzucenia bo chyba jej nie "zmecze"

          chyba ze teraz przy karmieniu mi bardziej "podejdzie"wink
    • dorcia72 Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 17.10.06, 18:55
      Jeśli chodzi o kawy zbożowe, ja uwielbian Inkę (dużo mleka i cukru), nie mogę
      przełknac kawy Anatol, i właśnie nosiłam się z zamiarem kupienia tej Ricore, a
      tu takie opinie, że fuj, że syf, więc chyba sobie odpuszczę.

      Moje maluchy smile
      • nadja11 Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 17.10.06, 18:57
        Jest super pyszna ale ja piję ją z mlekiem a nie z wodą ymmmmsmile
    • nadja11 Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 17.10.06, 18:58
      tzn zalewam mlekiem a nie wodą wink))
    • karynk Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 17.10.06, 18:58
      A ja mam, piję, smakuje.
      Zalewam wodą i dolewam mleka.
    • oxygen100 Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 17.10.06, 19:08
      moze do nastepnej edycji zamiast cykorii dodadza kalafiora i bedzie kultongue_out
      • hanka_79 Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 17.10.06, 19:12
        I takie idiotki jak ja, kupia na 100%, hahahahahahaha.
    • wieczna-gosia uwielbiam Ricore. 17.10.06, 20:29
      inki i innych anatoli nie cierpie.
      • edycia274 Re: uwielbiam Ricore. 17.10.06, 20:38
        lubię.
        • utalia Re: uwielbiam Ricore. 17.10.06, 22:30
          no ale ile kosztowala???
          • jagoda.li Re: uwielbiam Ricore. 17.10.06, 23:01
            ja za 100 g płaciłam 10 zł a w geant za 250 g 15 zł.Według mnie b.dobra zalewam
            wodą i dolewam mleczka.Kiedy nie karmiłam piłam nescafe i ta jest podobna w
            smaku.Inka jest stanowczo gorsza.
    • marghe_72 Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 17.10.06, 23:07
      kawa, żeby byc kawą musi byc z kawy big_grin

      rozpustne tez odpadają
    • dorianne.gray Ricore, mniam mniam :) 18.10.06, 01:46
      Koniecznie z dodatkiem mleka i cukru smile
      No ale ja lubię też kawę zbożową i rozpuszczalną.

      O gustach się nie dyskutuje, a kierowanie się udzym gustem zamiast wypróbować
      coś osobiście to już w ogóle poniżej krytyki smile
      • m-900 Re: Ricore, mniam mniam :) 18.10.06, 07:01
        pyszna kawka.Jeśli nie chcecie to mi oddajcie.
    • adsa_21 Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 18.10.06, 08:09
      kupilam sobie do pracy, niespecjalnie smakuje ale ujdzie
    • m-900 Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 18.10.06, 14:06
      no i co? dziewcyzny jak nie pijecie kawy to oddajcie mnie, ja pije Ricore
      litrami, nie jest najtansza więć chętnie przyjme od Was.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka