hanka_79 17.10.06, 16:01 Ale syf! Piłyście? Aż mi szkoda kasy, którą wydałam. Ale świństwo. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
oxygen100 Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 17.10.06, 16:03 pilam ale jakos mnie nie odrzucilo, bo zawsze pije rozpuszczalne popluczyny Odpowiedz Link Zgłoś
hanka_79 Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 17.10.06, 16:04 Ja też tylko rozpuszczalną, ale ta jest okropna. Odpowiedz Link Zgłoś
iwoniaw Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 17.10.06, 16:12 No bo kto to widział jakieś mieszanki podejrzane kupować? Jeśli juz pić zbożową kawę, to nazywajmy rzeczy po imieniu i kupmy uczciwie inkę albo anatola. Choć nie każdy zbożówkę lubi - ja akurat tak . Odpowiedz Link Zgłoś
joasiiik25 Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 17.10.06, 16:12 tez mi nie smakuje Odpowiedz Link Zgłoś
j_aga A mi smakuje 17.10.06, 16:59 i nie jestem wyjatkiem, bo znam kilka osób które ją pijają. Odpowiedz Link Zgłoś
dorcia72 Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 17.10.06, 17:09 Ile kosztuje ta kawa Ricore, bo u nas Inka jest po 3zeta, a w tesco 2,20 Moje maluchy Odpowiedz Link Zgłoś
hanka_79 Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 17.10.06, 17:16 dorcia72, nie pytaj, bo wyjdę na jeszcze większą idiotkę, heh. Odpowiedz Link Zgłoś
mariolka55 fuj 17.10.06, 18:40 kupiłam na poczatku ciazy,syf, do wyrzucenia bo chyba jej nie "zmecze" chyba ze teraz przy karmieniu mi bardziej "podejdzie" Odpowiedz Link Zgłoś
dorcia72 Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 17.10.06, 18:55 Jeśli chodzi o kawy zbożowe, ja uwielbian Inkę (dużo mleka i cukru), nie mogę przełknac kawy Anatol, i właśnie nosiłam się z zamiarem kupienia tej Ricore, a tu takie opinie, że fuj, że syf, więc chyba sobie odpuszczę. Moje maluchy Odpowiedz Link Zgłoś
nadja11 Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 17.10.06, 18:57 Jest super pyszna ale ja piję ją z mlekiem a nie z wodą ymmmm Odpowiedz Link Zgłoś
nadja11 Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 17.10.06, 18:58 tzn zalewam mlekiem a nie wodą )) Odpowiedz Link Zgłoś
karynk Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 17.10.06, 18:58 A ja mam, piję, smakuje. Zalewam wodą i dolewam mleka. Odpowiedz Link Zgłoś
oxygen100 Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 17.10.06, 19:08 moze do nastepnej edycji zamiast cykorii dodadza kalafiora i bedzie kul Odpowiedz Link Zgłoś
hanka_79 Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 17.10.06, 19:12 I takie idiotki jak ja, kupia na 100%, hahahahahahaha. Odpowiedz Link Zgłoś
wieczna-gosia uwielbiam Ricore. 17.10.06, 20:29 inki i innych anatoli nie cierpie. Odpowiedz Link Zgłoś
jagoda.li Re: uwielbiam Ricore. 17.10.06, 23:01 ja za 100 g płaciłam 10 zł a w geant za 250 g 15 zł.Według mnie b.dobra zalewam wodą i dolewam mleczka.Kiedy nie karmiłam piłam nescafe i ta jest podobna w smaku.Inka jest stanowczo gorsza. Odpowiedz Link Zgłoś
marghe_72 Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 17.10.06, 23:07 kawa, żeby byc kawą musi byc z kawy rozpustne tez odpadają Odpowiedz Link Zgłoś
dorianne.gray Ricore, mniam mniam :) 18.10.06, 01:46 Koniecznie z dodatkiem mleka i cukru No ale ja lubię też kawę zbożową i rozpuszczalną. O gustach się nie dyskutuje, a kierowanie się udzym gustem zamiast wypróbować coś osobiście to już w ogóle poniżej krytyki Odpowiedz Link Zgłoś
m-900 Re: Ricore, mniam mniam :) 18.10.06, 07:01 pyszna kawka.Jeśli nie chcecie to mi oddajcie. Odpowiedz Link Zgłoś
adsa_21 Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 18.10.06, 08:09 kupilam sobie do pracy, niespecjalnie smakuje ale ujdzie Odpowiedz Link Zgłoś
m-900 Re: Kupiłam Ricore, blleeeeeeeeeee 18.10.06, 14:06 no i co? dziewcyzny jak nie pijecie kawy to oddajcie mnie, ja pije Ricore litrami, nie jest najtansza więć chętnie przyjme od Was. Odpowiedz Link Zgłoś