Gość: guest
IP: *.*
25.07.01, 12:25
witam dziewczyny! jestem obecnie w 25 tyg ciazy, razem z mezem mieszkamy na razie u moich rodzicow, mamy mieszkanie ktore niedawno wykonczylismy i tu zaczyna sie problem, nie wiem czy sie przeprowadzac, troche sie boje samotnosci, tego jak dam sobie rade sama z dzieckiem, zreszta ostatnio mam stany depresyjne( choroba z przed ciazy) a z drugiej strony ciagle sie kloce z rodzina i mam dosc bycia ciagle od kogos zalezna, co robic?