Dodaj do ulubionych

Mam pytanie...

IP: *.* 21.11.01, 19:21
Mam pytanko, czy któraś z was słyszała może coś na temat"leczenie nadżerek(metoda leep-lup).Będę wdzięczna za każdą odpowiedź(tzn. na czym to polega,ile kosztuje itp)Z góry dziękuję.Kuki
Obserwuj wątek
    • Gość: guest Re: Mam pytanie... IP: *.* 22.11.01, 18:09
      sama miałam elektrokoagulacje, czyli potocznie ujmując wypalanie, raczej bezbolesne, tak jak bóle miesiączkowe, trzy lata temu zapłaciłam 250zł, od tej pory nigdy nie było nawrotu i wszystko ładnie się zagoiło. wszelka farmakologia daje raczej marne i krótkotrwałe rezultaty, jeśli oczywiscie nadżerka jest sporawa, odwagi i po kłopocie!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka