Dodaj do ulubionych

Wielki Powrót Beaty;)

21.11.06, 16:19
widziałyście?
Oto jestem i żeby mi tu nie było,że to czy tamto.
no.
oznajmiam, ze zaraz znikam bo angielski i takie tam więc proszę mnie dzisiaj
nie poszukiwać.
Obserwuj wątek
    • joasiiik25 Re: Wielki Powrót Beaty;) 21.11.06, 16:21
      ???????????????????????
    • joanna266 Re: Wielki Powrót Beaty;) 21.11.06, 16:23
      beato znowu ci sie fora pomyliływink)))
      • sowa_hu_hu Re: Wielki Powrót Beaty;) 21.11.06, 16:26
        tutaj też jej szukano więc tym razem jej sie nie pomyliło smile
        • beata985 Re: Wielki Powrót Beaty;) 21.11.06, 16:28
          sowa_hu_hu napisała:

          > tutaj też jej szukano więc tym razem jej sie nie pomyliło smilesmile

          dzięki za wsparcie
          >
          >
          • demarta Re: Wielki Powrót Beaty;) 21.11.06, 16:31
            no niw obiecuję. jakby mi sie wieczorem nudziło, no to co mam zrobic, trochę
            sobie ciebie poposzukuję, no....wink)))
          • joanna266 Re: Wielki Powrót Beaty;) 21.11.06, 16:31
            a to w takim razie zwracam honor
    • sowa_hu_hu Re: Wielki Powrót Beaty;) 21.11.06, 16:30
      joasik ty nie kaman o co chodzi bo to związane jest z forum prywatnym dla
      wyjątkowo niepoprawnych

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka