beata985 21.11.06, 16:19 widziałyście? Oto jestem i żeby mi tu nie było,że to czy tamto. no. oznajmiam, ze zaraz znikam bo angielski i takie tam więc proszę mnie dzisiaj nie poszukiwać. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
joanna266 Re: Wielki Powrót Beaty;) 21.11.06, 16:23 beato znowu ci sie fora pomyliły))) Odpowiedz Link Zgłoś
sowa_hu_hu Re: Wielki Powrót Beaty;) 21.11.06, 16:26 tutaj też jej szukano więc tym razem jej sie nie pomyliło Odpowiedz Link Zgłoś
beata985 Re: Wielki Powrót Beaty;) 21.11.06, 16:28 sowa_hu_hu napisała: > tutaj też jej szukano więc tym razem jej sie nie pomyliło dzięki za wsparcie > > Odpowiedz Link Zgłoś
demarta Re: Wielki Powrót Beaty;) 21.11.06, 16:31 no niw obiecuję. jakby mi sie wieczorem nudziło, no to co mam zrobic, trochę sobie ciebie poposzukuję, no....))) Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 Re: Wielki Powrót Beaty;) 21.11.06, 16:31 a to w takim razie zwracam honor Odpowiedz Link Zgłoś
sowa_hu_hu Re: Wielki Powrót Beaty;) 21.11.06, 16:30 joasik ty nie kaman o co chodzi bo to związane jest z forum prywatnym dla wyjątkowo niepoprawnych Odpowiedz Link Zgłoś