houhou
26.11.06, 18:29
Mam świetną mamę.
W te Święta bardzo chciałabym jej powiedzieć, jak bardzo jestem z niej dumna i
jak jest dla mnie ważna. Wiem, że o tym wie, ale chciałabym, żeby to ode mnie
usłyszała.
Potrafię być superczuła dla mojego mężczyzny, nie mam problemów z mówieniem o
uczuciach, ale... próbowałam już tyle razy, ale te słowa nie chca przejść mi
przez gardło. Może w tym roku się uda.
Kocham Cię Mamo.