26.11.06, 18:29
Mam świetną mamę.
W te Święta bardzo chciałabym jej powiedzieć, jak bardzo jestem z niej dumna i
jak jest dla mnie ważna. Wiem, że o tym wie, ale chciałabym, żeby to ode mnie
usłyszała.
Potrafię być superczuła dla mojego mężczyzny, nie mam problemów z mówieniem o
uczuciach, ale... próbowałam już tyle razy, ale te słowa nie chca przejść mi
przez gardło. Może w tym roku się uda.
Kocham Cię Mamo.
Obserwuj wątek
    • basiunia2d Re: mama 26.11.06, 19:07
      Mamm podobniesmile Kocham moją mamę ale trudno mi to powiedzieć.
      • agnes123 Re: mama 26.11.06, 19:22
        Dziewczyny.... Odwarzcie się - to naprawdę popłaca - pomyślcie sobie jakże
        przyjemnie byłoby to Waszej mamie usłyszeć...Ja z moją mamundąsmile jestem w
        kontaktach jak dwie przyjaciółki - i to,że ją KOCHAM....mówię jej codziennie z
        uśmiechem na ustach smile)) Główki do góry Kobitki wink)
    • ankus2 Re: mama 26.11.06, 19:22
      No się przyłączę. U mnie to samo... smutna prawda, nie potrafię z nią rozmawiać
      o uczuciach. Z dzieciństwa nie pamiętam gestów czułości w postaci przytulenia,
      pocieszenia wyznania kocham cię, tych gestów poprostu nie było. Zabrakło w
      życiu gnamym za pieniądzem, karierą.... Na pozór jestesmy normalną rodziną...
      z uczuciami, które siedzą głęboko w nas samych i są jak głuchy krzyk, którego
      nikt nie może usłyszeć. Czy da sie to jakoś wytłumaczyć?

      Ps. mamo , tato KOCHAM WAS BARDZO MOCNO!
      • lidia23 Re: mama 26.11.06, 19:28
        JA mam to samo ankus. A najgorsze jest to że ja byłam dla niej ciężarem i chyba
        dlatego bo wcześnie powiedziałam jej dość w pomaganiu mi w życiu. To co mam
        osiągnęłam swoimi siłami. No cóż.,.....Ja nie pamiętam kiedy powiedziałam mamie
        że ją kocham.........
        Moje maleństwa: lidia23.blox.pl
    • mathiola Re: mama 26.11.06, 19:26
      ja też nie umiem jej tego powiedzieć. Rodzice nie nauczyli nas tego. A
      chciałabym.
      Moja mama jest naprawde cudowna.
      • wisienka89 Re: mama 26.11.06, 19:45
        PRAWIE wszyscy tak maja..kochaja swoich rodzicow a nie mowimy tego
        bo...wstydzimy sie..ale mysle, z erodzice wiedza o tym doskonale..choc milo
        byloby to uslyszecsmile
    • agatha_mama Re: mama 26.11.06, 19:45
      Moja mama to moja najlepsza przyjaciółka, mówimy sobie bardzo czesto jak mocno
      się kochamy, ostatnio w naszym życiu jest mnóstwo bólu i łez, trzymamy się
      razem, codziennie rozmawiamy i to nam pomaga przetrwać......
      • superslaw Re: mama 26.11.06, 20:04
        Ja moją kocham nad życie, jest moja przyjaciólka,
        powierniczka, pocieszycielka...jest dla mnie
        najważniejsza na świecie...kochana mamunia....
    • czarna_maruda Przełam się :) 26.11.06, 20:08
      i powiedz to mamie!
      Ja codziennie mówię to swojej.
      Kocham Cię mamusiu
      • ruda270 Re: Przełam się :) 27.11.06, 00:20
        Mam nadziej, że moja córka bedzie mi to mówiła... ja niestety mam blokadę....

        Może tutaj przełamie pierwsze lody: KOCHAM cIĘ MAMUSIU!!!

        ----------------------------
        mama Idy(9.10.2001)i Jasia(28.06.2004)
        • anetina Re: Przełam się :) 27.11.06, 08:17
          to chyba jest normalne, że nie potrafi tak mówić do swoich rodziców

          mam nadzieję, że mój syn będzie potrafił tak powiedzieć
          cały czas go uczę
          ciągle bez okazji nawet powtarzam mu, ze go kocham
          on się odwzajemnia - bawi się, po chwili leci do mnie, mói kocham cię mamuś, i
          dalej się bawi
    • niebieska.latarenka Re: mama 27.11.06, 08:29
      Dziewczyny, odwagi! A Boze Narodzenie to wspaniala okazja, by tym, ktorych
      kochamy wreszcie to powiedziec. Np. przy okazji wigilijnych zyczen albo i
      zamiast.
      Ja nie zdazylam sie odblokowac na czas, mama odeszla... Niczego bardziej nie
      zaluje, jak tego, ze jej nigdy nie powiedzialam, jak bardzo ja kocham. I tak mi
      teraz trudno z tym zalem zyc...
      Moje Panie, do dziela! Dla Waszych mam i dla Was!


      Przepraszam za brak polskich liter tongue_out

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka