Gość: Ika IP: *.* 12.06.02, 22:57 Maili nie odbierasz!! Chodź na czat!! dziewczyny chcą Ci osobiście pogratulować Tak bardziej "na żywo" P.S. No i muszę postem ją wołać, bo widzę, że jest a maili nie odbiera! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj