daga05
20.01.07, 17:52
Ostatni zle sie czuję na forum. Po moich ostatnich postah czuję, że wsród
stałych forumowiczek jestem nielubiana. Chciałabym Wam powiedzieć, że nie
kłamię i nie jestem nieodpowiedzialna jak wiekszość z Was myśli. Po prostu
jestem młoda i troche gubie sie w moim małżeństwie. Sorry.