ollik83
12.01.08, 13:07
Właśnie przypadkowo trafiłam na forum "bezdzietni z wyboru". Rzecz jasna się zdenerwowałam, ale to już mój problem. Mam tylko pytanie, czy ludzie posiadający dzieci są naprawde takim dnem? Czy innym nie zdarzają się jakieś gafy, wpadki, tylko tym dzieciatym? żeby się trochę wyżyć zrobiłam listę rzeczy, która mnie denerwuje u niektórych, którzy dzieci nie posiadają niby z wyboru. Sytuacje autentyczne:
podniesienie mi bluzki w miejscu publicznym(kuzynka) z okrzykiem: o nie masz rozstępów(rozczarowana strasznie była)
Teksty: jeszcze karmisz? cycki Ci opadną!
dzwonienie po 23
rady dotyczące wychowywania dziecka
opowiadanie o imprezach, na które nie raczono mnie zaprosić, bo i tak napewno nie przyjdę, w końcu mam dziecko
itd