Dodaj do ulubionych

Piersi Steczkowskiej

05.07.08, 08:59
Robię poranny przegląd plotek i dotarłam właśnie do tego:
www.pudelek.pl/artykul/11192/sutek_steczkowskiej_zdjecia/
Czy tylko mnie to obrzydza? A może ja się nie znam?
Obserwuj wątek
    • hexella Re: Piersi Steczkowskiej 05.07.08, 09:08
      czy ja wiem? biust całkiem znośny. Za to obrzydza mnie ostatnie
      zdięcie, a dokładnie fakt, ze komuś się chciało to wytykać.
      • mamakingi Re: Piersi Steczkowskiej 05.07.08, 09:20
        Od razu widac,że sztuczne.Wyglądają jak piłki.Ale najbardziej obleśne jest
        ostatnie zdjęcie...
    • kali_pso Ale że co... 05.07.08, 09:15
      ...Cię obrzydza?
      Brak stanika, czy jej piersi same w sobie?
      Mnie nie obrzydza...
      No może oprócz tego bezustannego wziernikowania paparazzi w
      poszukiwaniu straconych majtek u wszelkiej maści gwiazdwink
    • gagunia Re: Piersi Steczkowskiej 05.07.08, 09:20
      Nie obrzydza mnie. Ale też nie kręcą mnie sztuczne cycki. Gorzej wygląda
      Victoria B. Ostatnio widziałam jakąś fotkę i nienaturalnie naprężona skóra na
      biuście Pani V.B. mnie przeraziła...
      Co do gaci, a raczej jego braku- po Steczkowskiej spodziewałabym się
      ładniejszego widoku....
    • dirgone Re: Piersi Steczkowskiej 05.07.08, 09:39
      No mnie obrzydza, bo ona jest taka szczupła bardzo i sobie własnie fundnęła
      piersi a la Victoria. Wyglądają jak przyklejone. I od razu sobie zawartość przez
      to wyobrażam. Brrr
      A właśnie pooglądałam ją sobie na starych teledyskach... Lubiłam ją kiedyś
      bardzo i jej muzykę. Szkoda, że stała się karykaturą samej siebie.
      • kropkacom Re: Piersi Steczkowskiej 05.07.08, 09:44
        > Wyglądają jak przyklejone.

        Dokładnie smile
    • in-ca Re: Piersi Steczkowskiej 05.07.08, 09:58
      Rzeczywiście kij z tym sutkiem, ale te piersi jednak zbyt sztucznie i obleśnie
      wyglądają
      Ostatnie zdjęcie w ogóle bez komentarza sad
    • purpurowa_komnata Re: Piersi Steczkowskiej 05.07.08, 10:11
      Skoro jej się podobają to mnie nic do tego...
    • deela Re: Piersi Steczkowskiej 05.07.08, 10:18
      wyglada jakby se przykleila dwie pomarancze na klate
      fatalna operacja ja bym zabila chirurga za taka fuszerke
      • doral2 Re: Piersi Steczkowskiej 05.07.08, 10:24
        a ja mam wrażenie, że te zdjęcia są "podrasowane" ku uciesze gawiedzi.... jeden
        sutek się odznacza, a drugi nie...ciekawe dlaczego... i ciekawe dlaczego widać
        gołym okiem dorysowane zaokrąglenie pod biustem.... zdjęcia są zmontowane na
        fotoszopie, a żądna sensacji gawiedź ma uciechę.... żałosne chwyty...
        • deela Re: Piersi Steczkowskiej 05.07.08, 10:29
          nieeee ona na prawde ma fatalne cycki
          popatrz np tu
          www.pudelek.pl/artykul/7138/implanty_steczkowskiej_w_akcji/
          a jak ja widze w tv to doslownie masakra, lifting sztuczne cycki nos jak dziob
          • joanna266 Re: Piersi Steczkowskiej 05.07.08, 10:55
            a ja uwazam ze na ostatniej fotce jej piersi sa piękne.natomist na
            tych pierwdzysch jakos brodawki ma za wysoko i faktycznie wygladaja
            nienaturalnie.czasem sobie mysle że fajnie jest miec nieduze
            piersi.siła grawitacji im az tak nie grozi i az tak nie szokuja
            będąc bez stanikawink
            • babowa Re: Piersi Steczkowskiej 05.07.08, 11:51
              mnie tam mało co brzydzi a cycki innej babki tym bardziej,że tak
              powiem - lata mi to.
              Ale śmieszy ,ze Steczkowska im starsza tym bardziej się
              odmładza,pręży i głupio na tym wychodzi Taka Kajah np.jest o klasę
              od niej wyżej-moim zdaniem- Nie pozuje bez majtek ,stanika czego tam
              jeszcze a i tak ludzie ją lubią
          • doral2 Re: Piersi Steczkowskiej 06.07.08, 00:30
            deela 05.07.08, 10:29 Odpowiedz

            nieeee ona na prawde ma fatalne cycki
            popatrz np tu
            www.pudelek.pl/artykul/7138/implanty_steczkowskiej_w_akcji/
            a jak ja widze w tv to doslownie masakra, lifting sztuczne cycki nos jak
            dziob...'"""


            a ja uważam, że jak na jej wiek (36 lat)i jak na fotoszop PLOTKA czy innego
            PUDELKA dupelka psiajegomać, plotka a nie regularnego periodyku, to justynka ma
            zajefajne cycki i chciałabym takie mieć....

            a takie pudelki dupelki czy inne ch..umuju ma za zadanie zdobyć twoją uwagę i
            twoją kasę, a justynki cycki są tu wyłącznie narzędziem do zdobycia tego...

            bo najprawdopodobniej w rzeczywistości justynka ma zupełnie inny biust......

            ten biust jest dla tępych mas, żądnych sensacji.... mnie akurat justynki biust
            elektryzuje bardzo pozytywnie....

            bo cza pamiętać, że biust się miało, się ma i się mieć będzie, niekoniecznie
            zgodnie z naszymi upodobaniami...a foty są dla mas....ot co.
    • liwilla1 Re: nie obrzydza 05.07.08, 11:08
      ale uwazam za niestosowne nie ubierac nawet dyskretnej bielizny na jakas
      elagancka impreze. no srry, ale Justynka nastolatka juz nie jest - i chociaz
      figure ma boska - w jej wieku publiczne paradowanie bez majtek, delikatnie
      powiedziawszy, jest niestosowne.
    • figrut Re: Piersi Steczkowskiej 06.07.08, 00:49
      Nie przepadam za Steczkowską, ale nie widzę nic obrzydliwego w jej sutkach.
      Bardzo zgrabna kobieta i do tego choć byłoby o niej ciężko powiedzieć, że jest
      ładna, to makijaż ma idealny, który uwypukla zalety, maskuje wady. Ważne, że jej
      się podobają, bo mnie nic do tego. Najbardziej obrzydza mnie sam Pudelek i jemu
      podobne, szukające sensacji i naprowadzające ludzi na "właściwy trop". Nigdy nie
      lubiłam magazynów plotkarskich uncertain
      • anetuchap Re: Zgadzam się z Doral 06.07.08, 01:32
        Doral mogę się podpisać wszyskimi czterema kończynami pod Twoimi postami? Mi też
        się podoba biust Steczkowskiej i nie widzę tej
        "obrzydliwej sztuczności",dla mnie wyglądają naturalnie,bo są takie
        akurat do jej figury.
        Podejrzewam babki,że jej zazdrościcie,że w tym wieku może sobie pozwolić na
        chodzenie bez stanika. Gdybym miała cycki jak ona,to też
        chodziłabym bez tego "podtrzymywacza".
        • lola211 Re: Zgadzam się z Doral 06.07.08, 09:55
          i nie widzę tej
          > "obrzydliwej sztuczności",dla mnie wyglądają naturalnie,bo są takie
          > akurat do jej figury.

          Najwyzszy czas udac sie do dobrego okulistysmile.
          Piersi ma sztuczne i tyle.Co widac.
          Jestem w wieku J.S. mniej wiecej i chadzam bez stanika.Biust mam
          ladny i co najwazniejsze- naturalny, zatem naprawde nie mam jej
          czego zazdroscic, wrecz przeciwnie- to musi byc malo komfortowe
          uczucie- posiadac takie 2 nienaturalne pilki.

          Ale to jak najbardziej jej sprawa, dziewczyne nawet lubie.
    • deodyma Re: nie czytuje jakiegos tam Pudelka. 06.07.08, 08:00
      a piersi Steczkowskiej jakos mnie nie interesuja. jak dla mnie, to moze miec
      przed soba balony.
    • bea.bea Re: Piersi Steczkowskiej 06.07.08, 08:45
      obzydliwe jest raczej to , ze zyje sie cudzym wygladem, cudzymi ciuchami,
      a do tego nie pokazujac własnego zdjecia,
      uwaza sie siebie za porzadnego , sliczngo, uzurpujacego sobie prawo do ocen
      do tego obrzydliwe jest robienie zdjec typu czy ma majtki czy nie..zbliżeń, by
      wszystkie pryszcze na sutku było widać...

      to jej sprawa jak sie ubiera, czy ba staniki majtki, czapke, czy beret...

    • marychna31 zaiste... 06.07.08, 15:02
      Fascynujące jest oburzenie, że jak się komuś zagląda pod sukienkę to
      mu łono widaćwink
      • dirgone Re: zaiste... 06.07.08, 15:12
        Nie chodziło mi o żadną sukienkę i łono. Prawdę mówiąc, to nie dotarłam do tego
        zdjęcia nawet, heh.
        Steczkowska bardzo mi się kiedys podobała i nadal z chęcią oglądam jej stare
        teledyski. Miała w sobie coś, co ją wyróżniało i co na mnie robiło wrażenie.
        Teraz ma w sobie plastik. Nie jest już dla mnie piosenkarką, tylko panią, która
        pokazuje sztuczne piersi. Żal mi tej dawnej Steczkowskiej i tyle.
    • morgen_stern Re: Piersi Steczkowskiej 06.07.08, 15:34
      Śliczna sukienka!

      No i pacz pani, włosy na cipce, OMG i LOL po prostu, zresztą nie zdziwię się,
      jak podrasowane w fotoszopie... A cycki jak cycki, ja tam wolę, jak naturalnie i
      lekko opadają w dół, ale jak kto woli - ma kasę, chciała, to se pierdyknęła i
      czym tu się rajcować? Nie pierwsza i nie ostatnia. Zresztą - dotykać ich raczej
      nie będę, więc tym bardziej to nie moja sprawa wink))
    • moninia2000 Re: Piersi Steczkowskiej 06.07.08, 20:06
      ...co Ci wlasciwie obrzydza??
      Ze jej piers sie odznacza pod sukienka? Ladne ma cialko, nie nosi
      stanika i OK. Dla mnie oblesne jest szukanie wlosow pod sukienka,
      gdzie wlosy....moga bycwink
      Nie, absolutnie nie obrzydza mi widok na zdjeciu, natomiast fakt, ze
      sie takie foty strzela- tak.
    • aluc Re: Piersi Steczkowskiej 06.07.08, 21:08
      rzeczywiście, obrzydliwe te sutki, takie .... bez stanika, bleee
      a najbardziej obrzydliwe jest to, że z perspektywy to mi wynika, że
      to obrzydliwie owłosione miejsce jest mniej więcej w połowie uda
      bleeeeee
    • fioretti Re: Piersi Steczkowskiej 06.07.08, 22:16
      Cycki beznadziejnie zrobione.Ma kase,to mogla sobie lepszego artyste disajnera
      zaklepac.Ale jak dla mnie to ona sama sie stacza rowno na dno.Slawa i pieniadze
      albo popularna woda sodowa mozg jej oslabila.Stylizuje sie i farbuje,falszywa
      jest i to widac na kilometr.Meglomanka tfuusad((
    • umasumak Re: Piersi Steczkowskiej 07.07.08, 00:35
      O matko!
      Stylizuje sie i farbuje!
      Cycki se robi!
      Fałszywa jest i to widać na kilometr!
      A najgorsze to juz to, że ma kasę!

      A dajcie spokój kobiety, bo się ośmieszacie. Zrobila sobie cycki,
      jej sprawa i wcale nie są obrzydliwe, zresztą jej sie podobają, jej
      facetowi pewnie też, a nam nic do tego.

      A PUDELEK EXCLUSIVE jest najbardziej żałosnym i prymitywnym portalem
      pod słońcem.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka