dirgone 05.07.08, 08:59 Robię poranny przegląd plotek i dotarłam właśnie do tego: www.pudelek.pl/artykul/11192/sutek_steczkowskiej_zdjecia/ Czy tylko mnie to obrzydza? A może ja się nie znam? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
hexella Re: Piersi Steczkowskiej 05.07.08, 09:08 czy ja wiem? biust całkiem znośny. Za to obrzydza mnie ostatnie zdięcie, a dokładnie fakt, ze komuś się chciało to wytykać. Odpowiedz Link Zgłoś
mamakingi Re: Piersi Steczkowskiej 05.07.08, 09:20 Od razu widac,że sztuczne.Wyglądają jak piłki.Ale najbardziej obleśne jest ostatnie zdjęcie... Odpowiedz Link Zgłoś
kali_pso Ale że co... 05.07.08, 09:15 ...Cię obrzydza? Brak stanika, czy jej piersi same w sobie? Mnie nie obrzydza... No może oprócz tego bezustannego wziernikowania paparazzi w poszukiwaniu straconych majtek u wszelkiej maści gwiazd Odpowiedz Link Zgłoś
gagunia Re: Piersi Steczkowskiej 05.07.08, 09:20 Nie obrzydza mnie. Ale też nie kręcą mnie sztuczne cycki. Gorzej wygląda Victoria B. Ostatnio widziałam jakąś fotkę i nienaturalnie naprężona skóra na biuście Pani V.B. mnie przeraziła... Co do gaci, a raczej jego braku- po Steczkowskiej spodziewałabym się ładniejszego widoku.... Odpowiedz Link Zgłoś
dirgone Re: Piersi Steczkowskiej 05.07.08, 09:39 No mnie obrzydza, bo ona jest taka szczupła bardzo i sobie własnie fundnęła piersi a la Victoria. Wyglądają jak przyklejone. I od razu sobie zawartość przez to wyobrażam. Brrr A właśnie pooglądałam ją sobie na starych teledyskach... Lubiłam ją kiedyś bardzo i jej muzykę. Szkoda, że stała się karykaturą samej siebie. Odpowiedz Link Zgłoś
kropkacom Re: Piersi Steczkowskiej 05.07.08, 09:44 > Wyglądają jak przyklejone. Dokładnie Odpowiedz Link Zgłoś
in-ca Re: Piersi Steczkowskiej 05.07.08, 09:58 Rzeczywiście kij z tym sutkiem, ale te piersi jednak zbyt sztucznie i obleśnie wyglądają Ostatnie zdjęcie w ogóle bez komentarza Odpowiedz Link Zgłoś
purpurowa_komnata Re: Piersi Steczkowskiej 05.07.08, 10:11 Skoro jej się podobają to mnie nic do tego... Odpowiedz Link Zgłoś
deela Re: Piersi Steczkowskiej 05.07.08, 10:18 wyglada jakby se przykleila dwie pomarancze na klate fatalna operacja ja bym zabila chirurga za taka fuszerke Odpowiedz Link Zgłoś
doral2 Re: Piersi Steczkowskiej 05.07.08, 10:24 a ja mam wrażenie, że te zdjęcia są "podrasowane" ku uciesze gawiedzi.... jeden sutek się odznacza, a drugi nie...ciekawe dlaczego... i ciekawe dlaczego widać gołym okiem dorysowane zaokrąglenie pod biustem.... zdjęcia są zmontowane na fotoszopie, a żądna sensacji gawiedź ma uciechę.... żałosne chwyty... Odpowiedz Link Zgłoś
deela Re: Piersi Steczkowskiej 05.07.08, 10:29 nieeee ona na prawde ma fatalne cycki popatrz np tu www.pudelek.pl/artykul/7138/implanty_steczkowskiej_w_akcji/ a jak ja widze w tv to doslownie masakra, lifting sztuczne cycki nos jak dziob Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 Re: Piersi Steczkowskiej 05.07.08, 10:55 a ja uwazam ze na ostatniej fotce jej piersi sa piękne.natomist na tych pierwdzysch jakos brodawki ma za wysoko i faktycznie wygladaja nienaturalnie.czasem sobie mysle że fajnie jest miec nieduze piersi.siła grawitacji im az tak nie grozi i az tak nie szokuja będąc bez stanika Odpowiedz Link Zgłoś
babowa Re: Piersi Steczkowskiej 05.07.08, 11:51 mnie tam mało co brzydzi a cycki innej babki tym bardziej,że tak powiem - lata mi to. Ale śmieszy ,ze Steczkowska im starsza tym bardziej się odmładza,pręży i głupio na tym wychodzi Taka Kajah np.jest o klasę od niej wyżej-moim zdaniem- Nie pozuje bez majtek ,stanika czego tam jeszcze a i tak ludzie ją lubią Odpowiedz Link Zgłoś
doral2 Re: Piersi Steczkowskiej 06.07.08, 00:30 deela 05.07.08, 10:29 Odpowiedz nieeee ona na prawde ma fatalne cycki popatrz np tu www.pudelek.pl/artykul/7138/implanty_steczkowskiej_w_akcji/ a jak ja widze w tv to doslownie masakra, lifting sztuczne cycki nos jak dziob...'""" a ja uważam, że jak na jej wiek (36 lat)i jak na fotoszop PLOTKA czy innego PUDELKA dupelka psiajegomać, plotka a nie regularnego periodyku, to justynka ma zajefajne cycki i chciałabym takie mieć.... a takie pudelki dupelki czy inne ch..umuju ma za zadanie zdobyć twoją uwagę i twoją kasę, a justynki cycki są tu wyłącznie narzędziem do zdobycia tego... bo najprawdopodobniej w rzeczywistości justynka ma zupełnie inny biust...... ten biust jest dla tępych mas, żądnych sensacji.... mnie akurat justynki biust elektryzuje bardzo pozytywnie.... bo cza pamiętać, że biust się miało, się ma i się mieć będzie, niekoniecznie zgodnie z naszymi upodobaniami...a foty są dla mas....ot co. Odpowiedz Link Zgłoś
liwilla1 Re: nie obrzydza 05.07.08, 11:08 ale uwazam za niestosowne nie ubierac nawet dyskretnej bielizny na jakas elagancka impreze. no srry, ale Justynka nastolatka juz nie jest - i chociaz figure ma boska - w jej wieku publiczne paradowanie bez majtek, delikatnie powiedziawszy, jest niestosowne. Odpowiedz Link Zgłoś
figrut Re: Piersi Steczkowskiej 06.07.08, 00:49 Nie przepadam za Steczkowską, ale nie widzę nic obrzydliwego w jej sutkach. Bardzo zgrabna kobieta i do tego choć byłoby o niej ciężko powiedzieć, że jest ładna, to makijaż ma idealny, który uwypukla zalety, maskuje wady. Ważne, że jej się podobają, bo mnie nic do tego. Najbardziej obrzydza mnie sam Pudelek i jemu podobne, szukające sensacji i naprowadzające ludzi na "właściwy trop". Nigdy nie lubiłam magazynów plotkarskich Odpowiedz Link Zgłoś
anetuchap Re: Zgadzam się z Doral 06.07.08, 01:32 Doral mogę się podpisać wszyskimi czterema kończynami pod Twoimi postami? Mi też się podoba biust Steczkowskiej i nie widzę tej "obrzydliwej sztuczności",dla mnie wyglądają naturalnie,bo są takie akurat do jej figury. Podejrzewam babki,że jej zazdrościcie,że w tym wieku może sobie pozwolić na chodzenie bez stanika. Gdybym miała cycki jak ona,to też chodziłabym bez tego "podtrzymywacza". Odpowiedz Link Zgłoś
lola211 Re: Zgadzam się z Doral 06.07.08, 09:55 i nie widzę tej > "obrzydliwej sztuczności",dla mnie wyglądają naturalnie,bo są takie > akurat do jej figury. Najwyzszy czas udac sie do dobrego okulisty. Piersi ma sztuczne i tyle.Co widac. Jestem w wieku J.S. mniej wiecej i chadzam bez stanika.Biust mam ladny i co najwazniejsze- naturalny, zatem naprawde nie mam jej czego zazdroscic, wrecz przeciwnie- to musi byc malo komfortowe uczucie- posiadac takie 2 nienaturalne pilki. Ale to jak najbardziej jej sprawa, dziewczyne nawet lubie. Odpowiedz Link Zgłoś
deodyma Re: nie czytuje jakiegos tam Pudelka. 06.07.08, 08:00 a piersi Steczkowskiej jakos mnie nie interesuja. jak dla mnie, to moze miec przed soba balony. Odpowiedz Link Zgłoś
bea.bea Re: Piersi Steczkowskiej 06.07.08, 08:45 obzydliwe jest raczej to , ze zyje sie cudzym wygladem, cudzymi ciuchami, a do tego nie pokazujac własnego zdjecia, uwaza sie siebie za porzadnego , sliczngo, uzurpujacego sobie prawo do ocen do tego obrzydliwe jest robienie zdjec typu czy ma majtki czy nie..zbliżeń, by wszystkie pryszcze na sutku było widać... to jej sprawa jak sie ubiera, czy ba staniki majtki, czapke, czy beret... Odpowiedz Link Zgłoś
marychna31 zaiste... 06.07.08, 15:02 Fascynujące jest oburzenie, że jak się komuś zagląda pod sukienkę to mu łono widać Odpowiedz Link Zgłoś
dirgone Re: zaiste... 06.07.08, 15:12 Nie chodziło mi o żadną sukienkę i łono. Prawdę mówiąc, to nie dotarłam do tego zdjęcia nawet, heh. Steczkowska bardzo mi się kiedys podobała i nadal z chęcią oglądam jej stare teledyski. Miała w sobie coś, co ją wyróżniało i co na mnie robiło wrażenie. Teraz ma w sobie plastik. Nie jest już dla mnie piosenkarką, tylko panią, która pokazuje sztuczne piersi. Żal mi tej dawnej Steczkowskiej i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
morgen_stern Re: Piersi Steczkowskiej 06.07.08, 15:34 Śliczna sukienka! No i pacz pani, włosy na cipce, OMG i LOL po prostu, zresztą nie zdziwię się, jak podrasowane w fotoszopie... A cycki jak cycki, ja tam wolę, jak naturalnie i lekko opadają w dół, ale jak kto woli - ma kasę, chciała, to se pierdyknęła i czym tu się rajcować? Nie pierwsza i nie ostatnia. Zresztą - dotykać ich raczej nie będę, więc tym bardziej to nie moja sprawa )) Odpowiedz Link Zgłoś
moninia2000 Re: Piersi Steczkowskiej 06.07.08, 20:06 ...co Ci wlasciwie obrzydza?? Ze jej piers sie odznacza pod sukienka? Ladne ma cialko, nie nosi stanika i OK. Dla mnie oblesne jest szukanie wlosow pod sukienka, gdzie wlosy....moga byc Nie, absolutnie nie obrzydza mi widok na zdjeciu, natomiast fakt, ze sie takie foty strzela- tak. Odpowiedz Link Zgłoś
aluc Re: Piersi Steczkowskiej 06.07.08, 21:08 rzeczywiście, obrzydliwe te sutki, takie .... bez stanika, bleee a najbardziej obrzydliwe jest to, że z perspektywy to mi wynika, że to obrzydliwie owłosione miejsce jest mniej więcej w połowie uda bleeeeee Odpowiedz Link Zgłoś
fioretti Re: Piersi Steczkowskiej 06.07.08, 22:16 Cycki beznadziejnie zrobione.Ma kase,to mogla sobie lepszego artyste disajnera zaklepac.Ale jak dla mnie to ona sama sie stacza rowno na dno.Slawa i pieniadze albo popularna woda sodowa mozg jej oslabila.Stylizuje sie i farbuje,falszywa jest i to widac na kilometr.Meglomanka tfuu(( Odpowiedz Link Zgłoś
umasumak Re: Piersi Steczkowskiej 07.07.08, 00:35 O matko! Stylizuje sie i farbuje! Cycki se robi! Fałszywa jest i to widać na kilometr! A najgorsze to juz to, że ma kasę! A dajcie spokój kobiety, bo się ośmieszacie. Zrobila sobie cycki, jej sprawa i wcale nie są obrzydliwe, zresztą jej sie podobają, jej facetowi pewnie też, a nam nic do tego. A PUDELEK EXCLUSIVE jest najbardziej żałosnym i prymitywnym portalem pod słońcem. Odpowiedz Link Zgłoś