Za 2 tygodnie moje dziecko idzie do szpitala na zabieg. Będzie tam
ok 3-4 dni. Zgodnie z prawem, zwolnienie mi się NIE NALEŻY, bo
dziecko w szpitalu ma zapewnioną opiekę. A ja widocznie jestem
beznadziejnym pracownikiem, który w takim przypadku pójdzie na lewe
L4, żeby jednak z dzieckiem w tym szpitalu być.
A teraz możecie mnie opluć

)))))