bweiher Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 16:59 Król Maciuś I-jako pierworodny oraz bliźniaki Justyna i Dominik. Odpowiedz Link Zgłoś
doral2 Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 17:18 Nabuchodonozor i Brunchilda Odpowiedz Link Zgłoś
aluc Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 17:18 starszy Ryszard młodszy Zdzisław Odpowiedz Link Zgłoś
papiki Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 17:40 Po przeczytaniu spisu imion uznawanych przez urzędy w pamięc zapadły mi dwa: Pyrska i Blandyna. Liczę w przyszłości na bliźniaczki A póki co to rozrabia mi tu pod biurkiem wymarzona Martusia)) Odpowiedz Link Zgłoś
michalina4 Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 18:49 Nie no, nie chcę się czepiać czy pluć jadem, ale w celu jakim koleżanka powyższa w sygnaturce podaje wagę i długość dzieci? Nie, no bo imiona w sygnaturce rozumiem, daty narodzin mniej, ale podawanie ile dzieci na kila i od metra się posiada...? Wiem, wiem - OFF TOPIC Odpowiedz Link Zgłoś
moofka Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 19:32 michalina4 napisała: > Nie no, nie chcę się czepiać czy pluć jadem, ale w celu jakim koleżanka > powyższa w sygnaturce podaje wagę i długość dzieci? Nie, no bo imiona w > sygnaturce rozumiem, daty narodzin mniej, ale podawanie ile dzieci na kila i od > metra się posiada...? Wiem, wiem - OFF TOPIC czepiasz sie, takie okazy urodzic to jest sztuka do chwalenia w sygnaturce ;D ja wstydliwie nie podaje, bo moje oba ponizej trojki byly Odpowiedz Link Zgłoś
korusiar Rzeczywiście się czepiasz... 04.12.08, 08:11 W sygnaturce każdy wpisuje co mu się podoba, takie jest forumowe prawo. Ja wpisałam co wpisałam i jakoś nikomu do tego czasu to nie przeszkadzało. Może jak założę wątek "Ile ważyły i mierzyły Wasze maluchy po urodzeniu" to moja sygnaturka nie będzie Cię kłuła w oczy? Ps. A moofka ma rację, urodziłam zdrowe, piękne "okazy" i mam powód do dumy! Odpowiedz Link Zgłoś
mila2712 Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 19:18 Maciuś - ur. 10.11.2005 Odpowiedz Link Zgłoś
dlania Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 19:52 Moje dzieci mają na imię Kajtek. Odpowiedz Link Zgłoś
lena_madzia Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 20:11 Petronela i Bożydar hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
osa551 Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 21:51 lilka69, może napisz jak Twoje dziecko ma na imię Odpowiedz Link Zgłoś
adas03 Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 22:05 Adam -lat 5,5 Basia - 11 m-cy Odpowiedz Link Zgłoś
roksanaa22 Re: Ładnie 03.12.08, 22:15 Dajcie już spokójNiech ten wątek umrze śmiercią naturalną Nie mam pojęcia o co lilce chodzi-zakłada dziwne wątki,znika... Odpowiedz Link Zgłoś
royalmail Re: Ładnie 03.12.08, 22:24 roksanaa22 napisała: > Dajcie już spokójNiech ten wątek umrze śmiercią naturalną Jest świetny, dawno się tak nie uśmiałam Odpowiedz Link Zgłoś
roksanaa22 Re: Ładnie 03.12.08, 22:52 Przez to pomieszanie z poplatanym kto na powaznie a kto nie nie wiem czy niejaka sylwusia "pije" do mojego imienia czy nie Bo cos mi sie o uszy obiło,że imie Roksana to teraz takie na miarę Dźesiki i Brajana... Odpowiedz Link Zgłoś
madame_zuzu Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 23:00 Kiedyś przeglądając "Żywoty Świętych" natknęłam się na św. Kwadrata i św. Monitora Pewnie jeden jest patronem matematyków, a drugi informatyków Odpowiedz Link Zgłoś
bi_scotti Re: jak mają na imię wasze dzieci? 04.12.08, 00:53 Ciekawe czy autorka watku szuka natchnienia, czy prowadzi jakies statystyki? A co mi tam, moje dzieci to Irena, Wilhelm i Daniel. Ale to juz wlasciwie nie dzieci tylko dorosla mlodziez Odpowiedz Link Zgłoś