Dodaj do ulubionych

jak mają na imię wasze dzieci?

    • sanciasancia Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 16:13
      Izbygniewa.
      • bweiher Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 16:59
        Król Maciuś I-jako pierworodny oraz bliźniaki Justyna i Dominik.
    • deela Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 17:00
      Brajan
    • jkk74 Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 17:03
      Aleksandra
      Tomasz
      smile
      • doral2 Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 17:18
        Nabuchodonozor i Brunchilda
    • aluc Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 17:18
      starszy Ryszard
      młodszy Zdzisław
    • korusiar Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 17:30
      Patrz - sygnaturka smile
      • papiki Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 17:40
        Po przeczytaniu spisu imion uznawanych przez urzędy w pamięc zapadły
        mi dwa: Pyrska i Blandyna. Liczę w przyszłości na bliźniaczkiwink

        A póki co to rozrabia mi tu pod biurkiem wymarzona Martusiasmile))
        • michalina4 Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 18:49
          Nie no, nie chcę się czepiać czy pluć jademsmile, ale w celu jakim koleżanka
          powyższa w sygnaturce podaje wagę i długość dzieci? Nie, no bo imiona w
          sygnaturce rozumiem, daty narodzin mniej, ale podawanie ile dzieci na kila i od
          metra się posiada...? Wiem, wiem - OFF TOPICsmile
          • moofka Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 19:32
            michalina4 napisała:

            > Nie no, nie chcę się czepiać czy pluć jademsmile, ale w celu jakim koleżanka
            > powyższa w sygnaturce podaje wagę i długość dzieci? Nie, no bo imiona w
            > sygnaturce rozumiem, daty narodzin mniej, ale podawanie ile dzieci na kila i od
            > metra się posiada...? Wiem, wiem - OFF TOPICsmile

            czepiasz sie, takie okazy urodzic to jest sztuka do chwalenia w sygnaturce ;D
            ja wstydliwie nie podaje, bo moje oba ponizej trojki bylytongue_out
          • korusiar Rzeczywiście się czepiasz... 04.12.08, 08:11
            W sygnaturce każdy wpisuje co mu się podoba, takie jest forumowe
            prawo.
            Ja wpisałam co wpisałam i jakoś nikomu do tego czasu to nie
            przeszkadzało.
            Może jak założę wątek "Ile ważyły i mierzyły Wasze maluchy po
            urodzeniu" to moja sygnaturka nie będzie Cię kłuła w oczy? wink
            Ps. A moofka ma rację, urodziłam zdrowe, piękne "okazy" i mam powód
            do dumy!
    • mila2712 Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 19:18
      Maciuś - ur. 10.11.2005
    • dlania Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 19:52
      Moje dzieci mają na imię Kajtek.
    • lena_madzia Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 20:11
      Petronela i Bożydar hehehe
    • biedro_neczka Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 20:21
      Jakub i Kamil
    • lidia341 Konrad i Aleksandra 03.12.08, 20:54

      • mijaczek moja ma na imie 03.12.08, 21:09
        Zaratustra
    • mateoeasy Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 21:06
      christian
    • osa551 Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 21:51
      lilka69, może napisz jak Twoje dziecko ma na imię
    • adas03 Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 22:05
      Adam -lat 5,5
      Basia - 11 m-cy
      • patssi Balbina 2,5 roku 03.12.08, 22:12

        • ib_k Ładnie 03.12.08, 22:13
          n/t
          • roksanaa22 Re: Ładnie 03.12.08, 22:15
            Dajcie już spokójsmileNiech ten wątek umrze śmiercią naturalnąsmile

            Nie mam pojęcia o co lilce chodzi-zakłada dziwne wątki,znika...
            • royalmail Re: Ładnie 03.12.08, 22:24
              roksanaa22 napisała:

              > Dajcie już spokójsmileNiech ten wątek umrze śmiercią naturalnąsmile

              Jest świetny, dawno się tak nie uśmiałam smile
              • roksanaa22 Re: Ładnie 03.12.08, 22:52
                Przez to pomieszanie z poplatanym kto na powaznie a kto nie nie wiem
                czy niejaka sylwusia "pije" do mojego imienia czy niesmile
                Bo cos mi sie o uszy obiło,że imie Roksana to teraz takie na miarę
                Dźesiki i Brajana...
    • madame_zuzu Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 23:00
      Kiedyś przeglądając "Żywoty Świętych" natknęłam się na św. Kwadrata i św. Monitora big_grin Pewnie jeden jest patronem matematyków, a drugi informatyków big_grin
    • pati9.78 Re: jak mają na imię wasze dzieci? 03.12.08, 23:31
      Michał, Nadia
    • bebe52 Re: jak mają na imię wasze dzieci? 04.12.08, 00:19
      Kate i Monika
      • bi_scotti Re: jak mają na imię wasze dzieci? 04.12.08, 00:53
        Ciekawe czy autorka watku szuka natchnienia, czy prowadzi jakies
        statystyki?
        A co mi tam, moje dzieci to Irena, Wilhelm i Daniel. Ale to juz
        wlasciwie nie dzieci tylko dorosla mlodziez wink
    • kichigai_ushi Tymon, 2.5 roku nt 04.12.08, 07:44

    • lastjestem Re: jak mają na imię wasze dzieci? 04.12.08, 13:23
      Liliana
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka