moofka
01.01.09, 17:01
www.policyjni.pl/Policyjni/1,91152,6111686,Tak_pijany__ze_zasnal_za_kierownica_w_czasie_jazdy.html
i dlaczego ich jest tak duzo?
jakim trzeba byc lomem, zeby majac swiadomosc konsekwencji i zagrozen pchac
sie do auta
a dzie kolesie od kielicha? nic nie robia wiedzac ze czlowiek w takim stanie
wsiada do auta?