emigrantka34 11.03.09, 06:51 myslalam, ze wystarczy byc glupim, zeby miec szczesci a okazuje sie, ze jeszcze trzeba byc pijanym.... wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6367464,Pijany_mezczyzna_wpadl_pod_metro_i_zyje.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
myga Re: ten to mial szczescie 11.03.09, 08:06 szczescie to chyba NIE ZALEZY OD INTELEKTU A NI Szczescie ti chyba nie zalezy od intelektu ani stanu trzezwosci. Moze Aniol Stroz czuwa? www.tvn24.pl/2205836,12691,0,1,1,cudem-uratowany-z-katastrofy,wideo.html Odpowiedz Link Zgłoś
18_lipcowa1 ale glupi watek 11.03.09, 10:01 no ale przy emigrantce moze przywyknac Odpowiedz Link Zgłoś
emigrantka34 [...] 11.03.09, 10:07 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
dzidaa Re: Lipcowa 11.03.09, 10:13 poza tą wymianą zdan dziewczyn..................pijany naprawde ma większe szanse przezycia wypadku niz trzezwy,i wyjsc z niego mniej poobijanym, a wynika to ze zwiotczenia mięśni.... Odpowiedz Link Zgłoś
myga Re: Lipcowa 11.03.09, 10:14 dzidaa napisała: pijany naprawde ma większe > szanse przezycia wypadku niz trzezwy,i wyjsc z niego mniej poobijanym, a wynika > to ze zwiotczenia mięśni.... ___ To prawda, ale z wypadku samochdowego. W tym przypadku mial szczescie, ze sie akurat tak ulozyl na torach, ze pociag go nie ruszyl, i nie wiem, czy alkohol cos mial do rzeczy? Odpowiedz Link Zgłoś
myga Re: ale glupi watek 11.03.09, 10:13 czy cudowne ocalenie mozna rozpatrywac w kategoriach intelektualnych? To takiego glupiego w tym watku, chyba ze chcialas tak sobie dokopac emigrantce? Odpowiedz Link Zgłoś
cudko1 emigranktko toz to prawda 11.03.09, 10:15 stara jak świat u mnie zawsze się mówi że pijany zawsze ma szczęście ps. poznałaś już nowe dziecie forumowe?? kliknij w sygnaturkę moją piękną!!!! udała mi się prawda?? Odpowiedz Link Zgłoś
emigrantka34 cudko 11.03.09, 10:23 Zgadza sie cudko - gdyby to byla trzezwa osoba, to pewnie skonczyloby sie tragicznie.... Dziecie forumowe poznalam, dzieki za link....pewnie przyda sie od czasu do czasu jak sie wqrwie. Nawet cusik napisalam. Odpowiedz Link Zgłoś
emigrantka34 Re: ale glupi watek 11.03.09, 10:16 Watek mial byc lajtowy, ale okazuje sie, ze jak sie tego nie napisze wprost WIELKIMI LITERAMI, to niektore tego nie rozumieja. Odpowiedz Link Zgłoś
18_lipcowa1 Re: ale glupi watek 11.03.09, 10:16 emigrantka34 napisała: > Watek mial byc lajtowy, ale okazuje sie, ze jak sie tego nie napisze > wprost WIELKIMI LITERAMI, to niektore tego nie rozumieja. idiotyczny na miare emigrantki i jej MONDROSCI Odpowiedz Link Zgłoś
cudko1 ło matko 11.03.09, 10:29 a lipcowa dzisiaj nie w humorze hormony już dają o sobie znać?? nie za wcześnie??? może zjedz coś słodkiego Odpowiedz Link Zgłoś
lilka69 Re: emigrantko i lipcowa 11.03.09, 21:05 emigrantko- bez wzgledu na to co napisalby lipcowa TWOJ STYL WYPOWIEDZI I JEZYK JEST TRAGICZNY. inni tez to czytaja! nie rob z siebie patologii! lipcowa- watek kazdy czyta jaki chce. i to ci polecam. przy okazji- ja nie sadzilam, ze ty kiedykolwiek bedziesz w ciazy ale...wszystkiego dobrego i dystansu do innych! Odpowiedz Link Zgłoś
emigrantka34 [...] 11.03.09, 22:21 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
lilka69 do moderatora 12.03.09, 14:58 to chyba uklaon w moja strone? bo napisana na moj post odpowiedz zostala usunieta. ale ja nie widzialam w niej nic zdroznego. w TEJ akurat nie. Odpowiedz Link Zgłoś