czajkax2
13.03.09, 09:41
za jakaś godzinę staniemy sie włascicielami działki rolnej z
mozliwosćia zabudowy. Dziewczyny które juz mają to za soba.
Długo czekałyscie od kupna ziemi do postawienia domu? Chodzi mi o
wszelakie pozwolenia itp. Długo to się ciagnie? czy jest szansa na
następne BN sie wprowadzic?