Dodaj do ulubionych

Wyrok Trybunału w Strasburgu dla zabużan

IP: *.magma / *.magma-net.pl 22.06.04, 14:17
Ten wyrok jest precedensowy i otworzy proces ustanowienia w Niemczech norm
prawnych mających na celu umozliwienie Niemcom dochodzenie swoich praw do
mienia pozostawionego na tzw. "ziemiach odzyskanych". Jest z z pewnością
niekorzystny dla państwa polskiego obecnie a dla jego obywateli już w
najbliższej przyszłości. Nie ma wątpliwości, że i tym razem polska prywata
po raz kolejny doprowadzi do skutków tragicznych znanych wszystkim z
przeszłości.
Obserwuj wątek
    • Gość: Patton Skoro Zabuzanie otrzymaja odszkodowania, to ... IP: *.union01.nj.comcast.net 22.06.04, 20:20
      Warszawiacy, ktorzy utracili majatek w czasie Powstania Warszawskiego powinni
      otrzymac natychmiastowo dszkodowania. III Reczpospolita jest kontynuatorka
      panstwa polskiego reprezentowanego przez tkzw. Rzad Londynski. Wynika tak z
      przekazania wladzy przez Kaczorowskiego Walesie. Ludobojczy, bandycki i godny
      najwyzszego potepienia rozkaz do Powstania przyszedl z Londynu. Wydali go
      londynscy tchorze, ktorzy rekami mieszkancow stolicy i ich dzieci chcieli sobie
      zapewnic koryto i cieple posadki po wojnie. Mieszkancy Warszawy 1944 roku jak i
      ich potomkowie a do takich ja sie zaliczam, maja pelne prawo do odszkodowan za
      straty moralne, materialne i fizyczne poniesione w wyniku przestepczej decyzji
      bandytow politycznych z Londynu! Odszkodowania za zlamanie Konwencji Genewskiej
      i niszczenie mienia cywilnego powinien zaplacic rzad Niemiec! Zabuzanie sa
      takimi samymi obywatelami jak reszta Polakow!
      • Gość: Max Guzik prawda Patton IP: *.gdynia.mm.pl 23.06.04, 06:57
        Rozkaz powstania nie przyszedl z Londynu. Jesli znalbys historie to
        wiedzialbys, ze gen.Sosnkowski wtedy glownodowodzacy rezydujacy w Londynie byl
        przeciwko powstaniu. Decyzja o wybuchu powstania zapadla w Warszawie....
        Jesli chodzi o zabużan, skoro panstwo polskie stac na to aby takim ludziom jak
        Renata Beger z Samoobrony za poldarmo rozdawac setki hektary ziemi rolnej to
        dlaczego nie moze zaspokajac uzasadnionych prawnie roszczen zabuzan ?
        Mozesz zawsze zlozyc pozew przeciwko naszemu rzadowi, ktory zdaje sie zrzekl
        sie odszkodawan od Niemiec. Chociaz wydaje mi sie, ze najlepszym adresatem
        twoich roszczen powinien byc rzad Niemiec. Mozesz tez zaskarzyc Rosje, za to,
        ze Stalin nie udzielil z rozmyslem pomocy powstaniu. Mozesz rowniez skarzyc USA
        i Wielka Brytanie za to ze Roosvelt & Churchill sprzedali nas w Jalcie, ale
        wydaje mi sie, ze od zabuzan powinienes sie odczepic.... no chyba ze lubisz sie
        zachowywac jak pies ogrodnika.....

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka