bsucha 19.05.02, 23:50 Czy znane są grupowiczom jakiekolwiek wiesci nt. domniemanych zabojstw w lesie na Stogach ? Plotki mowia o 8 ofiarach. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: tomek Re: Stogowy Killer IP: 2.4.STABLE* / 192.168.0.* 21.05.02, 11:41 Jest coś na rzeczy. Słyszałem o tym. Co do ilości to niekoniecznie aż tyle. I niekoniecznie musiało to sie stać na Stogach. Znaleziono podobno kilka trupów młodych kobiet. Ale jest szansa że to plotka w stylu czarnej wołgi. Odpowiedz Link Zgłoś