Dodaj do ulubionych

Stogowy Killer

19.05.02, 23:50
Czy znane są grupowiczom jakiekolwiek wiesci nt. domniemanych zabojstw w lesie
na Stogach ?
Plotki mowia o 8 ofiarach.
Obserwuj wątek
    • Gość: tomek Re: Stogowy Killer IP: 2.4.STABLE* / 192.168.0.* 21.05.02, 11:41
      Jest coś na rzeczy. Słyszałem o tym. Co do ilości to niekoniecznie aż tyle. I
      niekoniecznie musiało to sie stać na Stogach. Znaleziono podobno kilka trupów
      młodych kobiet. Ale jest szansa że to plotka w stylu czarnej wołgi.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka