Dodaj do ulubionych

Dziś są Pętelki urodziny, sto lat, sto lat !!!!!!!

IP: *.com / 192.168.0.* 02.06.02, 09:31
Droga Pętelko z takiej pięknej okazji, życzę Ci tylko samych pięknych,
spokojnych dni, zawsze pogody ducha, optymizmu, którego Ci nie brakuje i dużo,
dużo zdrowia.
"Z całego serca życzę Ci
Uśmiechów Słońca na twarzy
I jak najwięcej jasnych chwil
W rozmowach wszystkich naszych" lucy

Nie ma Ciebie dzisiaj ale mam nadzieję, że jutro to się pokażesz!!!!:)))))
Obserwuj wątek
    • iwa.ja Re: Dziś są Pętelki urodziny, sto lat, sto lat !!!!!!! 02.06.02, 10:15
      Lucy, minimalistko jedna! Nie sto, a dwieście lat! Dwieście lat! Dwieście lat!
      (wzięłam bowiem pod uwagę częstotliwość pojawiania się Jubilatki na forum).
    • Gość: Kasia Ja dokładam swoje 100 lat dla Pętelki! IP: 213.77.19.* 02.06.02, 12:29
      I Pętelko, radości w życiu! Życzę Ci też samych chwil dobrych i ciekawych.
      Powodów do uśmiechu, Przyjaciół starych i wypróbowanych - a jeżeli nowych to
      tylko szczerych.
      I w ogóle - długich lat życia i zdrowia - bo jeszcze nam zostały spotkania
      do "uskutecznienia".
      :-))))
      ODEZWIJ SIĘ WRESZCIE!!!!
      • iskierka_gd Re: Ja dokładam swoje 100 lat dla Pętelki! 02.06.02, 14:39
        Pętelko...
        Zdrowia, szczęścia, pomyślności,na imprezce dużo gości
        dobrego tortu urodzinowego,humoru wyborowego,
        żebyś wszystko to co mieć chciała ostatecznie zdobywała,
        żeby Ci nigdy nie zabrakło mądrości i rozwagi,
        a do czekających Cię wyzwań – cennej odwagi.
        Niech to się Ci spełnia przez 16 godzin na dobę (+ 8 godzin na sen), codziennie
        przez 365 (a czasem 366) dni w roku i przez tyle lat - ile tylko będziesz
        chciała :-)

        iskierka
        • Gość: Krzysiek dla Pętelki... IP: *.brzezno.xlan.pl / 192.168.2.* 02.06.02, 21:24
          ...najlepszego!
          • Gość: u92 Re: Zyczenia/ Petelka IP: *.dip.t-dialin.net 02.06.02, 21:53
            Petelko! :) pozostan taka jak jestes na forum.
            A realu zycze Tobie samych slonecznych dni oraz drog uslanych rozami ;)))
            • Gość: Carioca Re: Zyczenia/ Petelka IP: *.dip.t-dialin.net 02.06.02, 22:15
              Petelko przesylam usmiech i zycze zdrowia, oraz rzeczywistosci piekniejszej od
              marzen !!! :)
              Ja...Ko... :)
              • belissarius Re: Zyczenia/ Petelka 03.06.02, 06:33
                Petelko!
                Ode mnie też przyjmij najlepsze...
                Moc całusów, Piotr :))))))))))))))))))))))
                • orca Re: Zyczenia/ Petelka 03.06.02, 06:50
                  Zyczenia jak marzenia ulatuja
                  I spelnienia wyczekuja

                  Duzo zdrowka Petelko! :-)
    • petelka Re: Dziś są Pętelki urodziny, sto lat, sto lat !!!!!!! 03.06.02, 09:15
      Ojej! Jak to miło, że nie zapomnieliście o mnie! Melduję się po dłuższej,
      przymusowej nieobecności, serdecznie dziękuję wszystkim za życzenia i przesyłam
      moc usmiechów.:))))))))))
      • lucy_z Re: Pętelko :)))))) 03.06.02, 10:19
        Strasznie się cieszę, że jesteś!!!!!!! Witaj:)))))
        • petelka Re: Pętelko :)))))) 03.06.02, 10:26
          Hej Lucy! Jestem, stęskniona mocno! Prawie od razu rzuciłam się, żeby spotkać
          się z Wami. Niestety sieć robi mi od rana psikusy, czasami otwierając portal i
          forum, czasami nie. Próbuję więc "podczytywać" co działo się podczas mojej
          nieobecności, ale kulawo to idzie. A na pocztę to jeszcze od rana nie udało mi
          się dostać.:(
          Pozdrawiam
          • lucy_z Re: Pętelko :)))))) 03.06.02, 10:43
            petelka napisał(a):

            > Hej Lucy! Jestem, stęskniona mocno! Prawie od razu rzuciłam się, żeby spotkać
            > się z Wami. Niestety sieć robi mi od rana psikusy, czasami otwierając portal i
            > forum, czasami nie. Próbuję więc "podczytywać" co działo się podczas mojej
            > nieobecności, ale kulawo to idzie. A na pocztę to jeszcze od rana nie udało mi
            > się dostać.:(
            > Pozdrawiam

            Wiem, że Ci ciężko wejść, bo ja też mam problemy z gazetą. A czy wczoraj może
            zaglądałaś do poczty??? Czy to tylko moje przewidzenia???
            • petelka Re: Pętelko :)))))) 03.06.02, 11:09
              lucy_z napisał(a):

              > Wiem, że Ci ciężko wejść, bo ja też mam problemy z gazetą. A czy wczoraj może
              >
              > zaglądałaś do poczty??? Czy to tylko moje przewidzenia???

              Chyba jednak to drugie.:))) Ale przed chwilą udało mi się tam wedrzeć, przeczytać
              i nawet odpowiedzieć.:)))

              • lucy_z Re: Pętelko :)))))) 03.06.02, 11:37
                petelka napisał(a):

                > lucy_z napisał(a):
                >
                > > Wiem, że Ci ciężko wejść, bo ja też mam problemy z gazetą. A czy wczoraj
                > może
                > >
                > > zaglądałaś do poczty??? Czy to tylko moje przewidzenia???
                >
                > Chyba jednak to drugie.:))) Ale przed chwilą udało mi się tam wedrzeć, przeczyt
                > ać
                > i nawet odpowiedzieć.:)))
                >
                I ja też odpowiedziałam!:)
      • Gość: Kasia No, wreszcie! IP: 213.77.19.* 03.06.02, 18:20
        Witaj!!!! I nie znikaj już tak nagle!
        :-)))
        • iwa.ja Re: No, wreszcie! 03.06.02, 18:44
          Pętelko, widziałam Twój list na poczcie, ale moja odpowiedź nie chce sie
          wysłać!!! Witaj!
    • Gość: ARTUR Re: Dziś są Pętelki urodziny, sto lat, sto lat !!!!!!! IP: 212.244.184.* 03.06.02, 12:59
      Pętelko! A gdybym chciał Cie zjeść, to co byś powiedziała? Czy coś byś przeciw
      miała? Drżałabyś????
      • petelka Re: Ojejku... 03.06.02, 13:13
        Gość portalu: ARTUR napisał(a):

        > Pętelko! A gdybym chciał Cie zjeść, to co byś powiedziała? Czy coś byś przeciw
        > miała? Drżałabyś????

        Ojejku, już drżę.:) Z wrażenia ledwo trafiam w klawisze.:)))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka