Gość: lucy_z
IP: *.com / 192.168.0.*
02.06.02, 09:31
Droga Pętelko z takiej pięknej okazji, życzę Ci tylko samych pięknych,
spokojnych dni, zawsze pogody ducha, optymizmu, którego Ci nie brakuje i dużo,
dużo zdrowia.
"Z całego serca życzę Ci
Uśmiechów Słońca na twarzy
I jak najwięcej jasnych chwil
W rozmowach wszystkich naszych" lucy
Nie ma Ciebie dzisiaj ale mam nadzieję, że jutro to się pokażesz!!!!:)))))