Dodaj do ulubionych

Internet bez kabla

17.05.05, 22:12
he he A dresy już czekają na nową dostawę laptopów.
A co z przestępstwami dokonanymi za pomocą takiej sieci???
Pedofilami w parku i innymi dziwnymi typami????
Obserwuj wątek
    • Gość: sezary Re: Internet bez kabla IP: 134.95.197.* 18.05.05, 15:35
      Idac twoim tokiem myslenia powinno sie przestac produkowac noze, bo mozna nimi
      kogos zadzgac, tak samo jak i zabronic rozpowszechniania zapalek, bo przeciez
      mozna cos nimi podpalic.
      Licze na to, ze kiedys nawet w Gdansku bedzie mozna, tak jak w cywilizowanym
      swiecie, usiasc ze swoim komputerem na lawce nie obwaiajac sie rozboju w bialy
      dzien.
    • miko_why nieuki- jakiej STARÓWCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.05.05, 02:09
      ileż razy można zwracać uwagę, w Gdańsku NIE MA starówki
      • Gość: Gdanszczanin Nasluchales sie synu jakis Januszajsowych bredni IP: *.i.pppool.de 19.05.05, 08:44
        wlasnie, ze w Gdansku jest STAROWKA, choc tak jak w Warszawie
        podzwignieta z gruzow. Choc w 90% nowa, ale odbudowana w stylach
        gdanskich. Slowko "centrum", do ktorego chca sprowadzic okolice
        kosciola Maryjackiego, jest bezplciowe, sugeruje nowoczesnosc
        i nie ma w dzisiejszym Gdansku swojego fleksyjnego znaczenia,
        gdyz srodek Gdanska wypada dzis w Siedlcach. .
        Negowanie istnienia w Gdansku Starowki TO STARA KOMUNISTYCZNA
        SPIEWKA, ZE "TEMI RECAMI" ZBUDOWALISMY NOWE, A RUNELO W GRUZY
        STARE I PONIEMIECKIE. Ja w kazdym razie nie dolanczam do tego chorku,
        bo urodzilem sie na GDANSKIEJ STAROWCE.
        • Gość: Matti Re: Nasluchales sie synu jakis Januszajsowych bre IP: *.limes.com.pl 19.05.05, 09:44
          W Gdańsku nie ma żadnej starówki, co za laicy tu się udzielają, pogadajcie ze
          znawcami zanim zaczniecie coś mówić, za to Stare Miasto jest jedno z
          piękniejszych tu na Wybrzeżu
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka