dresik_efemeryda 17.05.05, 22:12 he he A dresy już czekają na nową dostawę laptopów. A co z przestępstwami dokonanymi za pomocą takiej sieci??? Pedofilami w parku i innymi dziwnymi typami???? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: sezary Re: Internet bez kabla IP: 134.95.197.* 18.05.05, 15:35 Idac twoim tokiem myslenia powinno sie przestac produkowac noze, bo mozna nimi kogos zadzgac, tak samo jak i zabronic rozpowszechniania zapalek, bo przeciez mozna cos nimi podpalic. Licze na to, ze kiedys nawet w Gdansku bedzie mozna, tak jak w cywilizowanym swiecie, usiasc ze swoim komputerem na lawce nie obwaiajac sie rozboju w bialy dzien. Odpowiedz Link Zgłoś
miko_why nieuki- jakiej STARÓWCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 19.05.05, 02:09 ileż razy można zwracać uwagę, w Gdańsku NIE MA starówki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gdanszczanin Nasluchales sie synu jakis Januszajsowych bredni IP: *.i.pppool.de 19.05.05, 08:44 wlasnie, ze w Gdansku jest STAROWKA, choc tak jak w Warszawie podzwignieta z gruzow. Choc w 90% nowa, ale odbudowana w stylach gdanskich. Slowko "centrum", do ktorego chca sprowadzic okolice kosciola Maryjackiego, jest bezplciowe, sugeruje nowoczesnosc i nie ma w dzisiejszym Gdansku swojego fleksyjnego znaczenia, gdyz srodek Gdanska wypada dzis w Siedlcach. . Negowanie istnienia w Gdansku Starowki TO STARA KOMUNISTYCZNA SPIEWKA, ZE "TEMI RECAMI" ZBUDOWALISMY NOWE, A RUNELO W GRUZY STARE I PONIEMIECKIE. Ja w kazdym razie nie dolanczam do tego chorku, bo urodzilem sie na GDANSKIEJ STAROWCE. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Matti Re: Nasluchales sie synu jakis Januszajsowych bre IP: *.limes.com.pl 19.05.05, 09:44 W Gdańsku nie ma żadnej starówki, co za laicy tu się udzielają, pogadajcie ze znawcami zanim zaczniecie coś mówić, za to Stare Miasto jest jedno z piękniejszych tu na Wybrzeżu Odpowiedz Link Zgłoś