block-buster 05.09.05, 17:00 No to o I lidze chlopcy z Wrzeszcza zapomnijcie.Jeszcze nie w tym roku.Moze za rok,za dwa...A Hako wam sprawi lanie,bo to wiejskie cepy sa. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kazik Re: Lechia po przegranej ze Śląskiem Wrocław IP: *.dsl.sndg02.pacbell.net 05.09.05, 19:48 o I to nie tylko zapomniec,ale nawet nie myslec.za to myslec jak uchronic sie bezposredniego spadku i co najmniej zalapac sie na baraz.bo juz teraz latwo nie bedzie,szczegolnie po dwoch porazkach u siebie.a to odbija sie na psychice mocno wiec i nad tym trza trenerowi tez popracowac.dubeltowa wiec praca wszystkich czeka nad przyszloscia juz wiecej nie rozowa.jednak powodzenia,moze sie uda. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mikry Re: Lechia po przegranej ze Śląskiem Wrocław IP: *.infinity.net.pl / *.z.infinity.net.pl 05.09.05, 21:25 Oj!Gdzie te czasy jak Puszkarz rozejrzał sie wypuścił piłke komuś w uliczke....Niestety wspomniej czar!!! Odpowiedz Link Zgłoś
marjot_56 Re: Lechia po przegranej ze Śląskiem Wrocław 05.09.05, 22:49 pozdrowienia dla przyjaciol z gdanska od fana wks,jest nam milo ze stworzyliscie fajna atmosfere na meczu.przegrana sie nie martwcie.bedziemy czekac na Was we wrocku jak na prawdziwych przyjaciol Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Neptun Filar? IP: 212.69.68.* 06.09.05, 10:34 Maciej Kalkowski to filar zespołu? Ma nie złą technikę? Jest waleczny?!!! Ponad dziesięć tysięcy kibiców (nie licząc telewidzów Polsatu)widziało jak ten "Gwiazdor" błąkał się bez celu po boisku. Odpowiedz Link Zgłoś