Dodaj do ulubionych

Lechia po przegranej ze Śląskiem Wrocław

05.09.05, 17:00
No to o I lidze chlopcy z Wrzeszcza zapomnijcie.Jeszcze nie w tym roku.Moze
za rok,za dwa...A Hako wam sprawi lanie,bo to wiejskie cepy sa.
Obserwuj wątek
    • Gość: kazik Re: Lechia po przegranej ze Śląskiem Wrocław IP: *.dsl.sndg02.pacbell.net 05.09.05, 19:48
      o I to nie tylko zapomniec,ale nawet nie myslec.za to myslec jak uchronic sie
      bezposredniego spadku i co najmniej zalapac sie na baraz.bo juz teraz latwo nie
      bedzie,szczegolnie po dwoch porazkach u siebie.a to odbija sie na psychice mocno
      wiec i nad tym trza trenerowi tez popracowac.dubeltowa wiec praca wszystkich
      czeka nad przyszloscia juz wiecej nie rozowa.jednak powodzenia,moze sie uda.
    • Gość: mikry Re: Lechia po przegranej ze Śląskiem Wrocław IP: *.infinity.net.pl / *.z.infinity.net.pl 05.09.05, 21:25
      Oj!Gdzie te czasy jak Puszkarz rozejrzał sie wypuścił piłke komuś w
      uliczke....Niestety wspomniej czar!!!
      • marjot_56 Re: Lechia po przegranej ze Śląskiem Wrocław 05.09.05, 22:49
        pozdrowienia dla przyjaciol z gdanska od fana wks,jest nam milo ze stworzyliscie
        fajna atmosfere na meczu.przegrana sie nie martwcie.bedziemy czekac na Was we
        wrocku jak na prawdziwych przyjaciol
    • Gość: Neptun Filar? IP: 212.69.68.* 06.09.05, 10:34
      Maciej Kalkowski to filar zespołu?
      Ma nie złą technikę?
      Jest waleczny?!!!
      Ponad dziesięć tysięcy kibiców (nie licząc telewidzów Polsatu)widziało jak
      ten "Gwiazdor" błąkał się bez celu po boisku.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka